Jump to content
Dogomania

13.10_DIMA zostaje BORYSEM i do swojego domu w Zaborowie szczęśliwie dociera!!!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewexoxo']zapraszam na bazarek dla Dimka ;-)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/193749-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-z-USA-UK-i-nie-tylko-na-benki-do-10.10.2010r.-godz.20.00"]http://www.dogomania.pl/threads/193749-Różności-z-USA-UK-i-nie-tylko-na-benki-do-10.10.2010r.-godz.20.00[/URL].[/QUOTE]

Dziękuję bardzo...wiesz jak bardzo!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przybywam na zaproszenie supergogi.
Wychodzi na to, że ta miejscowość jest za Śremem a do Śremu mam ok 60km.
Ja kurcze dzisiaj przyjechałam do Wrocławia, bo mi się rok akademicki rozpoczyna.
Mogłabym wrócić na weekend do domu i jeśli siostrze będzie pasowało to bym mogła podjechać.
Nie mam swojego samochodu, a taty jest u mechanika.
Porozmawiam jutro z siostrą i może uda nam się podskoczyć w weekend. Niestety nie wiem jak z jej pracą.
Jutro dokładnie napiszę.
Ale przez noc będę intensywnie myślała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']To poczekajmy co powie Asia jutro. Czy się uda. Jak nie - moge jechać z Weronią - w sumie nie będzie to nasza pierwsza wspólna wizyta hihihi[/QUOTE]

....supergoga...Weroniu...Asiu...dzięki,że jesteście i [B]jak najbardziej potrzebujemy tej wizyty!!![/B]I to jak najszybciej,bo i tak w razie czego trzeba by zorganizować dojazd chłopaka do domu...ale tylko do pewnego i dobrze sprawdzonego domu!

[quote name='Weronia']Myślę, że ok 5 dych.
Jakby co, mogę jechać w których wieczór. Tylko wolałabym nie sama.[/QUOTE]

[quote name='bico']jeśli faktycznie wizytę uda się zorganizować, nawet za zwrotem kosztów, ja mogę te koszty pokryć. Dawajcie znać co i jak.[/QUOTE]

Dziękuję..[B].podajcie proszę adres mailowy[/B]...podrzucę namiary na dom oraz ankietę ...może nieco się pytań nasunie...napiszę też to co dla mnie najistotniejsze.
Sorry,że jestem kąpana w gorącej wodzie...kiedy mogłybyście podjechać do Zaborowa?...poinformuję p.Edytę,bo już bardzo niecierpliwie pyta o chłopię...

Bico...Ty wiesz...mocno!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']To poczekajmy co powie Asia jutro. Czy się uda. Jak nie - moge jechać z Weronią - w sumie nie będzie to nasza pierwsza wspólna wizyta hihihi[/QUOTE]

hej cioteczki

w razie jakbyście jechały to (jeśli pozwolicie) dajcie mi znać, bo jakby mi pasowało to z chęcią bym tam z Wami podjechał i zobaczył, jak się takie PA przeprowadza :)

Link to comment
Share on other sites

[B]....supergoga...Weroniu...Asiu...dzięki,że jesteście... bardzo Wam dziękuję![/B]:loveu:
Widać, supergoga ma takie szczęście ze mną- jak tylko się pojawi znajduje się ktoś bliżej!...to ja takie szczęście z supergogą mam!!!Dzięki kochana!:lol:...znowu odłożymy wizytę do nastepnego razu:lol:

Ale już tak jest,że jak nikogo nie ma to,nie ma,a jak tylko się ktoś pojawi..pojawiają się nastepni!:lol:
Przed chwilą rozmawiałam ze[B] stonką[/B]-ma niedaleko i może jutro,najpóźniej pojutrze podjechac do Zaborowa...przekazuję jej wszystkie dane...i czekam na efekty wizyty...poinformowałam też p.Edytę,bo niecierpliwie czekają .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...