Jump to content
Dogomania

Piękna Blue odeszła za TM...


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mikoada']\. Zabiła mnie kwota jaką usłyszałam...na chwile obecną do zapłacenia jest [B]598 zł[/B] nie mam pojęcia skąd wziąć te pieniądze- koszmar...[/QUOTE]
Dziś wieczorem zrobię bazarek - dochód podzielimy na połowę - dla Blue i Misia - nic innego nie przychodzi mi do głowy . . . walcz psinko!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Każdy bazarek na wagę złota - każdy grosz...
Nie ma opcji - finansowo nie wyrobimy...
A gdzie koniec leczenia... :mdleje:[/I][/QUOTE]

Zdjęcia już się robią - moja artystka ma masę roboty - ale daje radę. Jeszcze dziś będzie bazarek .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']A co wyszło z badań? Jakie były zrobione?

Kurcze, niedobre wieści ;([/QUOTE]

Blue miała następujące badania:
- badanie krwi- wyniki raczej mieszczące się w normie
- RTG- Stwierdzono wrodzone zmiany w budowie kręgów szyjnych- wyrostki kolczyste jak w odc piersiowym+nieprawidłowa budowa szpar stawowych- artroza kręgów szyjnych. Stwierdzono silne zagazowanie jelit cienkich na całej dł.
- wykonano test na PARVO - wynik ujemny (-)
- wysłano kał na bad w kierunku Giardia (Lamblia)
Za te dwa badania trzeba będzie zapłacić jeszcze 78 zł :shake:

Blue nadal nie je i cały czas dostaje kroplówki i leki. Doba hotelikowania kosztuje ok. 20 zł. Miała również dwa razy podaną surowicę.

Nie mam pojęcia skąd wziąć na jutro tyle pieniędzy :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kagome19']Kolejne zaproszenie. Nic tylko utopic sie w morzu wlasnych lez :( jakim cudem to schronisko w myslowicach jest? ono wogole nie powinno istniec. trzymam kciuki za pieska[/QUOTE]

To pytanie o schronisko sama miałam zadać :( Najgorsze jest to, że nikt z tym nic nie robi a psiaki cierpią :(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dla Blue wpłynęły pieniążki od cioteczki dusje 380,94 zł- bardzo dziękujemy :) Dzięki tej wpłacie możemy przynajmniej zapłacić część rachunku, jednak nadal bardzo prosimy o pomoc ponieważ jeszcze dużo zostało do zapłaty. Przypomnę, że rachunek na wczoraj wynosił 598 zł :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...