Jump to content
Dogomania

Nikt na nim nie zarobi więc trzeba go zabić-15letni Pudliś w DS marzeń


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Arktyka']Relacja z pierwszego dnia....
Pudlis vel Malik (robocze imie w domu) nocke przespal bardzo grzecznie:) Nie piszczal , nie krecil sie:)
Natomiast rankiem hmm...poszedl do legowiska tymczasowicza, nasikal mu do poslania i sie w tym wytarzal...:eviltong::evil_lol:po czym poszedl dalej i zaznaczyl naroznik sciany:mad:;)

Powiem uczciwie ,ze nie zaskoczylo mnie zbytnio jego zachowanie...bo juz mialam roznych tymczasowiczow i kazdy na poczatku wyprawial rozne dziwne rzeczy:crazyeye:

Na dworku trzeba uwazac na malucha bo zbiera rozne smieci do jedzenia....
Bardzo ladnie bawi sie pileczka...ba nawet potrafi szczekac gdy cos chce:lol:np. gdy rano przygotowuje miche jedzonka dla kazdego:razz:[/QUOTE]

Kochany łobuziaczek :) :)

Link to comment
Share on other sites

Drugi tymczasowicz troszke zdziwiony zachowaniem Malika....;) bo przeciez do tej pory to on byl najwazniejszy:p:cool3: Musze na nich uwazac....bo widac ,ze chlopaki maja sobie zamiar wyjasnic kto tu jest numer "uno":mad:;) Mam jednak nadzieje ze zalatwia te sprawy pokojowo:lol:

Link to comment
Share on other sites

Drugi tymczasowicz troszke zdziwiony zachowaniem Malika....;) bo przeciez do tej pory to on byl najwazniejszy:p:cool3: Musze na nich uwazac....bo widac ,ze chlopaki maja sobie zamiar wyjasnic kto tu jest numer "uno":mad:;) Mam jednak nadzieje ze zalatwia te sprawy pokojowo:lol:

Pudlis Malik to taki szkielecik.... chucherko....zeby nie te kedziorki to by wygladal jak obraz nedzy i rozpaczy, ale widac ze ma wole zycia i walki:):) Mam tylko nadzieje,ze ta jego chudzizna nie wynika z zadnej choroby...bo apetyt widze ,ze mu dopisuje!

Pudlis jest raczej z tych sredniaczkow:) Glowka siega tak do kolana.

Link to comment
Share on other sites

dwa dni nerwów....
Strasznie się cieszę, że maluch już bezpieczny...:)
O obróżce i smyczce nie pomyślałam. Wyjeżdżaliśmy z domu na imprezę rodzinną i mocno byłam tym wszystkim zakręcona.
Tak Pan Piotruś Pudliszona adoptował na siebie. Inaczej byśmy go nie wyciągneli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']dwa dni nerwów....
Strasznie się cieszę, że maluch już bezpieczny...:)
O obróżce i smyczce nie pomyślałam. Wyjeżdżaliśmy z domu na imprezę rodzinną i mocno byłam tym wszystkim zakręcona.
Tak Pan Piotruś Pudliszona adoptował na siebie. Inaczej byśmy go nie wyciągneli.[/QUOTE]

Piotrus mowil, ze pudelek bardzo spokojny, nie bylo zadnych problemow w czasie jazdy, no zaniedbany dodal..To jak on jechal bez obrozki i smyczki...?
No zobaczymy fotki po wtorkowej kapieli , wtedy jego "chudosc " wyjdzie...zobaczymy tez co bedzie z kastracja co zadecyduje wetka Justyna...

