Jump to content
Dogomania

KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?


INA

Recommended Posts

Maksymalną kreatyninę mieliśmy 4.0mg/dl.

Jak już wreszcie opadła to bardzo długo nam się utrzmywała na stałym poziomie 1.2, wiem że 1.3 to różnica praktycznie żadna no ale jako że pojawił się duży białkomocz to martwię żeby nie zaczęła znowu rosnąć

 

ciężar mamy ładny,  1.025

wyszedł nam też w moczu kwas askorbinowy 1.4mmol/L

poza tym wszystko w siuśkach w porządku

 

Ale niuniuś gorzej się ogólnie czuje, niekoniecznie na tle nerkowym ale ma bardzo słabe nóżki, ledwo chodzi, rozjeżdżają mu się kopytka po zrobieniu 2-3 kroków. Podniesienie pupy z pozycji leżącej bardzo dużo go kosztuje. Na dwór jest wynoszony i wnoszony. Dodatkowo mamy extra bonusy na przednie łapki, jedną kilka dni temu nadwyrężył i kuleje, na szczęście nic poważnego, a na drugiej dzisiaj naderwał sobie pazur i też najchętniej nosiłby ją uniesioną w powietrzu.

Link to comment
Share on other sites

U nas było dobrze, do nowego roku, później biegunka i powolny spadek apetytu, dzisiaj świat się zawalił, Zuza ma zapalenie wątroby, czeka nas leczenie. Wściekła jestem bo już było super. Najlepsze jest że mocznik spadł do 150, niestety kreatynina powolutku do góry. O Azodylu wiem bo dzwoniłam, teraz będę kupować po jednym opakowaniu.

Link to comment
Share on other sites

W Schronisku w Koninie jest pies i 2 koty z problemami z nerkami.

Gdyby komuś zalegał furosemid w ampułkach to proszę o wiadomość!

Przyjmiemy dla podopiecznych również karmę dla nerkowców - zarówno suchą jak i w puszkach.

Aktualnie nerkowcy dostają karmę Trovet RENAL, ale karmy innych firm również przyjmiemy.

A to Nasi nerkowcy:

Muniek

Chopinka

Szarek

Link to comment
Share on other sites

kicha z winy własciciela psa-nie przestrzega diety więc na temat terapii juz się nie wypowiem,bo uważam ze wyniki nie sa miarodajne,dostaje 2 kaps.to 45 kg owczarek niem(taki w typie).

kreat.na poczatku stosowania biopronu i innych leków,gdy był reżim"dietowy"ładnie spadała,nawet do 2,58,ale cóz pani stwierdziła że nie bedzie psa głodziła....i podje większośc"zakazanych"rzeczy

Link to comment
Share on other sites

Osoby zastanawiające się nad tym gdzie kupić Azodyl przestrzegam przed entirelypets.com

W piątek rano składam zamówienie, rozmawiam z osobą o imieniu Martin, dwukrotnie proszę o to, aby zamówienie zostało wysłane w poniedziałek (czemu - wiadomo, aby bezczynnie nie leżało w dzień "nie roboczy"). Osoba zapewnia mnie, że oczywiście wyślą w poniedziałek, że nie mam się martwić również o zapakowanie bo "specjalizują się w Azodylu".

 

W piątek wieczorem dostaję informację od kuriera że przesyłka została wysłana i już wędruje.

Zgłaszam się do osoby o imieniu Denis (akurat na niego wypadło) i pytam co się stało z moją przesyłką - osoba ignoruje mnie totalnie, olewa zadane pytania a na koniec bezczelnie się rozłącza, nie czekając na to co mam do powiedzenia.

Wielokrotnie kupowałam przez internet ale takiego posiadania klienta w dupie jeszcze nigdzie nie widziałam. Ponadto jest możliwość otrzymania rozmowy prowadzonej przez chata na maila - ale UWAGA - ta opcja działa tylko jeśli dobrze ocenisz rozmowę z konsultantem. Po rozmowie z Denisem, pomimo tego że oczywiście kliknęłam żeby mi rozmowę przesłali, nie dostałam nic (po rozmowie z Martinem dostałam).

Tak się akurat przyjemnie składa że przezornie skopiowałam sobie rozmowę do notatnika.

 

Sklep działa na zasadzie "jesteśmy super uprzejmi do momentu aż czegoś u nas nie kupisz, jak już zapłacisz tudzież będziesz miał jakiś problem to mamy cię głęboko w poważaniu".  Teraz wiem już dlaczego na ich profilu na fb opcja oceniania jest wyłączona. Cenzura.

 

Taki przyjemny akcent na zakończenie dnia.

 

 

 

Edit: przesyłka dotarła po 7miu dniach, Azodyl dotarł schłodzony - nie można się do absolutnie niczego przyczepić, została zapakowana wzorcowo, za to ogromny plus.

Link to comment
Share on other sites

 

W Schronisku w Koninie jest pies i 2 koty z problemami z nerkami.
Gdyby komuś zalegał furosemid w ampułkach to proszę o wiadomość!
Przyjmiemy dla podopiecznych również karmę dla nerkowców - zarówno suchą jak i w puszkach.
Aktualnie nerkowcy dostają karmę Trovet RENAL, ale karmy innych firm również przyjmiemy.
A to Nasi nerkowcy:
Muniek
Chopinka
Szarek

 
furosemidu sie nie podaje kotom
lepiej lespewet lub phytophale.
furosemid odwadnia i przez to usmierca kota szybciej
sama kroplowka czesto wystarczy zeby wymusic diureze
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...