Jump to content
Dogomania

Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...


Recommended Posts

[quote name='Pimpek'][URL]http://i16.tinypic.com/5y7c4t3.jpg[/URL]
Ekhem... Który to Bulik ?:oops:
Mi się pierwsze zdjęcia nie wczytały, nie wiem który to który :oops:[/quote]

I tak ciężko je rozpoznać, tylko ja to potrafię :) Choć teraz przez tą zaćmę Bulik się wyróżnia.

Na zdjęciu, które zacytowałaś Bulik jest ten wyżej :)

[quote name='agaciaaa']Ooo, to moje bydle jest większe od Gizmatego :cool3: :diabloti:[/quote]

No widzisz... ale Gizmo cicha woda, brzegi rwie - gdy przyjdzie co do czego to się zamienia w prawdziwego potwora... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
No widzisz... ale Gizmo cicha woda, brzegi rwie - gdy przyjdzie co do czego to się zamienia w prawdziwego potwora... :evil_lol:[/quote]
[I][B]taaa zawsze wiedziałam że Gizmuch taki cwaniak :evil_lol::evil_lol:
dzień dobry tak w ogóle :loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Diabełkowa, witaj w naszej galerii! :loveu: poraz pierwszy :loveu:

Jak miło widzieć nową twarz i to jeszcze z tym jedynym w swoim rodzaju, Dogomaniackim poczuciem humoru :evil_lol:

Mnie by nikt nie podniósł :lol:

Już lecę z rewizytą :multi:[/QUOTE]

a tam od razu nikt ja zawsze licze na pana od dzwigu jesli chodzi o podnoszenie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]taaa zawsze wiedziałam że Gizmuch taki cwaniak :evil_lol::evil_lol:
dzień dobry tak w ogóle :loveu:[/B][/I][/quote]

Dobry wieczór Wariacie :loveu:

[quote name='diabelkowa']a tam od razu nikt ja zawsze licze na pana od dzwigu jesli chodzi o podnoszenie:evil_lol:[/quote]

:diabloti: :diabloti: :diabloti:

[quote name='agaciaaa']i Ty sie nie boisz tego potwora w domu trzymać? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Czego się nie robi z miłości :loveu: :cool3:

[quote name='evaxon']doberek Gizmolki:loveu::loveu::loveu:[/quote]

Dobry Ewuś :loveu:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]doberek Gizmusiowe :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Witam Alu :loveu:


Godzinę temu wróciłam z miasta :) Byliśmy dzisiaj z TZcikiem mimo niepogody, najpierw na pizzy, a potem na spacerku :)

Gizmaty dalej śpi jak zabity, patyczaki się nie ruszają, a koszatniczki zapewne biegają w kołowrotku :)

Dziś zdjęć nie będzie :( Najwyżej późnym wieczorem ;) Ale jutro obiecuję się poprawić :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Witanko :):multi::multi:

to ja czekam późnym wieczorem na fotki ;)[/B][/COLOR][/quote]

Czeeeść :)

Mam nadzieję, że Cię nie zawiodę ;)

[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]a ja chciałam ino wtrącić, że to niemożliwe, że Gizmolek zamienia się w potwora :loveu::loveu::loveu: nie może być i koniec! :evil_lol:

witanko Gizmusiu i Gizmusiowa panienko :multi:
[/B][/COLOR][/quote]

Zapraszamy, przekonasz się na własnej skórze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Witajcie panienki :loveu: :loveu: :loveu:


[quote name='"wiq"']dobry wieczór :smile:

ciemno już jak cholera :placz: nie lubie tego :shake:[/QUOTE]

No ja nie mogę! Panią fotograf do nas przywiało! [COLOR=Purple][B]:multi: [/B][/COLOR]:loveu:

Zimno, ciemno... ja chcę wiosnę :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Zimno, ciemno... ja chcę wiosnę :placz:[/quote]
pomysl o tym puszystym ...bialym ....ZIMNYM... MOKRYM... doprowadzajacym do szalenstwa śniegu :diabloti: takk takkk juz nie dlugo ... wiatr... chłód ... trzaskajacy mróz...szczypiacy cie w policzki i nosek zagosci w twej miejscowosci...muahahahahahahahhaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eriu']No jaki nochalek słodziutki :loveu: Dobry wieczór Koszatkowa :).[/quote]

Dziękujemy :loveu:

Dobry wieczór Szylkowa :loveu:

[quote name='evaxon']pomysl o tym puszystym ...bialym ....ZIMNYM... MOKRYM... doprowadzajacym do szalenstwa śniegu :diabloti: takk takkk juz nie dlugo ... wiatr... chłód ... trzaskajacy mróz...szczypiacy cie w policzki i nosek zagosci w twej miejscowosci...muahahahahahahahhaha[/quote]

ZAMILCZ!!! :mad:



Ewa się wsadziła do avatara :turn-l:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Br aż mi tu powiało mrozem i śniegiem.....tak kocham barwy jesieni...szkoda ,że ciągle przypominają o nadejściu zimy...:shake:[/quote]

Jesień ma piękne barwy, ale zawsze kojarzy mi się ze smutkiem i przemijaniem... Zimę lubię tylko przez krótki moment, kiedy jest tak wszędzie pięknie i biało dookoła... Zdecydowanie w moich wyobrażeniach góruje wiosna :) Kiedy wszystko się rodzi, pachnie dookoła... :loveu:

[quote name='evaxon']pamietaj... zawsze mozesz liczyc na moje dobre slowo :B-fly::B-fly::B-fly:


muahahahah teraz bedziecie musieli sie na mnie patrzyc:diabloti:[/quote]

Wieeem Kochana :loveu: :cool3:

To taki ukryty rodzaj kary? :evil_lol:

[quote name='agaciaaa']Nie poznaje Cie przez ten nowy avek :cool3: ale śliczny jest :loveu:[/quote]

Ja Ciebie też nie.... :diabloti:

[quote name='Guffi']Hej! :buzi:
Taki goopek ze mnie i o Dogo zapomniałam:mad:
Przez pięć tygodni nie miałam netu z powodu remontu...:shake:
Wiem, że mnie to nie usprawiedliwia, ale może trochę złagodzi karę:evil_lol:[/quote]

Hm... :diabloti: 5 tygodni to 35 dni... Za remont można odjąć jakieś 5... Dostaniesz po doopie tylko 30 razy :evil_lol:

Witaj znowu z Twoimi suczynami :loveu: :loveu: :loveu:

[quote name='basia bonnie']jak to się stało,że nic tu jeszcze dziś nie pisałam?:crazyeye:

Justyś, trza przyznać, że avek jest naprawdę boski:loveu::loveu:[/quote]

No bo Ty taka menda jesteś :p

Dziękuję :loveu: :loveu: :loveu:


Dziś fotek nie będzie, idę na RING 2 :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...