Jump to content
Dogomania

Kochany Maksio... pojechał do nowego domu :) Trzymajcie kciuki!


koosiek

Recommended Posts

[quote name='shirrrapeira']Ja też zaproszona na pw, wpadam, ale nie mam jak pomóc, straciłam pracę i pieniądze i nawet na swoje psiaki nie wpłaciłam...[/QUOTE]

Ale dzięki, że zajrzałaś :)

[quote name='beataczl']koosiek- Maksiu nie akceptuje innych psow, czy tylko samcow
bo gdzies wczesniej byly zdjecia ze biega z innymi psami?[/QUOTE]

Max nienawidzi samców, suczki uwielbia - z wzajemnością ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 790
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Enigma79']Ja po otrzymaniu danych do przelewu wpłacę 20 zł. Może ktoś pomoże poprzez bazarek zebrać trochę $ bo z 1 zł na koncie faktycznie sytuacja źle wygląda...[/QUOTE]

Ślicznie dziękuję, zaraz podeślę nr konta :)
Mam trochę ciuchów, które nie zeszły na poprzednim bazarku i kilka nowych, w przyszłym tygodniu wystawię, ale dużo się z tego nie uzbiera :(

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, widzę, że jesteś koosiek z Warszawy. Wiem, że w pojedynkę ciężko cokolwiek zdziałać ale Warszawa to duuuuże miasto i aż wierzyć się nie chce, że nie ma nikogo,kto by mógł pomóc : nie macie TOZ-u ? żadnych organizacji, DT ? W małych miejscowościach, wsiach jest trudniej ale czy w tak dużym mieście nie znajdzie się nikt, kto zechciałby pomóc ? (doskonale zdaję sobie sprawę z tego ILE bid jest wszędzie... ale mimo wszystko powinno być łatwiej znaleźć inne rozwiązanie niż morbital)

Link to comment
Share on other sites

Organizacji w Warszawie jest mnóstwo. Ale czasem trudno znaleźć pomoc dla psa w pilnej potrzebie, a co dopiero dla takiego, któremu "tylko" brakuje na hotel... Bo zapsienie jest wszędzie ogromne :(

Morbital groził mu ze strony poprzedniej właścicielki - chciała go uśpić, bo atakował jej pozostałe psy. Teraz nie wchodzi w grę, ale nie wiem, co będzie, jeśli nie uzbieram pieniędzy :(

Link to comment
Share on other sites

Smutne to ,że Max został bez pieniedzy na oplacenie hoteliku a ma tylko jedną deklarację stała na 20zł.Może pisanie pw do osob ,ktore wplacaly wczesniej te pieniądze na ratowanie Maxa by coś dało? Choć część osób może zareaguje na taką prośbę i podaruje/wpłaci ile będzie moglo? Nie każdy śledzi wątki psów,ktorym pomaga/pomagalo i pewnie nie wszyscy teraz wiedzą ,że Max został bez szansy na oplacenie hoteliku.Pewnie już koosiek pisala do darczyńców,ale trudno znależć inne wyjście ,prócz pisania próśb do innych ludzi z dogo.

Link to comment
Share on other sites

koosiek ja tez dorzuce do bazarku , bo z kasa u mnie krucho i w stale deklaracje nie moge sie bawic.
moze ktos sie skusi na nowy komplet, na ktory ma rachunek na zdaje sie ponad 300 zł.
wiec jak cos to PW i podesle Ci fotki i opis do bazarku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Smutne to ,że Max został bez pieniedzy na oplacenie hoteliku a ma tylko jedną deklarację stała na 20zł.Może pisanie pw do osob ,ktore wplacaly wczesniej te pieniądze na ratowanie Maxa by coś dało? Choć część osób może zareaguje na taką prośbę i podaruje/wpłaci ile będzie moglo? Nie każdy śledzi wątki psów,ktorym pomaga/pomagalo i pewnie nie wszyscy teraz wiedzą ,że Max został bez szansy na oplacenie hoteliku.Pewnie już koosiek pisala do darczyńców,ale trudno znależć inne wyjście ,prócz pisania próśb do innych ludzi z dogo.[/QUOTE]

Olga, rozsyłam gdzie się da, wczoraj kilkadziesiąt pw - poza wątkiem odpowiedziały dwie osoby :(

[quote name='golf']koosiek ja tez dorzuce do bazarku , bo z kasa u mnie krucho i w stale deklaracje nie moge sie bawic.
moze ktos sie skusi na nowy komplet, na ktory ma rachunek na zdaje sie ponad 300 zł.
wiec jak cos to PW i podesle Ci fotki i opis do bazarku.[/QUOTE]

[quote name='Bonsai']Ja mogę podarować na bazarek książkę "Chet i Bernie na tropie" oraz bandamke "Mojego Psa". Obie rzeczy nowe.[/QUOTE]

[quote name='Nooks']
Moze znajde cos zeby dorzucic do bazarku dla niego.. tylko ze dopiero bede w Polsce 18-19 grudnia wiec z ewentualna wysylka musialabym poczekac do tego czasu[/QUOTE]

Dzięki! Odezwę się wieczorem na pw :)

[quote name='Nooks']Gdzie aktualnie przebywa Max? Przepraszam, ale nie przeczytalam calego watku...:smile:[/quote]

Max mieszka w hoteliku u Sylwiaso pod Łowiczem.

[quote name='Ulka18']Koosiek, podrzuc pls nr konta na pw. Wplace 20 zl. Moze za pomoca pw uda sie zebrac troche grosza na Maxia biedaka.[/QUOTE]

Ślicznie dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Ja po otrzymaniu danych do przelewu wpłacę 20 zł. Może ktoś pomoże poprzez bazarek zebrać trochę $ bo z 1 zł na koncie faktycznie sytuacja źle wygląda...[/QUOTE]


Bazarek dla Maksia otwarty :multi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197980-***-DRAMAT-MAKSA-DT-lub-u%C5%9Bpienie***-KUP-CEGIE%C5%81K%C4%98-do-17.12?p=15902084#post15902084[/URL]
prosze o pomoc w jego podnoszeniu i w wysyłaniu zaproszeń

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']Poprosze o nr konta ja tez przeleję grosik od Azy i trzymam kciuki:)[/QUOTE]

Dzięki :)

[quote name='Angi']buuu :( nie mam jak pomóc bo obiecałam już rzeczy na inny bazarek a pieniążków też nie maam ..
jedynie co to mogę go poogłaszać ..[/QUOTE]

Za ogłoszenia też będę wdzięczna :) Na pierwszej stronie jest tekst i zdjęcia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...