Jump to content
Dogomania

Potrzebna pomoc ludzi z Legnicy-pilne!!!


zalewscy

Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Achoj. Przejrzałem chyba cały przebieg tego tematu na forum . Będe teraz aktywnie śledził wasze działania, proszę też o informowanie mnie w razie nagłych zmian sytuacji. Oczywiście piszę się równierz na wszelkie akce związane z pomocą. jestem dostępny praktycznie codziennie więc jesli bedzie organizowana jakas akcja to polecam się do pomocy. Cieszę się że ta sprawa ruszyła. Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zalewscy']No bo nasze schronisko ma sprawe w sądzie, wzasadzie stary dyrektor i stara wetka.[/quote]

A ja myslalam,ze Twoja wetka,to ta ze schronu i dlatego,nie chce oficjalnie pomoc.

Moim zdaniem sprawa w sadzie a dzisiejsza sytuacja nie maja z soba nic wspolnego!! Bylo zle i jest niewiele lepiej,co nie znaczy,ze dobrze.Tamci ludzie zostali czesciowo ukarani,a ci nie !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TYTANO']Achoj. Przejrzałem chyba cały przebieg tego tematu na forum . Będe teraz aktywnie śledził wasze działania, proszę też o informowanie mnie w razie nagłych zmian sytuacji. Oczywiście piszę się równierz na wszelkie akce związane z pomocą. jestem dostępny praktycznie codziennie więc jesli bedzie organizowana jakas akcja to polecam się do pomocy. Cieszę się że ta sprawa ruszyła. Pozdrowionka[/quote]

[B]Tytano[/B],prosze pojedz do schronu i sie rozejrzyj jaka tam teraz jest sytuacja,jak kociaki,czy zwierzeta maja wode,no ogolnie.
Idz pod pretekstem,ze chcesz psa wziasc i sie rozgladasz.Jak masz aparat to porob zdjecia(chcesz je np. pokazac mamie czy zonie/mezowi itp).
Ja jutro jade do Legnicy,ale autem z kims i skrecamy na obwodnice w kier.autostrady-nie mam jak pojechac do schronu :(

Link to comment
Share on other sites

zarty zartami a psiakom tam moze byc niewesolo :-(
zajrzyjcie do schro co slychac....
a ja mam zyciowa wywrotke nie mam czasu isc siusiu eeech ile razy jeszcze bede zaczynac zycie od nowa:???: :???:
czy ktos mi pomoze zebrac do kupy fakty schroniskowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']zarty zartami a psiakom tam moze byc niewesolo :-(
zajrzyjcie do schro co slychac....
a ja mam zyciowa wywrotke nie mam czasu isc siusiu eeech ile razy jeszcze bede zaczynac zycie od nowa:???: :???:
czy ktos mi pomoze zebrac do kupy fakty schroniskowe?[/quote]

najlepiej legniczanie, bo mają dostęp do bieżącej wiedzy.
A kto może zajrzeć i sprawdzić czy te nieszczęścia mają chociaż wodę, bo to teraz bardzo pilne. No i czy z tych kociaków to coś jeszcze zostało czy wykończyli już wszystkie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']może nie mów, że mężowi, bo nie wiadomo jakie mają podejście do mniejszości seksualnych :cool3:[/quote]

ehh,zapedzilam sie i nie bylam pewna czy Tytano to kobita czy facet :oops2:
Przepraszam,facecie Tytano :)

[B]Dorothy,[/B]nie martw sie:calus: -po burzy ponoc wychodzi slonce....
Hmmm,wiecie ja nie jestem taka zdolna,aby skladac te fakty...Nawet nie mam pojecia,jak to ma wygladac :hmmmm:

Na [B]Dabrowke[/B] my w domu mowimy prof.Miodek,ale ona chyba zajeta bardzo...?

Link to comment
Share on other sites

Tweety napisal(a)
[QUOTE]czy Tytano nawiedził już tę mordownię? czekamy na wieści[/QUOTE]

Tak Tytano nawiedził tę mordownię :roll:..... Moze jutro rano napisze sam co widzial...

Ja bylam z nim i powiem co widzialam:
-psy mialy wode
-psy mialy miski z jedzeniem
-Pan rozwozil pieskom akurat jedzonko-pachniało mniam..mniam i wygladalo ...bardzo ciekawie.Duzo mieska,zapaszek rosolkowy..mniam.
-Pan z nami porozmawial
-Pan na nasza prosbe wyciagnal jednego gackoucha z kojca bez wiekszych oporow.

Zadnego Colaka tam nie ma.Jest nowy husky i chow chow..

Co jeszcze ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='acroba']Tweety napisal(a)


Tak Tytano nawiedził tę mordownię :roll:..... Moze jutro rano napisze sam co widzial...

Ja bylam z nim i powiem co widzialam:
-psy mialy wode
-psy mialy miski z jedzeniem
-Pan rozwozil pieskom akurat jedzonko-pachniało mniam..mniam i wygladalo ...bardzo ciekawie.Duzo mieska,zapaszek rosolkowy..mniam.
-Pan z nami porozmawial
-Pan na nasza prosbe wyciagnal jednego gackoucha z kojca bez wiekszych oporow.

Zadnego Colaka tam nie ma.Jest nowy husky i chow chow..

Co jeszcze ?[/quote]

jestem pod wrażeniem. I oni tak sami z siebie czy czekali na "niezapowiedzianą" kontrol? A jak te kocie maluchy?

Link to comment
Share on other sites

Achoj. Jutro popisze więcej ale po wizycie nie ma tam nic co by było niepokojącego! np. Pacownik najpierw poinformowal nas, iż nie wolno robić zdjec w schronisku od tak ale na chasło że może uda się psiakowi tak znalesc dom zaprzestał rozwozić jedzonko i pomordował sie z wyciagnieciem psiaka.

A co do jedzenia to zgodnie z tym co pisano wczesniej byla kasza na wodzie......................... ale z mięsem! ! ! dokładnie to samo jada mój Corsiak. Pyszne.tłuściutkie i pachnące!

Proponuje wszystkim zainteresowanym tą sprawą zaktualizowanie swojej wiedzy poprzez wizytę!

PS. [I][B]@ ZALEWSCY...[/B][/I]Z całym szacuneczkiem ale zdanie "coś mi tu śmierdzi...to nie realne..." jak dla mnie podchodzi pod hasło WOJNA O POKÓJ! Myślałem że walczycie żeby było tak jak właśnie jest a nie podejrzewać wszędzie podstęp i czepiać się rzeczywistości.
Z resztą...Pozdrawiam i zapraszam do schronu :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Fidel']
[B]Dorothy,[/B]nie martw sie:calus: -po burzy ponoc wychodzi slonce....
[/quote]

pewnie tak, ale ja juz jestem baaardzo zmeczona, od 8 lat chyba same burze :-(
siedem lat chudych, pocieszam sie ze to juz powinien byc koniec....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...