Jump to content
Dogomania

Sunia jest już w super domku-dziękuję dogomanio;)


MARCHEWA

Recommended Posts

Zadzwoniłam do Ani i Kropki z Olsztyna,która często nam pomaga przy kotach,zapytałam o hotel w Olsztynie-odradziła wszystkie.Oni swoje psy umieszczają w Kolnie pod Biskupcem,dzwoniłam tam-doba 20zł z jedzeniem,hotel prowadzi szkoleniowiec.

Za miesiąc to 600zł,bardzo duża kwota.Czy nam się uda?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

600 zł! o rany! ale cena, NIE dogomaniacka :(

Podaję linka do bazarku ogłoszeniowego. Za 5 zł pakiet ogłoszeń [url]http://www.dogomania.pl/threads/190525-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-d%C5%82ug-Zulusa-5z%C5%82-komplet-do-31.08!!!/page2[/url]

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja wygląda tak ,mamy trzy dni na znalezienie dt lub hotelu i zebranie deklaracji ,jeżeli nie uda się nam to nie będziemy już miały wpływu na jej los i trafi na łańcuch i będzie pilnować krów,lub jeszcze gorzej.Niestety na razie brak deklaracji i brak hotelu ,a czasu tak mało trzy dni szybko minie i jej los będzie przesądzony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Zadzwoniłam do Ani i Kropki z Olsztyna,która często nam pomaga przy kotach,zapytałam o hotel w Olsztynie-odradziła wszystkie.Oni swoje psy umieszczają w Kolnie pod Biskupcem,dzwoniłam tam-doba 20zł z jedzeniem,hotel prowadzi szkoleniowiec.

Za miesiąc to 600zł,bardzo duża kwota.Czy nam się uda?[/QUOTE]

Matko zwariowali tutaj nowy hotelik i mozna negocjowac [url]http://www.dogomania.pl/threads/189840-Hotel-u-Lilki...-Okolice-Kluczborka/page2[/url]

Link to comment
Share on other sites

My umieszczaliśmy nasze psy w Kluczborku (niestety kawał od was) za 300 zł / m-c + karma. Ale niestety nie mam namiarów. Napisałam do ocelot, aby podała namiary.

Napisałam do kilku osób z warmińsko mazurskiego: Vitki, Charly, wasabi81, AgaiTheta, Niufki, Kasiak27, lidka_park i Rybc!a.

Napisałam też do Ewanki, Murki, malagos, jamor i beki w sprawie DT i hotelowania.

Może ktoś się pojawi i coś pomoże.... OBY....

Link to comment
Share on other sites

Sliczna sunia. Dziewczyny, pytalyscie Owieczki ? Moze ona ma miejsce. Ja moge jedynie zaproponowac umieszczenie jej na stronie holen. fundacji, jesli bierzecie pod uwage szukanie domu dla Saby poza krajem. Oczywiscie - tylko po sterylce :lol: Moze akurat znalazlaby odpowiedni dom i wlasciwych ludzi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja już miałam myśli,aby uzbierać na kojec i budę i zabrać Sabę do siebie na dt,ale wieczorem dostałam telefon od pani zainteresowanej adopcją Saby lub zabraniem jej na dt,pani jest z Łodzi,miesiąc temu straciła 16-letnią dalmatynke,dom z ogrodem,w domu koty i żółw,ma urlop do końca tygodnia i prosi o wizytę przed-adopcyjna jak najszybciej.Co do Saby jeszcze nie zdecydowała na 100proc,ale zobaczymy po wizycie.

Pomóżcie mi szukać kogoś z Łodzi,mi nie otwiera sie mapa pomocy dogo:shake:

Byłam wczoraj z Sabą na spacerze,zaraz wkleję fotki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Napisałam do zuzki, asik007, majqi, szajbusa, Reno2001, katyi, naty od jadzi i Niewiasty_21 w sprawie wizyty przedadopcyjnej w Łodzi.
Mam nadzieję, że któraś z ciotek zechce spenetrować chętny domek.
Byłoby super, gdyby sunia trafiła od razu do DS![/QUOTE]


Dzięki cioteczko:loveu:
Gdyby ktoś się zdecydował na wizytę podam nr.tel.do pani.

A tu wklejam fotki Saby,która na spacerze nie umiała się zatrzymać,z tylu cykniętych fotek wyszły mi tylko dwie:
[IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9636/dsc01558f.jpg[/IMG]

Saba bawiła się jak szczeniak,zaczepiała wszystkie psy,które z nami były:
[IMG]http://img190.imageshack.us/img190/7533/dsc01548vj.jpg[/IMG]

Saba jest łagodna,dom z innymi zwierzętami jest dla niej odpowiedni,a ogród to idealna sprawa dla tak energicznego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Dzięki cioteczko:loveu:
Gdyby ktoś się zdecydował na wizytę podam nr.tel.do pani.

Saba jest łagodna,dom z innymi zwierzętami jest dla niej odpowiedni,a ogród to idealna sprawa dla tak energicznego psa.[/QUOTE]

Marchewa, a czy sprawdzałyście Sabie czipa? Czy w schronie jest czytnik? Jeśli nie, sprawdźcie proszę.

Aha, dostałam jeszcze pytanie o wielkość Saby. Ona na jednych zdjęciach wygląda jakby była wielości doga, na innych wygląda na znacznie mniejszą. Ile cm w kłębie może mnieć Saba?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Sliczna sunia. Dziewczyny, pytalyscie Owieczki ? Moze ona ma miejsce. Ja moge jedynie zaproponowac umieszczenie jej na stronie holen. fundacji, jesli bierzecie pod uwage szukanie domu dla Saby poza krajem. Oczywiscie - tylko po sterylce :lol: Moze akurat znalazlaby odpowiedni dom i wlasciwych ludzi :lol:[/QUOTE]

Ja myślę, że możesz ją umieścić, dziękuję. :) Każda szansa na domek i każda pomoc się przyda. Choć ostateczna decyzja należy do dziewczyn, które opiekują się Sabą na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Marchewa, a czy sprawdzałyście Sabie czipa? Czy w schronie jest czytnik? Jeśli nie, sprawdźcie proszę.

Aha, dostałam jeszcze pytanie o wielkość Saby. Ona na jednych zdjęciach wygląda jakby była wielości doga, na innych wygląda na znacznie mniejszą. Ile cm w kłębie może mnieć Saba?[/QUOTE]

Saba jest duża,wielkości doga.Na zdjęciach może wychodzić na mniejszą,ale to wielka kobita.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Dzięki GrubaRybo za zaproszenie. Nie wiem jak pomo....aloe jesli to Cię w jakiśmś stopniu urządza to mam hotel (dobry hotel) za 300 zl jak dla niej. Dajcie znać czy jestescie zainteresowane bo hotel aż w woj. opolskim.[/QUOTE]

Jak domek w Łodzi nie wypali to będziemy musieli umieścić Sabę w jakimś dobrym hotelu;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...