Jump to content
Dogomania

NIELEGALNA HODOWLA W KALISZU - Pomóżmy razem


matra

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powiedzcie mi czy mniej więcej będzie można sprawdzić u nich stosunek do psów? Jeśli tak, to mogę wziąć azjatkę-suczkę - tylko warunkiem jest tolerancja innych psów bo mam swoje4... Oferuję domek na wsi w spokojnej okolicy na mazurach- opiekę weterynaryjną, karmę i sterylkę biorę na siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']Powiedzcie mi czy mniej więcej będzie można sprawdzić u nich stosunek do psów? Jeśli tak, to mogę wziąć azjatkę-suczkę - tylko warunkiem jest tolerancja innych psów bo mam swoje4... Oferuję domek na wsi w spokojnej okolicy na mazurach- opiekę weterynaryjną, karmę i sterylkę biorę na siebie.[/QUOTE]

Gonitwa, tacy tymczasowi właściciele to na wagę złota, sterylka na siebie ... o takich osobach pomarzyć można, z nieba nam poprostu spadłaś ! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilka1415']Gonitwa, tacy tymczasowi właściciele to na wagę złota, sterylka na siebie ... o takich osobach pomarzyć można, z nieba nam poprostu spadłaś ! :)[/QUOTE]

Tak jak mówię-najważniejszy warunek, że suczka musi tolerować inne psy, bo inaczej pupa blada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']to koniecznie ma być azjatka ? czy może być jakiś labek ? pewnie się jakaś sunia łagodna znajdzie ... w takiej ilości psów to na pewno ...[/QUOTE]

Może być , jednak wydawało mi się że z DT dla azjatów może być nieco ciężej, bo to rasa duża i dość specyficzna ;) Może być Akita, bo by się z syberianami dogadała...

Suczka- bo łatwiej by mi było wprowadzić ją "do stada".

Link to comment
Share on other sites

Gonitwa od kiedy mieszkasz w domku?Jeszcze 2tyg temu mieszkałaś w bloku.

GONITWA KRYŁA SWOJĄ SUKĘ SH ,więc publicznie ostrzegam przed wydawaniem jej psa.
Pomijam fakt ,że jej Labrador ,Amstaf i kundelek "zaginęły" w dziwnych okolicznościach na ich miejsce pojawiły się kolejne Husky ,mix husky ,beagle i mix beale.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Gonitwa od kiedy mieszkasz w domku?Jeszcze 2tyg temu mieszkałaś w bloku.

GONITWA KRYŁA SWOJĄ SUKĘ SH ,więc publicznie ostrzegam przed wydawaniem jej psa.
Pomijam fakt ,że jej Labrador ,Amstaf i kundelek "zaginęły" w dziwnych okolicznościach na ich miejsce pojawiły się kolejne Husky ,mix husky ,beagle i mix beale.[/QUOTE]

Dla Twojej informacji mam dom na wsi, tymczasowo mieszkam teraz w bloku, pod koniec sierpnia wrcamy na wieś ;)
Jakoś ja zaginięć nie odnotowałam, Stefan jest w Ostródzie tam gdzie miał być a kundelek jest u mojej siostry, gdzie z resztą trafił za namową dogomaniaków ;) Pozostałe psy są u mnie już hoho długo czasu, więc nie rozumiem czemu siejesz spustoszenie ? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Ale Sh bez papieru szczenięta miała ,miała.
Orient "uciekał" 2razy ,potem nagle zachorował ,ozdrowiał i zdechł.

Ja wyraziłem swoje zdanie na Twój temat i twoją prawdomówność.Jeśli ktoś ci wyda psa to jest nie obrażając nikogo głupi.[/QUOTE]

Uciekł, oby tylko 2 razy. Zachorował, nie ozdrowiał i został uśpiony już prawie 2 lata temu.

SH bez papieru należała wówczas do mojego TZ, który nie był ze mną, więc to nie Gonitwa rozmnożyła ;)

Link to comment
Share on other sites

Przecież był chory na stawy ,potem wywaliłaś go do swojego ojca i taki był tam szczęśliwy aż nagle zdechł.Masz różne wersje widzę ,a ja pamięć mam świetną.
Koniec tematu psa ci i tak nikt nie wyda.
Papa

P.S. Życzę powodzenia wszystkim psom z tego wątku ,aby trafiły do fajnych DT i kochających DS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Przecież był chory na stawy ,potem wywaliłaś go do swojego ojca i taki był tam szczęśliwy aż nagle zdechł.Masz różne wersje widzę ,a ja pamięć mam świetną.
Koniec tematu psa ci i tak nikt nie wyda.
Papa

P.S. Życzę powodzenia wszystkim psom z tego wątku ,aby trafiły do fajnych DT i kochających DS.[/QUOTE]

Niezbyt świtną. Poczytaj sobie moją galerię dla odświeżenia swoich informacji" z pierwszej ręki" ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...