Jump to content
Dogomania

Piękna Blue odeszła za TM...


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudus__'][I]Stan Blue bez zmian.[/I]
[I]Cały czas ma gorączkę.[/I]
[I]Koszta rosną z każdą chwilą bardziej, multum badań, leków, kroplówek.[/I]
[I]Dodatkowo każda doba kosztuje...[/I]
[I]Bardzo proszę o cokolwiek - chociaż bazareczek...[/I][/QUOTE]

Dziewczyny, moze Blue utkwilo cos w jamie brzusznej ?

Moja sunka miala b. wysoka goraczke, biegunke i wymioty, a w 2 dni pozniej drgawki i okazalo sie, ze zjadla szyszke :crazyeye: :shake: w calosci........:mad: Wet nie mogl skapowac co na RTG, owszem widzial jakies cos i dopiero po otworzeniu wyszlo szydlo z worka.

Moze warto zrobic RTG brzucholca ?

Link to comment
Share on other sites

Jestem cioteczki na zaproszenie dusje. Jak mogę pomóc? Ma śliczne oczy! imię super pasuje :)

Edit: Cioteczki, ona jest pod opieką jakiejś fundacji? może poproście jakąś Fundację o firmowanie allegra cegiełkowego i użyczenie konta do wpłat? np. Fundację Serce Serc.

Słuchajcie, wiem, że to jeszcze miesiąc, ale za miesiąc mam ślub, i zamiast kwiatów świadkowa będzie trzymać puszkę do zbierania kasy na zwierzaki - to, co uzbiera się przeznaczę na zapłacenie rachunku za leczenie. Mam nadzieję, że goście nie poskąpią :)

Zgadzam się z dusje, psina może mieć coś w żołądku.

Link to comment
Share on other sites

Lara :lol: dziekuje Ci za szybciutenka reakcje na PW.

Jak widzisz, malutka potrzebuje pieniazkow i aukcja cegielkowa moze pomoc je zebrac.

Czy to tylko fundacja moze wystawiac? Czy jak znajdzie sie taka - Zrobilabys Laro dla Blue? :lol:

Czyli za miesiac mozemy juz gratulowac ? :multi::lol:

Link to comment
Share on other sites

Klaudus
Znasz wątek Liluni maleńkiej?
Jakiś czas temu Lilunia była ciężko chora, wymioty, kroplówki, długo to trwało,
dwoma łapkami była za TM,
ale wyszła z tego i jest szczęśliwa w domku.
Napisz do togaa albo bubu, może coś podpowiedzą, co do leczenia...
Napisałąm do togaa by weszłą na wątek Blue.
Daję wątek Lilki


[URL="http://www.dogomania.186329-Lilka-wygra%C5%82a-walk%C4%99-o-%C5%BCycie-%21%21-pozosta%C5%82-D%C5%81UG-%21-szczeniaczki-czekaj%C4%85"]http://www.dogomania.pl/threads/186329-Lilka-wygra%C5%82a-walk%C4%99-o-%C5%BCycie-!!-pozosta%C5%82-D%C5%81UG-!-szczeniaczki-czekaj%C4%85[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jestem Awit.
Prawda jest taka; obojetne jak chorobe sie nazwie.
Czy to jest paro, czy nosówka czy inne świństwo i tak lekarz będzie głównie zwalczał objawy ! [B] Leczy się objawowo [/B]!
I trzeba tu zaufać lekarzowi prowadzącemu.

Z[B] Lilką[/B] tak zrobiliśmy i wygrała. I dzięki wielu dziewczynom z dogo. bo koszt leczenie był horrendalny.!

[B]Klaudusku[/B], trzymam kciuki za malutką. Musi sie udać.! Tylku psiakom pomogłas,[B] Blue[/B] też sie uda.

Link to comment
Share on other sites

Ja też wierze ,ze sie uda. Poszperałam w szafie. Mam troche rzeczy ,które chce dać na bazarek. Są ładne ,ale ciasne. Niestety odkad przestałam pracowac ,nie moge schudnąć.Nie moge też patrzeć ,jak sie takie rzeczy marnuja i kłują mnie w oczy.Troche odswieżyłam .Jak zrobie zdjecia ,przesle do Buster. Trzymaj sie Blue!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Poza tym,że brakuje jeszcze ponad 400 zł do zapłacenia rachunku to,żadnych dobrych wieści nie ma...[/I][/QUOTE]

Klaudus, to moze spowodujemy, ze beda dobre wiesci, jesli idzie o pokrycie rachunku, bo samo przez sie rozumie ze Blue wyjdzie na prosta.

Pytalam w poprzednim poscie, czy znajdzie sie jakas fundacja mogaca firmowac cegielkowe allegro dla Blue :lol:

Masz moze jakas na uwadze? Lara jest chetna do pomocy i jak znam Ja z pewnego watku - solidna i z ogromnym serduchem :multi: Dyrektywy potrzebne ;)

Co moge jeszcze zrobic dla Blue? Wkrotce bedzie bazarek.

Blue musi wygrac te walke, innej opcji nie ma. Prosze. zrobcie jej RTG i USG jamy brzusznej - pokryje.

Jak dobrze pojdzie, bede miala kogos kto zabierze paczke do PL z rzeczami na bazarek.

Mysle pozytywnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[I]Niestety tak...
To dla mnie bardzo trudne, bo znałam Ją od pierwszego dnia w Punkcie, zauroczyła mnie swoją urodą...
Była taka piękna...
Niestety nosówka wygrała...
Mam zdjęcia jak wyglądała ostatniego dnia,jednak nie chcę ich tu wklejać, niech każdy Ją pamięta uśmiechniętą z pierwszego postu...

[*][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...