Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

[quote name='faith35'][IMG]http://i47.tinypic.com/214tkqb.jpg[/IMG]

Wraz z Leonem życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych! :loveu:

[SIZE=1]6 lat... Całkiem ładna liczba [/SIZE]:lol: [SIZE=1]Oby drugie tyle [/SIZE]:loveu:[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']Super wam wypada rocznica :loveu: Wszystkiego najlepszego :BIG:[/QUOTE]

[quote name='dagaa111']Wesołych Świąt wam życzę :)[/QUOTE]

[quote name='Izabela124.']Życzę jeszcze wielu, wielu rocznic razem :)[/QUOTE]

dziękujemy bardzo:loveu:
zasypało Nas prawie całkowicie,chodzić trzeba ulicą,mamy ponad 30 cm śniegu,nadal pada nowy:placz:,zima się na całego się uparła:mad:,byłam z Oscarkiem na spacerku na plac zabaw,Chłopak na całego piłką się wybawił,za nic do domciu nie chciał wracać:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt :)

U nas za to pada... deszcz ;) Wszystko topnieje i możemy po prostu pływać ^^[/QUOTE]
dzięki,u Nas też sobie wszystko się topi,delikatnie sobie zaś śnieg pruszy

[quote name='Błyskotka']My igloo robić :diabloti:.[/QUOTE]
kiedy on się wreszcie od Nas wyniesie?!

[quote name='marta.k9080']6 lat ładna rocznica ,najlepszego Oscar:p[/QUOTE]
dziękujemy:)

[quote name='bety']Wesołych Świat, dużo zdrówka i radości z Oscarka :)
Pzdr[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']U nas wczoraj była taka sama pogoda jak u was ... tylko ten śnieg stopniał i na nowo napadał :([/QUOTE]


Jak patrzyłam na pogodę,ma śnieg sobie padać,a tem ma być na plusie,więc zaś będzie syf i nic więcej,mam nadzieję że tylko mróz nie przyjdzie:mad:
Oscar zadowolony,jemu nie przeszkadza taka pogoda,pobiegał sobie za piłką,śniegu się najadł,nawet nie przejął sie,że na niego pokrzyczałam,a teraz sobie śpi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia&Aza']Doberek:) życzymy kolejnych wspaniałych lat z Księciuniem ;)[/QUOTE]

witamz,dziekujem:p

[quote name='Aleksandra95']hello :):):):):):::):)[/QUOTE]
hej

[SIZE=4][COLOR=#800080]Pysiu
[/COLOR][/SIZE]
[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/818c5227-efef-4cca-82f2-17e1fa380d68_zpscf1a494e.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']dobry wieczór ;)[/QUOTE]

witamy:)

Na wysyłałam CV ile wlezie,teraz trzeba poczekać aż się ktoś odezwie:razz:,mam nadzieję że to długo nie potrwa,jestem wstrętna ale cieszę się że jutro goście wracają do siebie:evil_lol:,fajnie że byli,ale Ja obecnie wolę święty spokój i ciszę,a przy 11 osobach,jest nie zły harmider:mad:.Piszę tak sobie z Edkiem,ale jakoś jest tak sobie,trochę mnie wnerwia,a tego nie lubię:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='334maja']Witaj Oscarku, dawno tu nie zaglądałyśmy :)[/QUOTE]

[quote name='phase']Dzień dobry Oscarki. :)[/QUOTE]

[quote name='Błyskotka']No to rodzinne święta miałaś :)[/QUOTE]

[quote name='M&S']Cześć Oskar:)[/QUOTE]

Witamy się cieplutko:)

Święta były super,takie rodzinne,ale cenię sobie święty spokój,rodzinka pojechała,a Księciunio był na długim spacerku,przyszedł cały uwalony.Jak to On chciał mi taki uwalony do łóżka spać,a Pańcia wstrętna bach psa do wanny:diabloti:,teraz mam spokój,Synalek ma foha na mamuśkę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...