Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

[quote name='Ty$ka']Witamy się ciepło :)[/QUOTE]
hej:)

[quote name='jamnicze']To niezły skoczek z niego, pozdrówka :)[/QUOTE]
a noooooo

[quote name='monia&nero'][IMG]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQkUZ457rrF_G78D2dmnxiyhHtXu3l6Cb9vtFytI6DYhxlWHpzp[/IMG]
Słonecznie się witamy :) i weekendowo pozdrawiamy ! Głaski dla Oskarka i łapeczka od Nero i Teki[/QUOTE]
przekażę:)

[quote name='Błyskotka']Super :) :) :)[/QUOTE]
dzięki:)

[quote name='Jessica89']Pozdrawiam Cieplutko :multi:[/QUOTE]

[quote name='M&S']Doberek Oskarki :)[/QUOTE]

[quote name='Buszki']Hej,Hej.....!!!Miłej niedzieli :).[/QUOTE]

[quote name='phase']I ciepłej niedzieli. :)[/QUOTE]

[quote name='Patik']Witamy w piękno niedziele :P
W końcu słoneczko wyszło :D
Pozdrowionka dla Oskarka :)[/QUOTE]
Witamy się cieplutko w słoneczną niedzielę,buziaczki zasyłamy:)

Mój słonik i kwiatek urodzinowy

[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/PUPA2_zps7fb912c6.jpg[/IMG]


niedzielny Księciunio

[IMG]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/PUPA_zps614173b8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']cześć Oscarki[/QUOTE]

[quote name='phase']Dzień doberek niedzielnie Oscarki. :)[/QUOTE]
witamy:)
Nie długo będzie pół roku,jak Oscar toleruje samca Spankiego moich sąsiadów,obecnie Oscar jest bez kagańca,nawet pozwala na buzi od Spankiego. Oczywiście nie ma żadnych zabawek,głaskania,ani spieszenia się,czekam aż chłopaki same dają znać(gł Oscar),że ma już dość. Spanki cały czas daje do zrozumienia,że Oscar rządzi,a jemu ani w głowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Cześć :)
To cieszymy się z sukcesów resocjalizacyjnych i życzymy następnych ;)[/QUOTE]
nie wiem czy będą następne,Spanki to taki wyjątek od reguły,dzisiaj chciał zlikwidować szczeniaka goldena:angryy:

[quote name='Sonka95']Ja to uwielbiam ogólnie horrory i komedie :)[/QUOTE]
nie lubię komedii

[quote name='phase']No brawo Oscarek! Zrób kiedyś wspólne zdjęcie chłopakom.:)[/QUOTE]
może za jakiś czas,ich spotkanie trwa ok 2/3 minuty

[quote name='dOgLoV']Dzień doberek ;)[/QUOTE]

[quote name='M&S']Hello Oskarki:):)[/QUOTE]
dobry,dobry:)

[quote name='leónowa']Tez oglądałam. Średniak, ale daje radę:lol:[/QUOTE]

[quote name='Sonka95']Witamy się :)[/QUOTE]
[quote name='phase']Hej Oscareczki. :)[/QUOTE]

Witamy się poniedziałkowo:)

Jesteśmy po długim spacerku,Księciunio najedzony,teraz sobie chrapie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Hej ;)
Nie martw się, mój też nie lubi szczyli ;) - wierzę, że Oscarek jeszcze wyjdzie na ludzi... tfu, na psy :lol:[/QUOTE]

Dla mnie najważniejsze aby Księciunio się nie wściekał,jak inny pies mu"nie pyskuje" i "prowokuje" to nawet jest ok,szybko Oscar da się odwołać,a jak nie ,to mamy nie złe jazdy:angryy:
a co do Spankiego,to ten od początku i na każdym kroku pokazuje że Oscar to szef(Spanki podsikuje,przyjmuję podkurczoną pozycję oraz często kładzie się na plecy,albo takie śmieszne tańce w około pyska Oscara wykonuje).Kiedyś Oscar jeżył się do niego i często warczał,tak groźnie i krótko,a teraz nawet się nie jeży.Jeśli tylko chłopaki się widzą,Ja mówię"oj patrz,idzie Nasz Spanki"takim miłym i serdecznym głosem,oczywiście Ja lekceważę Spankiego,nie witam się z nim,aby nie sprowokować żadnego ataku.Oczywiście biorę pod uwagę,że ta znajomość może się w każdej chwili skończyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Ważne właśnie jest, żebyś i ty się cieszyła jak widzisz tamtego psa, bez spiny podchodzicie, a Oscar zacznie przejmować wesołe nastawienie, co później można wykorzystać przy innych psach.[/QUOTE]

bardzo lubię Spankiego,chociaż to kundelek,ale jest ok
nie drze japy na nikogo,nie sra na klatce,zawsze się grzecznie przywita,nie raz mi i Oscarkowi towarzyszy na spacerze,tylko że z niego jest paskudny prowokator,pierwszy leci z psykiem do innych psów i niestety ludzi:angryy:,a już raz Oscar przez niego do takiego pana mi wystartował,i nie źle tego gościa i mnie wystraszył,bałam się że go ugryzie,a jak chcę Spankiego odgonić albo na niego nakrzyczeć,w tedy Oscar reaguje agresją

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...