Jump to content
Dogomania

Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!


erka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niezbyt kolorowo to wyglada. Coraz gorzej chodzi i dałam zalecane dawki leków, bo ostatnio dawałam mniejsze. Niestety, teraz ma takie parcie na pecherz, że sika pod siebie w legowisko. No i apetyt ogromny po tych sterydach. Swoje zjada, później wyjada od innych psów i kotom też podkrada. Masa ciała też pewnie wzrośnie i to takie błędne koło.

Coraz bardziej boi się chodzić po schodach. Wczoraj zrobił kupę pod drzwiami, bo bał się zejść.Tak pomyślałam, że chyba trzeba kupić mu szelki i go łapac za nie i sprowadzać na dół. Tylko nawet nie wiem, czy są w takim rozmiarze?

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać,że 11.11 przelałam na konto Oskarka 400 zł ze skarpety psów kieleckich, a od Radka wpłyneło 10 zł,bardzo dziekujemy:).
Tak,że dług Oskara zmniejszył się do 59 zł.

Ale zaraz trzeba bedzie opłacic dt za grudzień i kupić jakis lek na stawy.
Jaaga mamy jakies duże szelki, czy mogłabys Oskara zmierzyć, to zobaczymy czy sie zmieści.

Link to comment
Share on other sites

Erko, szyja 50 cm, klatka 85 cm. Jakby było po 2 cm luzu, to byłoby fajnie, bo szelki raczej musiałby nosić na stałe.
Radku, ja z nim frunę po schodach jak pociągnie, bo ważę tyle, co on. Za szelki pewnie będzie mi łatwiej chwycić i prowadzić. Chyba prześcieradło musiałabym wokół niego obwijać, żeby jeszcze mieć za co chwycić :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elka_Ka']Jaaga przypomnij mi konto na które mogę coś wpłacić dla Oskarka. Powstałam z popiołów, stanęłam trochę na nogi to mogę trochę pomóc.[/QUOTE]

Miło Cię znowu widzieć :). Konto jest erki, więc zaraz dam znac, żeby podała. Bardzo przyda się Oskarowi każda złotówka, bo wczoraj kupiłam preparat na jego trudności z chodzeniem. Niestety, jak każdy, nie nalezy do tanich. Jednak trzeba mu podawać naturalne środki, bo zwykłymi lekami można mu całkiem zepsuć chora wątrobę.

Dziękuję Radku.

Link to comment
Share on other sites

Erko, skończył się Hepatic, więc musiałabym zamówić.
Wczoraj jadł juz samą normalną karmę i niestety, nie jest w stanie dotrzymać wtedy z kupą do rana :shake:. Jak mu chociaż zmieszam po połowie, to jeszcze jakoś wytrzymuje. Jest to o tyle kłopotliwe, że kupa po normalnej karmie jest luźna, a od dziś przeniósł się sam do sypialni. Raczej nikt nie wytrzymałby tego koło łózka :oops:.

Link to comment
Share on other sites

Wykonałam (dosłownie ;) ) bazarek na Oskara, zajrzyjcie, fajne szaliki (zima, zima! trzyma! ;) ) :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237291-******Aaale-fajne-SZALIKI-hand-made-absolutnie-unikatowe-na-mrozy-i-śniegi!16-12?p=20123019#post20123019[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kam, bardzo dziękujemy:), pomoc dla Oskara bardzo się przyda, bo znowu na dużym minusie:(.

Dzisiaj przelałam na Oskara do Jaagi 411,50 zł .
W tym 100 zł dt / 100 zł zostało z Balbinki/
93,50 - Gelacan
218 zł - karma Hepatic

Dług Oskara, to 440 zł :(.

Edited by erka
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...