Jump to content
Dogomania

Potrzebna pomoc ludzi z Legnicy-pilne!!!


zalewscy

Recommended Posts

zalewscy napisala
[QUOTE]chce by w schronie pracowali, ludzie z powołania a nie dla kasy , zeby schron był czynny do 18 a nie 15[/QUOTE]

I super.I wszystkim chodzi o to samo. Czy ktos wie kto ustala godziny pracy? Bo jezeli gmina i trzeba np.Panu prezydentowi zlozyc petycje w tej sprawie to znowu mamy doskonala okazje: wystawa na ktorej mozna zebrac naprawde spora ilosc podpisow.
[QUOTE]aby zaczeło się w nim szczepić psy kastrować i sterylizować sunie[/QUOTE]
To zalezy od funduszu jaki ma schron. I zawsze z tym byl problem.To ze zwierzeta nie sa sterylizowane nie wynika z niecheci ku temu tylko wlasnie z finansow.
[QUOTE]Jestem pewna,ze trafiliscie na dobry humor pracownika.My z Magda mowilismy to samo,ze robimy strone netowa,ze wystawiamy aukcje,ze pies znajdzie domek...I co? Kazali nam robic zdjecia przez kraty ! "Bo to bedzie widac.Stanie pani tu,o tak,i zdjecie bedzie jak trzeba".Tymczasem obiektyw skupial sie na kratach i to co za nimi nie bylo widoczne.
To tyle chcialam dodac w temacie naszej sprzeczki ;-)[/QUOTE]

E tamm taka sprzeczka to nie sprzeczka :cool3:
A ja mysle ze im sie po prostu nie chce i juz ale z czasem jezeli zobacza ze to przynosi jakis efekt to i niechec bedzie mniejsza.
[QUOTE] Jak bedzie kierownik to pogadajcie z nim o tej kwescie!! Chyba ,ze 28-go umowimy sie rano w schronie i razem z nim pogadamy[/QUOTE]

Kierownik jest chyba do 2 sierpnia na urlopie. Tak wiec trzeba z tym poczekac. Jeszcze podpytam czy TOZ czasem nie organizuje zbiorki bo wtedy mozna by sie do nich podlaczyc. Nie wiem na jakich zasadach to dziala.

I widze ze wszystko zaczyna sie ladnie ukladac. Ja moge sie spotkac od rana do ok 13-14 raczej bez problemow. Wieczorki mam zajete co ktorys dzien.Ale np.jutro,niedziela -wolne. Moje gg 1815616

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iza i Fidel']Na Grabskiego????
Pierwsze slysze....Myslalam,ze tam gdzie w ub.roku,czyli boczna Rzeczypospolitej na boisku Miedzi....[/quote]

Taaaaaa....niby na boisku tylko drużyny wam się popieprzyły...:evil_lol: he,he bo wystawa jest na boisku ale nie Miedzianki tylko [I]KONFEKSU [/I]na kwadracie(Tarninów)....

Link to comment
Share on other sites

No i relacja z ostatniej chwili. Sylwia była jak zwykle w schronie, wzieła psa na spacer, a ten sie zaczoł dusić!! Okazało sie ze pies ma strasznie zaschniety popekany nosek i pełno w nim piachu. Pracownik na skargi Sylwi powiedział tylko wieczorem bedzie wet to mu powiem, jakby ciężko było namoczyć szmate i przemywać nocha psiakowi:shake: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zalewscy'] Okazało sie ze pies ma strasznie zaschniety popekany nosek i pełno w nim piachu. .[/quote] ...?????????:mad:

Achoj. Z całym szacuneczkiem dla wszystkich zainteresowanych,ale czy tu nie robi się jakaś paranoja? Nie widziałem " noseczka tego pieseczka " ale nie przeginacie? Wiem że chcecie dobrze ale jak się czyta że " jeden piesek to ta ki miał smutny wyraz pyszczka...." .... Rany!
jak tam ide to mnie serce boli gdy patrze na ich twarze i widze niezrozumienie dla tego świata ale nie zapominajmy że to jest schronisko.

Nie bywałem tam kiedyś ale teraz już chyba nie jest tak zle,co?
Zawsze moze byc cos lepiej,np.godziny otwarcia ale zeby sie rozwodzic nad nosiem. Tak,to jest problem do zgłoszenia ale nie do pisania o nim....

Dokonałyście dużo sądząc po histori forum, GRATULACJĘ!
Ale trzeba doskonalić to co się udało zdziałać a nie szukac dziury w calym itd.
LUDZIE,jestesmy dorosłymi,poważnymi ludźmi, nie zachowujcie się jak NASTOLATKI. My kroczymy mocno po ziemi i wiemy że są granica,które są do przejscia dopiero w swoim czasie. A wy tu tworzycie utopijne schronisko!!! Więcej powagi!!! Bo jak ktoś odwiedzi to forum to pomysli ze dzieci sie bawia w życie. Nie chce nikogo obrażać tylko wprowadzić troche obiektywizmu i spojżenia z boku bo jakoś tak zabrakło...

PS.SORKI ZA BŁĘDY...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[B]ZALEWSCY.[/B] Achoj. Bardzo proszę o wklejenie w następnej wypowiedzi cytatu z mojej wypowiedzi mówiącej o tym że jest tam fantastycznie i że wy jesteście całym złem świata...

To przykre kiedy ludzie nie umieją przyjąć żadnych słów krytyki. Nikt nikogo nie oczernia,nikt nikomu nie ubliża a jedynie sugeruje zejście na ziemię...

Zupełnie nie rozumie Pani gniewu,agresji i cynizmu. Proponuję trochę więcej dystansu do otoczenia....

