Jump to content
Dogomania

13.10_DIMA zostaje BORYSEM i do swojego domu w Zaborowie szczęśliwie dociera!!!


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='bico'][B]Weronia, supergoga, ciocia & wujek, Asia_Rawicz[/B] - bardzo dziękujemy za odzew:loveu::lol:

[B]Stonko[/B], również dziękujemy za pomoc, czekamy na wieści i trzymamy kciuki za nowy domek Dimki:happy1:[/QUOTE]

Dokładnie tak!!!

[B]Napisałam już 2 pw do stonki1125[/B]...na wszelki wypadek, bo znając moje pw,któreś może nie dojść(gdyby dotarło tylko to krótkie ...napiszę raz jeszcze)...a p. Edycie dałam znać,że może się odbyć wizyta i...już do mnie smsowała:lol:- można dzwonić jeszcze i dziś!!!Czeka!

Bardzo niecierpliwie czekam na wieści z wizyty i...z jutrzejszego ściągania szwów po kastracji..[B]

blisss...stonko...DZIĘKUJEMY BARDZO!!![/B]...OBIE JUTRO O INTERESY DIMKI BĘDZIECIE DBAŁY-OGROMNIE DZIĘKUJĘ!!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzlikowa']Dokładnie tak!!!

[B]Napisałam już 2 pw do stonki1125[/B]...na wszelki wypadek, bo znając moje pw,któreś może nie dojść(gdyby dotarło tylko to krótkie ...napiszę raz jeszcze)...a p. Edycie dałam znać,że może się odbyć wizyta i...już do mnie smsowała:lol:- można dzwonić jeszcze i dziś!!!Czeka!

Bardzo niecierpliwie czekam na wieści z wizyty i...z jutrzejszego ściągania szwów po kastracji..[B]

blisss...stonko...DZIĘKUJEMY BARDZO!!![/B]...OBIE JUTRO O INTERESY DIMKI BĘDZIECIE DBAŁY-OGROMNIE DZIĘKUJĘ!!!!:loveu:[/QUOTE]

nie dziękuj na zapas ;) mam nadzieję że zarosło co miało zarosnąć i temat będzie zakończony :cool3:
dobirę mu się jutro do tyłka ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No to cieszę się, że Stonka się znalazła:)
Supergoga dała mi znać smsem- dzięki!
Trzymam kciuki za wizytę.

P.S. Wujek & Ciocia, jak będę miała jakąś wizytę u nas z Poz. w planach, dam Ci znać - może podjedziemy razem jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']No to cieszę się, że Stonka się znalazła:)
Supergoga dała mi znać smsem- dzięki!
Trzymam kciuki za wizytę.

P.S. Wujek & Ciocia, jak będę miała jakąś wizytę u nas z Poz. w planach, dam Ci znać - może podjedziemy razem jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda :)[/QUOTE]

ok Weronia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blisss']nie dziękuj na zapas ;) mam nadzieję że zarosło co miało zarosnąć i temat będzie zakończony :cool3:
dobirę mu się jutro do tyłka ;) :evil_lol:[/QUOTE]

...hihihi- wole sama dziękować,bo nie bardzo jestem pewna,czy Dimka,drań cudny zrobiłby to sam:evil_lol:...choć mam nadzieje,że jednak choć nie przesmyczy Cię znowu przez ulice i nie spowoduje,że weci każą zacząć wizytę od...przegonienia chłopaka po okolicy,by tam wylał to czym oznaczać lecznicę będzie chciał...mam nadzieje!...ale na wszelki wypadek asekuruję się podziękowaniami:cool3:
...Nie miej oporów- dobieraj się!!!!

[quote name='stonka1125']A ja domkowi ;-)[/QUOTE]

I Ty stonko także proszę bez oporów!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']No to cieszę się, że Stonka się znalazła:)
Supergoga dała mi znać smsem- dzięki!
Trzymam kciuki za wizytę.

P.S. Wujek & Ciocia, jak będę miała jakąś wizytę u nas z Poz. w planach, dam Ci znać - może podjedziemy razem jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda :)[/QUOTE]

...pozostaję w nadziei,że jeszcze nie jeden domek dla psiaków pomożecie sprawdzić...na razie wraz z Waszym pojawieniem,pojawia sie ktoś bliżej!!!...i to jest też przecudne![B]Dzięki za dobrą aurę- tej nigdy dosyć!:loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE="5"][COLOR="#ff0000"]ALARM !!!!

NIESTERYLIZOWANA BENIA !!!

każdy może ją sobie w każdej chwili wziąć!!!! a w okolicy roi się od pseudo!!!!

benia ma około 3 lat
tymczas potrzebny na CITO!! a raczej na wczoraj!!!!!!
[/COLOR][/SIZE][/B]

[IMG]http://img651.imageshack.us/img651/9421/sta40246.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ach napisze Wam jeszcze - musiałam na podłodze leżeć żeby i on leżał spokojnie :diabloti:
i tak sobie leżeliśmy nos w nos a wetka wyciągała szwy :p

no i on jest na prawdę baaaaardzo przyjacielski - widzieliśmy się drugi raz ale poznał mnie!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie, czego uniknął Dimka w kieleckiej mordowni, zdjęcie z dzisiaj:angryy:.
A to link, gdzie można poczytać o dzisiejszej akcji w schronie.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odeszła-za-TM-*-*-*-czy-inne-też-odejdą[/URL]

[IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6840/1003345h.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

to jest po prostu straszne :angryy: dlatego jestem za tym, żeby takie okrutne człekopodobne stworzenia karać dokładnie tym samym, bo dopóki tak nie będzie - zawsze znajdą się tacy, którzy ośmielą się mordować...
"oko za oko..." inaczej nic się nie zmieni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']Roma napisz cos ...[/QUOTE]

