Jump to content
Dogomania

Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?


Ewlee

Recommended Posts

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozumiem..to był taki spontan:lol: Ale mam prosbe do Ciebie, jakby ta akcja z Molly wypaliła...to przy okazji wywiedz się wszystkiego w tym schronie o Żółtym...Co mu dolega, czy mial jakies szczepienia. Zresztą wiesz o co pytac...Ok??
Z Pania Hania za Chiny nie moge sie skontaktowac...

Link to comment
Share on other sites

Niiestety mam straszna wiadomość. Dzisiaj mialam rozmowe o prace i dostalam ja....ale wiąze sie ona z licznymi wyjazdami nawet poza granice RP. Kilkan dni temu pisalam ze wezme Żółtego ze schroniska do mojego domu. Ta praca niestety pokrzyżowala te plany:placz: Szukam tu u mnie domu dlam niego, ale nie jest to latwe...Musimy szukac od nowa domu dla bidulki. Przykro mi...:-(

Link to comment
Share on other sites

Zaglądamy, zagladamy!!!! Żółtego nie zostawiamy...pewnie, że sprawdzilam dzis tak żeby sobie humor poprawić troszkę i nacieszyć że niuniek do domku pójdzie, a tu ...:shake: , ale tak czasem bywa...za to skoro ty go chciałaś zabrać to może będziesz tą pierwszą, i zaraz sie kolejka tu po niego ustawi?! ;) Ludziki do kolejki!!!
pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...