Link to comment
Share on other sites

Pudlis to niezła gadula...i cudak:);) Schodzac na spacerek drze koparke ze ho ho!
Na spacerku na smyczce tez popiskuje i co chwile naskakuje na mnie:evil_lol:
Wszedzie go pelno, zachowuje sie jak by mial ADHD:lol:
Byscie musialy zobaczyc jakie fikolki odstawia:evil_lol: Biega , tarza sie po dywanie i robi rozne przewrotki...Najchetniej by caly czas byl przy czlowieku , a najlepiej na opkach:)
Moj tymczasowicz patrzy na niego ze zdziwieniem....
Na razie musze go ostro pilnowac...bo chlopak zapomnial ze w domu sie nie sisia...
Super bawi sie pileczka....warczy na mnie jak ja chce zabrac ,ale jeszcze mnie nie dziabnol;):evil_lol:
Jutro po salonie fryzjerskim narobie mu zdjec i powklejam. Jak on ma 14 lat to ja jestem chinska krolew....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Hihihi:)
Wybacz prosze nie mialam nigdy pudelka....wiec nie znam ich zywotnosci:)Chlopak jest poprostu cudny:)[/QUOTE]

Ależ nic nie szkodzi ;)
Chciałam tylko zaznaczyć , że pudle to wyjątkowe psy , mają w sobie to "coś".
Do późnej starości są aktywne i chętne do pracy z człowiekiem.
Trzeba też wspomnieć , że w rankingu na najinteligentniejszą rasę , zajmują drugie miejsce - zaraz po border collie .

Więc nie ma się co dziwić, że nasz chłopczyk jest taki cudny:loveu:

To ja czekam na zdjęcia po grooming'u pudliszonka i biorę się za ogłaszanie.
Chyba , że już go nie oddasz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Pudlis to niezła gadula...i cudak:);) Schodzac na spacerek drze koparke ze ho ho!
Na spacerku na smyczce tez popiskuje i co chwile naskakuje na mnie:evil_lol:
Wszedzie go pelno, zachowuje sie jak by mial ADHD:lol:
Byscie musialy zobaczyc jakie fikolki odstawia:evil_lol: Biega , tarza sie po dywanie i robi rozne przewrotki...Najchetniej by caly czas byl przy czlowieku , a najlepiej na opkach:)
Moj tymczasowicz patrzy na niego ze zdziwieniem....
Na razie musze go ostro pilnowac...bo chlopak zapomnial ze w domu sie nie sisia...
Super bawi sie pileczka....warczy na mnie jak ja chce zabrac ,ale jeszcze mnie nie dziabnol;):evil_lol:
Jutro po salonie fryzjerskim narobie mu zdjec i powklejam. Jak on ma 14 lat to ja jestem chinska krolew....:eviltong:[/QUOTE]

Super wiesci!!!!Prawdopodobnie nie ma 14 lat, zobaczymy na ile wetka go oceni ale pudle nie wygladaja na swoje lata..
Co do sikania to one nie sikaja bo im sie zachcialo ale z podniecenia, radosci jak sa szczesliwe...wiem z wlasnej autopsji.

Moj Bully i reszta tez bawia sie pileczka, warcza i nie boj sie nie ciapnie, on chce zeby mu rzucac i bawic sie dalej. Widac, ze
Pudlis dochodzi do siebie....czekamy na foty...

Kiedy ma wizyte u wetki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']
Co do sikania to one nie sikaja bo im sie zachcialo ale z podniecenia, radosci jak sa szczesliwe...wiem z wlasnej autopsji.[/QUOTE]

Ja jego posikiwanie biore za stres....dzisiaj mielismy taka sytuacje:
Zdazylismy wrocic z dworku(mial dlugi spacerek) do jego miski z woda podszedl drugi tymczasowicz i sie napil...Pudlis zareagowal w ten sposob, ze jak tamten tylko odszedl od michy to Pudlis nasikal w miske z woda...i zaznaczyl tez miejsce wokol miski:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Jutro mamy na 10:30 fryzjera i od razu przeglad(bo to w gabinecie wetki:))[/QUOTE]

Zapomnialam, ze kapiele tez w gabinecie na zapleczu u Justyny...ja niestety nie moglam skorzystac z uslugi kapieli bo moje psy
byly przeziebione..no byla ta ciezka zima i Justyna nie zgodzila sie na kapiel...pozdrow odemnie dr. Justyne..kapitalna wetka oby takich wiecej..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...