Jump to content
Dogomania

[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2


Koszyczek

Recommended Posts

[quote name='Alekssandra']Mam fanty bazarkowe: książki, odrobina biżuterii, jakieś kosmetyki nieużywane oczywiście i inne np torba na laptopa WITCHEN, torebka WITCHEN - nowe, podkładki na stół - nowe z metkami, porcelanowa skarbonka - słoń - nowy i branzoletkę w serduszka w czerwonym opakowaniu, pewnie jeszcze coś dołożę. Czy to się przyda Osobom robiącym bazarki, komu mogę przekazać, jestem z Ursynowa, mogę podjechać gdzieś np metrem :)

Miałabym też coś dla dt Apsy, gryzaczki, karma, ciasteczka, wyjdzie duża torba, mogę pojść z tym tam gdzie się ostatnio spotkałyśmy pod źródelko :) jakis termin?[/QUOTE]


Obecnie robię juz drugi bazarek staruszkowy, jeśli nie masz czasu by porobic zdjęcia przedmiotom, możemy się umówić, bo mieszkam na linii metra (Bielany) i przejmę fanty...choc niebawem pokój mi się w magazyn zmieni :D Wszystkie fanty na wagę złota, moga uratować życie!!!

APSA masz zapchaną skrzynkę... jutro puszczam przelew z poprzedniego bazarku.
Ps. Moja dobra znajoma, która zresztą tez zasila bazarki fantami, zna pania, Która adoptowała Jagunię :) Pani naprawdw jest cudowna i Agnieszka powiedziała, że możemy byc spokojne :)

Link to comment
Share on other sites

No tak zdjęcia :) to chyba lepiej ja porobię, zeby trochę ulżyć w robocie, to ja bym sobie na spokojnie obfotografowała i zasugerowala jakiś opis i jakies granice cenowe ale wszystko jest ruchome, do zmiany i małe fanty mogą być dodawane do innych, szczerze to nie wiem jak to ma wyglądać ale raczej robię ładne zdjęcia. To bym to wysłała na pocztę, te fotki i opisy. Jaka ma być wielkość zdjęć? To z kim się kontaktować jak skonczę? Niuni&Pupi, raczej z Tobą bo jesteśmy z jednego miasta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alekssandra']Miałabym też coś dla dt Apsy, gryzaczki, karma, ciasteczka, wyjdzie duża torba, mogę pojść z tym tam gdzie się ostatnio spotkałyśmy pod źródelko :) jakis termin?[/QUOTE]
Może być to miejsce, dowolny dzień w tygodniu od 16-tej do wieczora, po wcześniejszym potwierdzeniu :-)

[quote name='justynaz87']Dzisiaj byłam na spacerze z Aresem i kolegą z pokoju. Przeglądając zdjęcia wydaje mi się, że to Kaprys. Niewidomy, bardzo miły, uparciuch, chciałam zrobić jakieś zdj choćby kom, niestety wyszły pozamazywane. Ale może później wrzucę.[/QUOTE]
Jak nie daje sobie zrobić dobrego zdjęcia, to na pewno Kaprys :D

[quote name='Niuni&Pupi']APSA masz zapchaną skrzynkę... jutro puszczam przelew z poprzedniego bazarku.
Ps. Moja dobra znajoma, która zresztą tez zasila bazarki fantami, zna pania, Która adoptowała Jagunię :) Pani naprawdw jest cudowna i Agnieszka powiedziała, że możemy byc spokojne :)[/QUOTE]
Zaraz wyczyszczę. W razie czego mój mail powinien być w pierwszym poście.
No proszę, świat jest mały :-)

Dziękuję za wszystkie bazarki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']

No proszę, świat jest mały :-)

Dziękuję za wszystkie bazarki :loveu:[/QUOTE]

No widzisz:) Śmiech był bo pani przyszła do Agnieszki do sklepu i opowiada o Jaguni, a Agnieszka jej na to, ze ona wczoraj już tą historię od koleżanki słyszała:D Pani w szoku, ze tak się wszyscy znaja :) Ale powtarzam- Jaga nie mogła lepiej trafić ;)

Za bazarki nie dziękuj, jestem na wpół bezrobotna więc przynajmniej mogę tak pomóc, a duża część fantów i tak pochodzi od mojej Agnieszki:)

