Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

[quote name='monia&nero'][URL]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Zdj1190cie-0121_zps37b7f252.jpg[/URL] widać że kocha nową podusię :)
Trzymamy kciuki i łapki żeby ze Stachem wyszło![/QUOTE]
oj tak,ale nie dziękuję aby nie zapeszać
a Księciuniu dzisiaj nie chciał zjeść dwóch kotów sąsiadki:multi: poszczekiwał do nich i łapą poszturchał,a one mu zwiały:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Głaski dla Oscara :D[/QUOTE]
przekażę

[quote name='betty_labrador']czesc ! przychodzimy z wizytą do Was :loveu: Oskarek śliczny piesek :) miły i widać-ułożony :)

Ładna z Was para :)

pozdrawiamy![/QUOTE]
Witamy serdecznie w Naszych skromnych progach
[quote name='marta.k9080']hello Księciunie :)[/QUOTE]
witamy Dziewczyny

[quote name='Buszki']Widać,że Oskarek kocha swoją nową podusię :).[/QUOTE]
i to jak:eviltong:

[quote name='Błyskotka']Miłego wieczoru :)[/QUOTE]
dziękujemy i nawzajem:)

[quote name='Sonka95']Oskarek sprawdza czy wygodna :cool3: [URL]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Zdj1190cie-0121_zps37b7f252.jpg[/URL][/QUOTE]
a jak,gdyby nie pasowała została by zniszczona:diabloti:

[quote name='Ty$ka']O rany :loveu: Oscarek to prawdziwy Królewicz - śpi na poduchach :D[/QUOTE]
a no,musi mieć wszystko co najlepsze:cool3:

Oscarek musi nauczyć się przebiegać przez zakręty,wczoraj o mały włos złapałabym zająca:evil_lol:,dobrze że Synek lubi biegać,jest bardzo grzeczny,może Ktoś psa mi podmienił:lol:
Dzisiaj koty też nie było do likwidacji,tylko naszczekał na nie,a potem olał,nie dał też się sprowokować samcowi,kazałam mu usiąść a psa sama odgoniłam,Oscar się wcale nie ruszył z miejsca:multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='unikatowydiament']
Dzisiaj koty też nie było do likwidacji,tylko naszczekał na nie,a potem olał,nie dał też się sprowokować samcowi,kazałam mu usiąść a psa sama odgoniłam,Oscar się wcale nie ruszył z miejsca:multi:[/QUOTE]

Super Oscar!:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']Super Oscar!:p[/QUOTE]
dzięki Martuś:)

Jakoś tak pomału,ale jednak do przodu idzie Nam wyciszanie Syneczka,najgorzej jest jak leci jaki pies do Nas,a nie ma właściciela.W tedy Oscarkowi włącza się instynkt polowania,bardzo ciężko jest go uspokoić,a jak pies też jest sam,a nie biegnie do Nas,tylko stoi i patrzy,w tedy szybciej mogę i skuteczniej Synka uspokoić,a psa odgonić.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='unikatowydiament']dzięki Martuś:)

Jakoś tak pomału,ale jednak do przodu idzie Nam wyciszanie Syneczka,najgorzej jest jak leci jaki pies do Nas,a nie ma właściciela.W tedy Oscarkowi włącza się instynkt polowania,bardzo ciężko jest go uspokoić,a jak pies też jest sam,a nie biegnie do Nas,tylko stoi i patrzy,w tedy szybciej mogę i skuteczniej Synka uspokoić,a psa odgonić.[/QUOTE]

Jak biega pies bez właściciela i nie jest przyjazny-to ja mam gaz.
Luna chce być wtedy bohaterką,ale ja jej nie pozwalam.

Też ostatnio Luna zajadała pomidorową:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Robicie duże postępy :multi:[/QUOTE]
Nawet nie wiesz jak jestem z mojego Syneczka dumna,mam nadzieję że nadal będzie Nam tak dobrze szło

[quote name='marta.k9080']Jak biega pies bez właściciela i nie jest przyjazny-to ja mam gaz.
Luna chce być wtedy bohaterką,ale ja jej nie pozwalam.
Zawsze jest z takimi psami tylko utrudnienie,a potem jak coś się stanie,to wielkie hallo robią,bo pies jest zły,morderca itd:angryy:,ale nikt nie pomyśli za w czasu,aby nie dopuścić do takiej sytuacji.A swoje psy wyprowadzać na smyczy,a nie pozwalać aby same ganiały po okolicy.

Też ostatnio Luna zajadała pomidorową:evil_lol:[/QUOTE]

Pomidorowa,to ulubiona zupa Oscarka:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Wooow, SOcarek ostatnio zadziwia - gratuluejmy :loveu: Życzymy dalszych sukcesów :)

I co - nowe buty już przeżyły chrzest bojowy? :D[/QUOTE]

dziękujemy:)

jeszcze nie,Ja biegam ok północy,w tedy mamy cały park dla siebie,nie ma ani żywej duszy,no nie raz jakieś auto przejedzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']Kupiłam nowe buty do biegania,dzisiaj je wypróbuje,na dworze jest ciepło,rano padało a teraz słoneczko świeci.My z Księciuniem po długim spacerku,Synek akurat pomidorówkę wcina,aż uchole mu skaczą:eviltong:, drożdżówka rośnie,a w piekarniku kurczak dochodzi do siebie.[/QUOTE]
No to same pyszności a buty trzeba wykorzystać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...