Jump to content
Dogomania

Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...


Recommended Posts

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']



No widzisz, jak mogłaś :mad: A byłaś tam ostatnio? Całą trawkę zagrodzili jakimś głupim deptakiem :angryy: I tylko śliczne tereny za cmentarzem pozostały[/quote]
[B][I]Nie było mnie już tam dosć długo, więc nie wiem co się tam robi:p [/I][/B]
[B][I]Cała trawka zagrodzona:mad: toż to skandal:mad: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

W lesie było super poprostu :loveu: Chociaż błoto po kolana, to pies wyszalał się jak nigdy :) I szelki miały swój chrzest bojowy, spisują się świetnie ;) Wróciliśmy o 15:00 a pies padł i do teraz chrapie :evil_lol:

[quote name='"Tina. Sara"'] wyjaśni mi ktoś co to za lostnisko ?? :placz:[/QUOTE]

To nasze byłe miejsce spacerowe :) Jest ogroooooooomna łąka, dookoła pola, a gdzieś tam na końcu tej łąki szkółka lotnicza, gdzie latają sobie takie jednoosobowe samoloty :) Niestety teraz zagrodzili wszystko co zielone i wzdłuż ogrodzenia tylko chodnik poprowadzili :placz:

[quote name='"Evaxon"']:evil_lol: :evil_lol: :siara: no niech ci bedzie:evil_lol:[/QUOTE]

:mad: :diabloti:

[quote name='":: FiGa ::"']No to mam nadzieje że nowe będa w czwartek bo jak wrócę do domku w piątek to ędzie co oglądać :evil_lol: :multi:

Miłego spacerku po lesie :smile:[/QUOTE]

Dziękuję :) Był miły :)
Postaram się o te fotki, żeby Cię na dłużej u nas w galerii zatrzymać :cool3:

[quote name='"bonita"'][B][I]Nie było mnie już tam dosć długo, więc nie wiem co się tam robi:p [/I][/B]
[B][I]Cała trawka zagrodzona:mad: toż to skandal:mad: [/I][/B][/QUOTE]

Ale jeszcze zostały niezliczone tereny za hodowlą strusi, tam jeszcze nawet bażanty można spotkać :) Boksiom by się spodobało :roll:

A to takie zeszłoroczne zdjęcie, żeby Wam przypomnieć, że za miesiąc już święta :multi:

[IMG]http://images2.fotosik.pl/265/6e3d0820b313ad12.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
To nasze byłe miejsce spacerowe :) Jest ogroooooooomna łąka, dookoła pola, a gdzieś tam na końcu tej łąki szkółka lotnicza, gdzie latają sobie takie jednoosobowe samoloty :) Niestety teraz zagrodzili wszystko co zielone i wzdłuż ogrodzenia tylko chodnik poprowadzili :placz:

A to takie zeszłoroczne zdjęcie, żeby Wam przypomnieć, że za miesiąc już święta :multi:

[IMG]http://images2.fotosik.pl/265/6e3d0820b313ad12.jpg[/IMG][/quote]

Ahaaaa....:cool3: Boskie foto. Fajna choinka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A ja zawsze wiedziałam, że gdzieś tam w Was drzemie inteligencja :evil_lol:

Ale co ja zrobie jak Aniołek powie mi, że nie zasłużyłam? :shake:[/quote]

Witaj pinczerko:)

Od pomysłu do wykonania daleka droga... trza się jeszcze aniołkom przymilać, podlizywać, chodzić na paluszkach i nikogo nie wkurzać:razz::evil_lol:

Ja dałam już prawie rade, to tobie się też uda!:cool3::cool3::cool3:

Siostrzyczka Gizmunia bardzo podobna do braciszka:loveu:

[SIZE=1]P.S. wiem, wiem, wiem... że ze mnie straszny uparciuch, ale czy skuteczny...:evil_lol::cool3:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][I][IMG]http://images2.fotosik.pl/265/6e3d0820b313ad12.jpg[/IMG][/I]

[I][B][COLOR=darkgreen]KUrcze u Alki już śnieg tu już choinka. CO jest grane??!!:crazyeye: :lol:[/COLOR][/B] [/I][/quote]
jak to co ?? wielkanoc idzie:multi: :multi: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...