Jump to content
Dogomania

*CC* - Elza- mamy DS! cudowny DS! Pojechala do domku !!!


furciaczek

Recommended Posts

Aga ja mogę jutro ja zawieźć i by u Dziewczyn przenocowała, bo one codziennie wyprowadzają tam psy, rano w niedzielę też muszą i by wtedy zabrały Elzę stamtąd, Sambor też tam chyba jest na bazie. Aga jak wolisz, żeby dowieziona została w niedzielę, to zadzwoń pliss i zapytaj :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaskadaffik']Aga ja mogę jutro ja zawieźć i by u Dziewczyn przenocowała, bo one codziennie wyprowadzają tam psy, rano w niedzielę też muszą i by wtedy zabrały Elzę stamtąd, Sambor też tam chyba jest na bazie.[/QUOTE] Kasiu, myslalam, ze Elza nie bedzie miala gdzie przenocowac po prostu, stad kombinacja z transportem na niedziele. Ale jesli jest mozliwosc noclegu u dziewczyn w Tarnobrzegu, to super. Razem by psiaki zostaly zapakowane i ruszyly w droge.

Link to comment
Share on other sites

Transport jest na 100 % w niedzielę, godzina to taka lekko ruchoma, ktos kto będzie odbierał sunię musi się kontaktowac z Basią telefonicznie już, bo Dziewczyny muszą powyprowadzać psy na Machowie i ruszają.
Teraz kiszka z dojazdem, bo telefon i właśnie jade załadowac swój samochód na Czechy, duża paleta, 700 kilo i po prostu sunia juz sie do auta nie zmieści napewno :( :(

Ale nic to dogadam z Basią, bo mówiła, że jakby była jakiś problem to podjadą już po sunię do Mielca jak będzie trzeba :) :) Basiu nic tylko Cię ozłocić :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Matko, dobrze, ze Basia moze podjechac do schroniska po Elzunie. Napiszcie pls do P.Izy lub zadzwoncie na kiedy szykowac sunie, lepiej zeby nie jadla.

Basia dzwonila do mnie i mowila, ze transport na trasie Tarnobrzeg- Radom bedzie kosztowal ok. 100 zl.

Link to comment
Share on other sites

No i wszytsko ugadane, Basia i tak mówi, że w sumie lepiej ze tak wyszło, bo jakby sunia z cieczką na baze pojechałą, to te psiury wszytskie by tam szału dostały, więc będa po CC-tkę w niedzielę rano, nie ma jeszcze dokładnej godziny, bo to wyjdzie....
Aga czy mogłabyś powiadomić Panią Izę ? Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

jestem już - po Machowie - i jest tak - jutro około 20-tej będziemy po sunię w schronie w Mielcu. Ewunia przenocuje ją u siebie w mieszkaniu, bo ma wolny pokój, tak, że nie ma problemu. Dlatego taka zmiana, że sunia ma cieczkę, a do Machowa doszły dodatkowo dwa samce i byłoby nie lada zamieszanie z sunią z cieczką. Dla bezpieczeństwa suni i spokoju machowskich adoratorów Elza prześpi się w mieszkaniu. Za zamieszanie przepraszam, ale wydaje mi się, że ta opcja będzie najwłaściwsza. Jutro będziemy po sunieczkę około 20-tej. A rano po wyprowadzeniu psów machowskich jedziemy do Donki.
Mój nr telefonu 500 649 910 - pr4oszę osobę, która będzie odbierała sunię z Radomia lub okolic o kontakt.
Ogólny koszt przewozu to 200 zł - czyli po 100 na łeb, gdy okaże się, że wyjedzie mniej, to kasę zwrócimyu.

[B]Teraz moja prośba - w związku z tym, że za tydzień wyrzucają nas z bazy mamy ogromny problem ze staruszkiem 10 -letnim Portoskiem - owczarkowatym psiakiem. Szukam pomocy, bo inaczej trafi do schronu do MIelca, a jego dni są policzone. Jest to psiak, który ma zerooooowe szanse i nikt się nim nie interesuje. Czy może mi ktoś podpowiedzieć, poddać jakiś pomysł, jak temu psince pomóc. Nie po to uratowany został z powodzi, aby trafić do schronu. NIe tak to miało być...
Proszę wszystkich o pomoc....

[IMG]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/Portos-2.jpg[/IMG]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

proszę o kontakt osobę, która ma odebrać sunieczkę lub osobę, która wie cokolwiek w tej sprawie!!!!! Jesli sunia ma jechać do Konstancina Jeziornej jutro to niestety, ale Pani Beaty nie ma w ogóle w domu - jeślki chodzi o hotelik gdzie są mastify. Czekam na telefon podaje jeszcze raz numer mój
[B]500 649 910

[/B]czasu jest bardzo bardzo mało, a ja chcę wiedzieć czy mam w końcu jechac po sunię dzisiaj czy nie i kto odbierze ją w Radomiu. Nie będzie mnie na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Elza juz w hotelu.

Bardzo zestresowana, nie wie co sie dzieje, wyje, slini sie niemiosiernie. Juz wiemy ze nie nadaje sie do domu z innym psem, totalnie rozpuszczona, rozpieszczona, robi co chce, nie slucha sie- pewnie nikt jej nie nauczyl wspolpracy z czlowiekiem. Pies jest totalnie zepsuty ze tak powiem. Do tego dochodzi agresja lekowa.
Teraz siedzi w kojcu, po 15 zobaczymy czy poziom stresu sie zmniejszyl.
Napewno wymagac bedzie opieki kogos doswiadczonego.
Na wszelki wypadek szukamy hotelu ze szkoleniowcem.

Link to comment
Share on other sites

:mdleje:Basia jest padnięta, a do tego załamka.... Oczywiście nie obyło się bez bezdomniaków, zawiozła jedno, ma trzy, ale sama więcej napisze jak dojedzie, chociaż chyba nie napisze bo padnie taka umęczona........
Siedzi biedna w szczerym polu i się zastanawia, co zrobić z mała sunią, starszym szorściakiem bez zębów i szczeniakiem w typie doga:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...