Jump to content
Dogomania

Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!


erka

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Erko, czy dowiedziałas się o Abacil? Oskar ma te dwa palce paskudne. Jak wróciłam z Gdańska, to myślałam, że padnę, bo są aż spuchnięte. Tak zrobiło się przez dwa dni. Mało chodzi, bo go boli.
Emilia przysłała dla spanielek trymer, czekałam z czesaniem Oskara, ale to na jego gęstą sierść nie nadaje się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Widzę,że Oskarek pozyskał nowa fanke....:lol:[/QUOTE]
Ja tu byłam od początku :) ze dwa razy coś wpłaciłam, trochę pisałam..... jednak nie mogłam wpłacać stałej deklaracji, bo mam inne stałe, w tym na wiecznych rezydentów, a na więcej deklaracji mnie nie stać.

Link to comment
Share on other sites

Emilio, trymer i tak dla spanielek, ale myślałam że wykorzystam też u Oskara.
Niestety, Oskar ma łojotok z wątroby, więc martwa sierść jest zbita w tłustawą masę. Może młody, zdrowy pies ma inaczej, ale Oskara ciężko czesać nawet grzebieniem. Jutro spróbuję trymer zastosować u Balbinki.

Tak Radku, źle te palce wyglądają. Widocznie jakieś bakterie znowu weszły w pazury.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][FONT=comic sans ms][B]ZAPRASZAM na długopowstajacy, ale juz gotowy i wszystkomający giga bazar na kielecki i okoliczne biedy:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228837-GIGA-wszystkomaj%C4%85cy-BAZAR-na-KIELCE-CIUCHY-bi%C5%BCu-i-in-Do-27-07-12-do-g-10-ZAPRASZAM-%29?p=19303199#post19303199"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228837-GIGA-wszystkomaj%C4%85cy-BAZAR-na-KIELCE-CIUCHY-bi%C5%BCu-i-in-Do-27-07-12-do-g-10-ZAPRASZAM-%29?p=19303199#post19303199[/URL][/B][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='holly101']Oskarku jak Ci lato mija?[/QUOTE]

[quote name='Radek']Pewnie bidulkowi gorąco.[/QUOTE]
Chyba nie najgorzej sobie psinki radzą, zorganizowały klimatyzacje piwniczną!:evil_lol:

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/256/dsc01068i.jpg/"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9497/dsc01068i.jpg[/IMG][/URL]

Mądre górale świętokrzyskie.;)
A ta trzecia psina to kto?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']
A ta trzecia psina to kto?:roll:[/QUOTE]
To Wolf. Prywatny nasz, przyjechał z Palucha 7 lat temu. To on wykombinował sposób na ochłodę. Wystarczy pod piwnicą wykopać dużą dziurę, ułozyć się przy nawiewie z okienka i...gotowe. Ewentualnie co jakiś czas nalezy dziurę pogłębiać. Do czasu realizacji jego pomysłu sąsiadka miała tam kwiatowy ogródek. Teraz ma tylko donicę i wykopki:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A tu Hepatic znowu kończy się.
Za kila dni minie dwa lata, jak Oskar jest u nas. Na szczęście, mimo złych diagnoz, trzyma się nawet nieźle.
Wczoraj go wyczesałam idealnie, bo w końcu wymienił sierść. Teraz chcielibyśmy go wykąpać, tylko nie wiem, czy uda się to z raną na tylnej łapie. Od dwóch dni zaczęła go znowu boleć prawa przednia. No i trzeba jechać do lekarza obciąć pazury, bo są już koszmarnie długie, a nie mam takich cążek i personelu do trzymania, bo to cała akcja jest w gabinecie.

Edited by Jaaga
Link to comment
Share on other sites

Erko, Hepatic Oskarowi skończył się. Może na wątku ogólnym kieleckim poprosić o pomoc bazarkową dla Oskara? On jest chyba najbardziej zapomnianym psiakiem, a tam najwięcej osób zagląda.

Radku, leci ten czas niesamowicie. Jego koleżanka Chow jest już u nas prawie rok. Na szczęście oboje jakoś się trzymają, mimo tak zaawansowanego wieku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...