Cóż...czas teraz drogocenniejszy od wszystkiego...a wieczorem,to już zupełnie nie funkcjonuję...ale Dimka i reszta telefonicznie zaopiekowana...więc informuję,że WIZYTA SIĘ OCZYWIŚCIE ODBYŁA...dzięki stonka!!!!...i choć złotych klamek nie ma i nie jest to rezydencja,ale ludzie ciepli, prozwierzęcy, psiaki ze schronów dwa lilipucie mają(z Gaju i z Dymin)...mieszkają tam dorosłe osoby...Benia była mieszkanką domową, a dla Dimki przygotowują miejsce w pomieszczeniu gospodarczym(mają zgłosić stonce jak już będzie gotowe,to pojedzie dziewczyna na "inspekcję"),ale w między wyrazami padają stwierdzenia,że Dimka może wylądować w domu( i nie ukrywam,że na to liczę) jak dogada się z lilipucimi szczekaczami...musiałam troszkę ponegocjować karmę dla łotrzyka,bo na ten moment jedyną dającą gwarancję braku sensacji jest BRIT najzwyklejszy...p.Ewelina już zamawia ją u swojej wetki...myślę jeszcze,że zaszczepimy chłopaka w przyszłym tygodniu i...NIECH ZMYKA DO LUDZI,KTÓRZY JUŻ NIECIERPLIWIE NA NIEGO CZEKAJĄ!
Ale miejsce najpierw musi być na tip top przygotowane i sprawdzone!

[COLOR=Red][B]Szukamy na przyszły tydzień transportu na trasie KONSTANCIN JEZIORNA -ZABOROWO....WARSZAWA- POZNAŃ!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Tytuł zmieniony...wątek na transportowym założony...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/194166-WARSZAWA-POZNA%C5%83_pom%C3%B3%C5%BCcie-bernardynowi-z-DYMIN-dosta%C4%87-si%C4%99-do-domu%21%21%21?p=15509022#post15509022"]http://www.dogomania.pl/threads/194166-WARSZAWA-POZNA%C5%83_pom%C3%B3%C5%BCcie-bernardynowi-z-DYMIN-dosta%C4%87-si%C4%99-do-domu!!!?p=15509022#post15509022[/URL]

Dima jeździ samochodem bez problemów,jest łagodnym i spokojnym psiakiem...
jeśli samochód byłby z kratką spokojnie poradzi sobie kobieta...jeśli bez kratki, to jednak potrzebna będzie druga osoba,by chłopak z przyjaźni i chęci bycia blisko człowieka nie przeszedł na...kolanka kierowcy!
Nie potrzeba specjalnych środków zabezpieczających...Dima jest chodzącą równowagą i łagodnością.

[B][SIZE=4]Pomózcie mu dostać się do swojego domu...do domu nie ze złotymi klamkami,lecz ze złotymi sercami,a to mu najbardziej teraz potrzebne...on już dość wycierpiał![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Bardzo się cieszę z takich wieści i z perspektywy nowego domku dla Dimki:multi: :multi: :multi:

oby tylko znalazł się transport dobry dla beniutka....[/QUOTE]

Ja też bardzo na to liczę...Dimka zasłużył sobie na bezpieczny i kochający dom...NA SWOJE SZCZĘŚLIWE MIEJSCE NA ZIEMI!

Podrzucając wątek Dimki...pomożemy pokazać ,że szukamy pilnie transportu...jeśli możecie,pomózcie tak Dimce!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Okropne do zdjęcie, tyle tam nieszczęścia, w takich chwilach to serce aż pęka :( :( :(.
Ja się coraz mniej nadaję do oglądania takich widoków.[/QUOTE]

...w obliczu tak ogromnej tragedii, nie zapominajmy jednak o tych,którym sie jednak udało przeżyć...udało,ale nadal nas potrzebują...TAK ŁATWO ICH POTRZEBY TERAZ ZGUBIĆ:oops:

[quote name='zuzlikowa']Tytuł zmieniony...wątek na transportowym założony...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/194166-WARSZAWA-POZNA%C5%83_pom%C3%B3%C5%BCcie-bernardynowi-z-DYMIN-dosta%C4%87-si%C4%99-do-domu%21%21%21?p=15509022#post15509022"]http://www.dogomania.pl/threads/194166-WARSZAWA-POZNA%C5%83_pom%C3%B3%C5%BCcie-bernardynowi-z-DYMIN-dosta%C4%87-si%C4%99-do-domu!!!?p=15509022#post15509022[/URL]

Dima jeździ samochodem bez problemów,jest łagodnym i spokojnym psiakiem...
jeśli samochód byłby z kratką spokojnie poradzi sobie kobieta...jeśli bez kratki, to jednak potrzebna będzie druga osoba,by chłopak z przyjaźni i chęci bycia blisko człowieka nie przeszedł na...kolanka kierowcy!
Nie potrzeba specjalnych środków zabezpieczających...Dima jest chodzącą równowagą i łagodnością.

[B][SIZE=4]Pomózcie mu dostać się do swojego domu...do domu nie ze złotymi klamkami,lecz ze złotymi sercami,a to mu najbardziej teraz potrzebne...on już dość wycierpiał![/SIZE][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

zuzliku - dowiedz się proszę z jakiego ogłoszenia państwo znalezli Dimkę - idźmy na jakość ogłoszeń a nie ilość :D ( chociaż ilość też się liczy, ale gdzie są największe efekty, gdzie wrzucać ogłoszenia na pierwszy ogień... )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...