Jump to content
Dogomania

Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...


Recommended Posts

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]Witanko weekendowe :multi::multi::loveu::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR][/quote]
buahahahahah Alu ostatnio dla ciebie caly tydzien jest weekendem :grin: [COLOR=PaleTurquoise]cos tak jak dla mnie:evil_lol:

[COLOR=Black]witanko GizMuchowa:evil_lol::multi:[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór :loveu: :oops:

Witam wszystkich witających, zachwycających się Gizmatym i tych żegnających się również :razz:

[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]Witaj w klubie humanisto ;) artysta też ze mnie
ja jestem rozszerzony polski z niemieckim :)

a maturę planuję: polski, niemiecki, WOS i historia muzyki[/B][/COLOR][/quote]

Humaniści zawsze wiedzą jak na siebie trafić ;)

Historia muzyki? Dlaczego akurat ten przedmiot?

Niemiecki... bardzo nie lubię tego języka :evil_lol:

[quote name='Eriu']Jakie wygibasy. Pinczery są z gumy czy plasteliny? ;). Wczesne dzień dobry.[/quote]

Z kauczuku :evil_lol:

[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]witaaajcieeee Gizmusieee!! :multi::multi::multi:
daaawno mnie tu nie było...:roll: a tu się tyle dziaało... ;)
widziałam wszystkie śliczne foteczki:) i te zakochane i imprezowe.. i wiewiórę też... i Ciebie śliczną :loveu:i Twego TZta też ślicznego :cool3:

i Gizmusiowe wygibasy teeż :evil_lol:
[/COLOR][/B][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://i22.tinypic.com/25fooyw.jpg[/URL]

[/B][/COLOR][/FONT][B][COLOR=Purple] pozdrawiamy słonecznie!! :loveu:[/COLOR][/B][/quote]

Witaj Basiu :)
Jestem z Ciebie dumna, że udało Ci się nadrobić te wszystkie zaległości :)

Cieszymy się, że o nas nie zapomnieliście :loveu:

[quote name='_ChiQuiTa_']Cześć :)
No właściwie dobrze, że zrezygnowałaś. Już tyle problemów z nimi było że łohoho...

a ja myślałam, ze komarów już nie ma :D[/quote]

Czeeeść :)

Tylko zwierząt szkoda, bo automatycznie kończy się ich szansa na nowe domy, bo nie ma nikogo, kto odważyłby się mimo wszystko wystawiać bielskie zwierzęta na internecie i szukać im domów...

Niestety są... :angryy:

[quote name='Pimpek'][URL]http://i22.tinypic.com/25fooyw.jpg[/URL]
Co za pies :diabloti:
Co tam u was Gizmolcie ?:cool3:[/quote]

Jedyny w swoim rodzaju :loveu:

Wszystko w porządeczku, opiszę w ostatnim poście :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']



Humaniści zawsze wiedzą jak na siebie trafić ;)

Historia muzyki? Dlaczego akurat ten przedmiot?

Niemiecki... bardzo nie lubię tego języka :evil_lol:

[/quote]

[COLOR=Navy][B]a bo dlatego, że wybieram się na Akademię Muzyczną w Poznaniu :)

a niemiecki to ja mam rozszerzony:diabloti: co wy chcecie od tego języka?:evil_lol:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Tylko zwierząt szkoda, bo automatycznie kończy się ich szansa na nowe domy, bo nie ma nikogo, kto odważyłby się mimo wszystko wystawiać bielskie zwierzęta na internecie i szukać im domów...
[/quote]

no tak. Ludzie niby pomagają a jednak sprawiają dużo problemów.
Ja cię ciesze że nasze babeczki w TBG doceniają nas, i są otwarte na nasze pomysły, pomoc ... ale cóż zrobić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Cześc Justynko :buzi:

[URL]http://i20.tinypic.com/2dwfggz.jpg[/URL]
Umarłam gdy to zobaczyłam,,,, cuuuuuuuud :loveu:[/quote]

SYLWIA! ŻYJESZ JESZCZE? Może podstawowe zabiegi podtrzymywania życia potrzebne? Jestem ratownikiem PCK! :evil_lol:

[quote name='evaxon']buahahahahah Alu ostatnio dla ciebie caly tydzien jest weekendem :grin: [COLOR=PaleTurquoise]cos tak jak dla mnie:evil_lol:

[COLOR=Black]witanko GizMuchowa:evil_lol::multi:[/COLOR]
[/COLOR][/quote]

Wam to dobrze... :p

[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]a gdzie ta Justyna się podziewa????:hmmmm::hmmmm::hmmmm:[/B][/COLOR][/quote]

[quote name='Dobcia']Cześc Justynko:lol:
Co tam u Was słychac?[/quote]


Spragnieni wiedzy, już odpowiadam na Wasze pytania :) Nie odzywałam się przez te parę dni z powodu ogromu zajęć i obowiązków, które zwaliły mi się na głowę :oops: Szkoła połączona z pozorowaniem na kursach pierwszej pomocy, psem, TZtem, sprzątaniem, różnorakimi wyprawami... Ale już jestem, weekend się zaczął! :multi: :loveu:

Dzisiaj byliśmy z TZtem po Wibrysa - upragnionego kotecka prosto od Berni :) Wibrysek jest cudny, czarny z białymi znaczeniami, 3 miesięczny, trochę nieśmiały wariat :loveu: Jak na razie siedzi pod łóżkiem, ale TZcik po pierwszej nocy spędzonej z nim ma mi zdać relacje odnośnie oswajania :)

Udało mi się tez poznać na żywo kociarnię Berni, o której tyle słyszałam - 10 kotów, wszystkie piękne, wszystkie zadbane, wszystkie wypieszczone :loveu: I Scooby, psiak, któremu nie dawano szans na przeżycie, bo był tak wychudzony...a teraz grubasek już z niego :)

Jutro kursanci zdają test teoretyczny i praktyczny z pierwszej pomocy, więc nareszcie będą nas charakteryzować do scenek :diabloti: Potem jadę zobaczyć co tam u kociaka :) A w niedzielę z żywieckimi biedami na spacerek :)

Gizmuś ostatnio chodzi jakiś taki przybity, ożywa tylko na spacerach, nie wiem czemu :( Jakaś jesienna melancholia? Albo moje ciągłe zabieganie, nie mamy czasu na długie spacery :-(

Fotek nie mam, ale obiecuję, że się poprawie :oops: I Gizmo będzie i Wibrys i kosze i patyczaki :razz:

Stęskniłam się za Wami :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...