Z powarzaniem [B]TYTAN

[IMG]http://swietypatryk.w.interia.pl/tytan_09.jpg[/IMG]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Proponuję, TYTAN, byś w wolnej chwili przeszedł się do schroniska i sam ocenił sytuację. Po co oceniać na podstawie czyichś wypowiedzi, postów, uwag, śmiać się z nich - trzeba mieć własne zdanie.
Za błędy raczej nie należy przepraszać, ale ich nie robić.

Link to comment
Share on other sites

Błędy cholera robię bo tak mnie uraczył Pan Bucek a w schronisku byłem . Proponuje znaleść post. Naprawde nie było źle, a jakoś nie widze powodu by kłamać. Może poprostu się zmieniło a nikt tego niedocenia tylko ciągle więcej i więcej. Jak tak jest to nie wszysko naraz....
POZDROWIONKA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ss']Czy ktoś mógłby podjechać do schroniska i zobaczyc czy jest tam gdzieś ten collak???? PILNE!!![/quote]

Chyba Tytano pisal,ze juz go nie ma.Ja pisalam,ze wtedy gdy ja z Magda tam bylam to jakas kobieta miala go wziasc.No i najwyrazniej wziela.
Ja bede w schronie chyba w poniedzialek.Napewno po tej niedzieli,bo juz zaczynam prace i bede jezdzic do Legnicy codziennie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']Chyba Tytano pisal,ze juz go nie ma.Ja pisalam,ze wtedy gdy ja z Magda tam bylam to jakas kobieta miala go wziasc.No i najwyrazniej wziela.
Ja bede w schronie chyba w poniedzialek.Napewno po tej niedzieli,bo juz zaczynam prace i bede jezdzic do Legnicy codziennie.[/quote]

Nie ma go , napewno, dziś sprawdzałam.

Link to comment
Share on other sites

Bylam dzis z Magda w schronie.Nie bylo z kim pogadac,bo bylo dwoch pracownikow (tylko) i mieli pelne rece roboty.Nie dosc,ze trza posprzatac,to na dodatek psow dzis przywieziono az 8:crazyeye:
Magda mowi,ze polowa z tego zostala adoptowana.Chcialam pogadac nt tej kwesty w czasie wystawy.
Psy faktycznie mialy dzis dobrze(o ile dobrze moze byc w schronie).Mialy kosci oblepione mieskiem,skrzydelka kurczaka...W sumie to pierwszy raz takie cos tam widzialam.Moze ma sie ku lepszemu? Oby...

Link to comment
Share on other sites

achoj. jestem ostatnio pochłoniety praca i nie bardzo jestem w stanie zajac sie niczym innym. Prosze wiec o poinformowanie mnie na g 7045704 albo mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jak cos bedzie trzeba pomuc tylko tak jak juz pisalem, w sobote jade na weselicho i niewiem czy dam rade wrocic do legnicy w niedz.na czas

pozdrowionka dla wszystkich 4łapowców

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Podobno wczoraj w Polsacie byl program czy jakies info w sprawie nielegalnych eutanazji w legnickim schronisku.Ja nie ogladalam,ale moi klienci mowili.Oni zrozumieli,ze to ma miejsce teraz.Czy ktos z was widzial ten program?

Znalazlam ! Posluchajcie co powiedzieli.Porownali legnickie schronisko do Krzyczek i do lubelskiego schronu.Moze w koncu cos drgnie !
[URL="http://www.wydarzenia.wp.pl/kat,33314,wid,8483421,wiadomosc.html"]http://www.wydarzenia.wp.pl/kat,33314,wid,8483421,wiadomosc.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja ogladałam te wiadomości .
Dokładnie, tak było porównanie do Krzyczek .I dobrze, bo z tego widać, ze redaktorzy "nie spią" i potrafią powiązać fakty.
Mam nadzieję,ze w tym procesie zapadną korzystne dla zwierząt wyroki.
Cieszę się, że sprawa ruszyła i to na głośną skale !!!

Link to comment
Share on other sites

Widziałam w Polsacie wczoraj o tym "schronisku" kierownik i weterynarz schroniska-zostały im postawione zarzuty masowego uśmiercania psów-ponad 70% oraz znęcanie się nad zwierzętami.:angryy:
Zdrowe sczeniaki też są zabijane, zdrowe psy też bez znaczenia.:angryy: Za każde wyłowione zwierzę schronisko dostaje od gmuny 200 zł-tam aż furczy od przyjmowania ale wychodzą nieliczne-to biznes, kolejne Krzyczki-sprawa jest poważna, skoro w mediach już tak głośno-podane było w popołudniowych wiadomościach.
P.S. kolejne Krzyczki=zaraz posypią się kolejne "odkrycia" schroniskowe-takich jest wiele -puszka Pandory otwarta:angryy: ...
[B]========================================[/B]

[B]Potrzebna pomoc ludzi z Legnicy-pilne!!![/B]
[B]Witajcie prosze o wpisanie sie tu osób, z Legnicy i okolic Legnicy. W naszym schronisku giną zwierzaki , nie mają nawet swojej strony , prosze o pomoc !!!!! Potrzebuje kogoś kto pojedzie ze mną do tego schroniska porobi fotki i zabierze najbardziej potrzebujące pomocy , np. maleńkie koty ( nie potrafiace jesc samodzielnie) rzucone między dorosłe koty, umieraja z głodu.[/B]
[B]-------------------------------------------------------------------[/B]

tak jaj napisali [U]Zalewscy[/U]-szczenięta z samcami-na przykład-co się tyczy między innymi postawionego zarzutu o znęcaniu się nad zwierzętami-gdzie szczenię miało odgryzioną głowę a psy po tym chodziły-to makabra-ale teraż napewno coś z tym bagnem zrobią !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...