[QUOTE]No tak zdjęcia :smile: to chyba lepiej ja porobię, zeby trochę ulżyć w robocie, to ja bym sobie na spokojnie obfotografowała i zasugerowala jakiś opis i jakies granice cenowe ale wszystko jest ruchome, do zmiany i małe fanty mogą być dodawane do innych, szczerze to nie wiem jak to ma wyglądać ale raczej robię ładne zdjęcia. To bym to wysłała na pocztę, te fotki i opisy. Jaka ma być wielkość zdjęć? To z kim się kontaktować jak skonczę? Niuni&Pupi, raczej z Tobą bo jesteśmy z jednego miasta.[/QUOTE]
O, tak było by wspaniale. ja kiedys tak robiłam, jak nie miałam czasu prowadzic bazarków, to wysyłałam fotki i opisy fantów z sugerowana cena, a bazarek wystawiał ktoś inny :)
jak będziesz miała wszystko gotowe to puść na meila [email][email protected][/email] To co się sprzeda możesz mi przywieźć do wysłania jak nie masz czasu, alo wysłac sama jak będziesz miała czas. Szczegóły zresztą dogadamy poźniej, dzięki za pomoc:)

BARDZO PROSZĘ O PODNOSZENIE BAZARKÓW I W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ICH ROZREKLAMOWYWANIE :)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, zapraszam was serdecznie na bazarek dla Sabci i Rico, starszych piesków. Zbieramy na wyleczenie ich łapeczek. Bazarek zorganizowała Secia.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/200424-Staruszek-Riku%C5%9B-oraz-Sabcia-o-boskim-u%C5%9Bmiechu-zbieraj%C4%85-na-nowe-%C5%82apki.....?p=16130141#post16130141"]http://www.dogomania.pl/threads/2004...1#post16130141[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/199784"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kochani, taki news pojawił się chwilę temu na fb: "[I][B]Kochani, mam wolny bezpłatny DT mniej więcej od lutego. DT w Wawie, obwarowany pewnymi ograniczeniami - dla spokojnej, łagodnej, może być starszej suczki, najchętniej nie za wielkich gabarytów. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW - odpowiem na wszystkie pytania[/B][/I]."

Dawajcie szybko znać czy potrzeba, żeby nie było za późno (wiadomo przecież ilu jest chętnych!).

Link to comment
Share on other sites

A jakie doświadczenie ma ta osoba? Dt w bloku, w domku? Chorego by przyjęła? Z koszyczka wszystkie są potencjalnie chore - do zbadania.
Mamy też kilka poza-koszyczkowych, w wieku bardziej późno-średnim, ale to wszystko zależy, jakie konkretnie warunki ta osoba oferuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']A jakie doświadczenie ma ta osoba? Dt w bloku, w domku? Chorego by przyjęła? Z koszyczka wszystkie są potencjalnie chore - do zbadania.
Mamy też kilka poza-koszyczkowych, w wieku bardziej późno-średnim, ale to wszystko zależy, jakie konkretnie warunki ta osoba oferuje.[/QUOTE]
Apsa, przepraszam, ale jakoś wcześniej nie zauważyłam Twojego postu. DT w bloku. To jest starszy Pan, któremu odszedł po 14 latach piesek (bokser). Rozmawiałam z jego wnuczką. Pan zgodzi się dać tymczas bezpłatnie - tak naprawdę to wziąłby i na DS, ale jest straszą osobą i "gdyby coś się stało" to jego rodzina nie będzie mogła się zaopiekować psem. Tymczas zatem możliwy do... końca życia Pana. Pan jest w pełni władz umysłowych i fizyczny, no ale ze względu na to że jest starszą osobą, oferuje tylko do momentu dopóki będzie mógł się nim opiekować. Wnuczka mówiła, że Pan ma świadomość że DT oznacza, że po krótkim lub dłuższym czasie pieska trzeba będzie oddać do adopcji i Pan jest na to gotowy. w takiej sytuacji - w zależności od jego kondycji - mógłby kolejnemu dać DT.
Pieski chore chyba średnio wchodzą w grę, bo niestety trzeba poświęcić im dużo więcej uwagi i czasu. Wstępnie jest "zarezerwowany" ten DT dla suni a Azyla więc nie chciałabym tutaj robić wielkich nadziei, no ale może... jeśli azylowa sunia zostałaby zaadoptowana...

Przy okazji wszystkich przebywających jutro w Warszawie zaprosić na imprezę:
[IMG]http://i53.tinypic.com/2q0ugdl.jpg[/IMG]

Obiecuję więcej nie śmiecić!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Zawsze tu zaglądam z nadzieją, ze któryś dziadulek poszedł do domku, na swoje........[/QUOTE]

to tak jak ja....
mam w domu swój "koszyczek" i bardzo mi żal, że nie mogę pomóc, ale i nie mogę tu nie zajrzeć...

a właśnie jeden "mój" ślepcio domaga się spacerku.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...