Jump to content
Dogomania

Dumka na trzy serca, czyli Foxi, Kreon (*) i Duma


eria

Recommended Posts

[quote name='eria']Sandra, to Dżekuś, jeden z ulubionych kumpli Dumki.

Uff, moja arystokracja z precelkiem wykąpana, wypachniona, wysuszona . W sobotę bladym świtem łapy, front. Trza se było kupić łysego sznupa :diabloti:[/QUOTE]

wowowow miedzynarodówka sie klania ...bedziemy kciukaski zaciskac;-)
niestety nie bd mnie w sobote bo Adik w sobote odprawia urodzinki wiec zalicze tylko niedziele ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Doginka - jutro w Katowicach ;) tak se z czystej ciekawości opinii sędziego z Hiszpanii[/QUOTE]
Oooo, to już za chwilę:lol:
To tym bardziej będę zaciskać kciuki;-):thumbs:
Żeby nie światówka, to pewnie byłabym na katowickiej cacibówce;-)Ale niestety nie będę, bo musiałam przygotować kundle na maj:lol:;-)

Link to comment
Share on other sites

Ufff, gotowa. Wczoraj robiłam tył i linię dolną, dziś przednie łapy i front. No i niestety trza było znów podgolić uszka i szyjkę i doopkę, bo jak się ukazuje przyrost włosa w ciągu 2 tygodni - dobre pół centa:-o.
Pobudka w sobotę o 5.40 bezcenna. Budzenie sąsiadki o 6.00 też. Bo mi się breloczek od kluczy zepsuł, i wzięłam tylko klucz z mieszkania... No i zatrzasnęłam za sobą drzwi od klatki. Dzwoniłam więc do sąsiadki domofonem, myślę, że zachwycona nie była, cóż przeproszę przy najbliższej okazji i się wytłumaczę hihih. Ja zawsze w dniu wystawy coś narobię. W Sosnowcu zatrzasnęłam kluczyk w samochodzie i trzeba było ściągać z Rudy pomoc z zapasowym co zdezorganizowało dzień 3 osobom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Ufff, gotowa. Wczoraj robiłam tył i linię dolną, dziś przednie łapy i front. No i niestety trza było znów podgolić uszka i szyjkę i doopkę, bo jak się ukazuje przyrost włosa w ciągu 2 tygodni - dobre pół centa:-o.
Pobudka w sobotę o 5.40 bezcenna. Budzenie sąsiadki o 6.00 też. Bo mi się breloczek od kluczy zepsuł, i wzięłam tylko klucz z mieszkania... No i zatrzasnęłam za sobą drzwi od klatki. Dzwoniłam więc do sąsiadki domofonem, myślę, że zachwycona nie była, cóż przeproszę przy najbliższej okazji i się wytłumaczę hihih. Ja zawsze w dniu wystawy coś narobię. W Sosnowcu zatrzasnęłam kluczyk w samochodzie i trzeba było ściągać z Rudy pomoc z zapasowym co zdezorganizowało dzień 3 osobom.[/QUOTE]

zabiłabym, jak by mnie ktoś o 6 obudził bez powodu :evil_lol: :)

Link to comment
Share on other sites

Wieści z frontu - mamy bdb i drugą lokatę na 3 suki, jestem więc zadowolona, sędzia surowy,szczegółowy, dokładny bardzo opis mam, używa widać całej skali ocen , po to w sumie ta skala jest. Patrzył całościowo tak myślę, bo nie uwalił nas na ostatnią pozycję od razu, opis ogólnie też nie jest zły.
Nie dojechała na wystawę Neli niestety, nie dojechali moi hodowcy, czego mocno żałuję, bo chciałam skonsultować parę rzeczy namacalnie w kwestii groomingu. Ale było bardzo sympatycznie i tak!
A po wystawie Dumka zaliczyła cudny słoneczny i długaśny zasłużony spacer a ja zaraz idę na koncert Czesława i cieszę się już bardzo :). No i Dumka dostała też prezenty - frisbee gumowe coby sitka nie zrobiła , obróżkę i ...trymer co jej nie ucieszy raczej hihihi. I prawdopodobnie zdecyduję się na ubezpieczenie jej, dostałam ulotkę czegoś takiego jak PSAPORT i bardzo mnie to zainteresowało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']oo to fajnie Olga ,że się spotkamy ;)

Kurczę a ja mam dylematy, Dumiszon brudny jak węgiel , dziś byłby ostatni dzwonek na kąpiel przed wystawą , a tak mi się nie chce strasznie jakoś, ale trzeba. Tylko grzbiet wypiorę,bo reszta w sobotę więc pół biedy w sumie...

czyste pieski
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JGqVMF-nSVA/UUB3SEU5v4I/AAAAAAAACbQ/l2t_vLIHTK8/s640/DSC_0425.jpg[/IMG]
błotny potwór nr 1
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-E6JRa633bhM/UUB3UVrjjPI/AAAAAAAACbc/RjuvqtjXB2o/s640/DSC_0441.jpg[/IMG]
błotny potwór nr 2
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4-apZQH7M0w/UUB3T5ge-eI/AAAAAAAACbg/tBdkSLzgwCw/s640/DSC_0443.jpg[/IMG]

[/QUOTE]

Czy ja już mówiłam że koffam Olbrzymy ?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...