Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

[B]ajlii[/B] juz zna relacje z nocy...zaczeło się od ujadania psów, mama obudziła mnie i wyszlysmy z latarkami, a tu Kajtun biega po podworku radosny...pytanie jak wyszedł z zamknietego garazu...otoż po ścianie przez okno..innego wyjscia nie ma. O_O pies alpinista...został skarcony i wrocil do garazu do swojego kojca...a raczej do zdemolowanego garazu...siał zniszczenie przez kilka dobrych godzin chyba w tej samotnosci. Więc..nie ma to jak sprzątanie w nocy o północy...do tego strasznie wymiotował. Więc odrobaczanie przepadlo. Kajtun jakby nigdy nic ucieszony skika i zaczepia, kustykajac sobie, polegujac pod nogami...no i odkryłam małą przepuklinę? Pzynajmniej to tak wygląda. Zamknelam go w klatce tym razem. Zgasilam swiatło i poszłysmy do domu. Ale nie dało się iść spać, bo Kajtun narobił takiego rabanu...tłukł głowa o klatke, rzucał się ,piszczał, płakał...ze sie nie dało...wrocilam do niego. Zapaliłam mu lampke nocna..i dalam dwa miski. Wreszcie cisza i tak do rana, dopoki nie uslyszal ze chodze po domu szykujac sie do pracy...Pies bojacy sie ciemnosci zamknietych pomieszczen? Ech Kajtun...
po powrocie z pracy poszlam do niego zrobic zastrzyk do robaków ( tego nie zwymiotuje mam nadzieje ) oczywiscie bez problemów " rob ze mna co chcesz i tak cie kocham", prócz przepukliny nowością jest rozorany lekko nos..stawiam ze to proby wylamania drzwiczek od klatki :/ smaruje mu to socloserylem.oczywiscie do domu wpada jak oszolom wlazi na lozko i fotel, nie chce dac sie wyprosic , a jak juz to waruje pod drzwiami , a nawet próbuje je otworzyc...zdolny jest nie ma co..ale ktos musi go okielznac zeby te jego telanty nie odbiły do reszty w druga strone..strone totalne demolki...narazie tyle,na spacerze pstrykne kilka fot.
I wieczorem wrzuce zmiany w pierwszy post. Do sklikania dogomaniaczki :)

Link to comment
Share on other sites

Tez mi się tak wydaje...że to o to chodzi. Martwie sie o ten jego transport i zmiane otoczenia...niby dlugo u mnie nie jest, ale mętlik w głowie będzie miał. Chciałabym, żeby się ustabilizował i nie obawiał ciągle...żeby nie zmieniał miejsca...ale moja mama się nie godzi na dt. A przepuklina na srodku brzuszka malutka, chcialam, popykac fotki, ale on dzisiaj ma chyba zły humor, albo nie sluzy mu towarzystwo moich psów, ale nie mam 3 par rąk..nie moge wszystkich na ras zabawiac i glaskac...wiec albo moje się foszą albo on. I raz chce pozadzierac z Dżekiem, raz przed nim sie kuli. Niepewny troszke jest, ale powinno to iść w kierunku takim, że się oswoi z innymi psami, no i wtedy nie będzie się bał samotności.

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie OT ale mały porzucony szczenior szuka domku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189494-Wyrok-śmierci-odroczony-A-może-szansa-na-dobre-życie-To-zależy-od-nas...?p=15063224#post15063224"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1894...4#post15063224[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Lolalola [/B]- dziękuję... za wszystko...

[B]Goldenek2[/B] - konto Alice już jest na pierwszej stronie :)
[B]05 1240 5875 1111 0010 1964 4870[/B]
Aleksandra Surmacz
Dziękuję... :)


[B]zeberka4 - [/B]dziękuję za zjawienie się na wątku :)
Kajtun jedzie jutro do hoteliku, pozostanie na razie przez miesiąc. Osobę decydująca o losach psa jest Alice, więc kontakt do niej. Z tekstem będzie trudniej, bo nie jestem dobra w pisaniu - ale zobaczymy co się da zrobić...


[B]malibo57 [/B]- nie wiem co powiedzieć... dziękuję...






Najbardziej martwie co będzie z kosztami leczenia. Nasza zaprzyjaźniona weterynarz da duuuuży rabat, ale nie może skredytować operacji dłużej niż kilka dni... Jeśli to zrobi, za chwilę nie będzie mogła przyjąć żadnego chorego zwierzaka na kredyt...
Jak jutro wyłożę na paliwo, to nie starczy mi na "pożyczenie" Kajtunowi na operację :(((

Link to comment
Share on other sites

na te chwilę już chyba nie bardzo jest się czym cieszyć na przyszłość...deklaracji jest za mało. Co zrobimy z Kajtunem po miesiącu? Schronisko?
W tym momencie nie ma nawet na zapłacenie naszej wetce.
nr konta podany jest w pierwszym poscie, wraz ze wszystkimi "aktualnościami".
padam na pysk, własnie wróciłam od chorej babci, wyszlam na spacer z Kajtunem..tak sie obawiam jego rekacji na to wszystko. Bardzo bym chciała dac mu dt...zawsze to lepsze i mimo wszystko tansze...narazie jak pisałam deklaracji jest za mało zeby ze wszystkim ruszyc...


pilnie potrzebne osoby do robienia bannerków i załozenia cegiełkowego allegro!

Link to comment
Share on other sites

[B]Abrakadabra[/B] - dawaj linka do szczeniaków.... pokombinujemy... pieski ten świat, co nie?


[B]Alice[/B] - Babcia L. to Babcia od Miśki...?




Idę spać, jutro czeka nas ciężki dzień... Dam znać jak będzie wiadomo co to świnstwo jest na Kajtunowej szyi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii'][B]Abrakadabra[/B] - dawaj linka do szczeniaków.... pokombinujemy... pieski ten świat, co nie?


[B]Alice[/B] - Babcia L. to Babcia od Miśki...?




Idę spać, jutro czeka nas ciężki dzień... Dam znać jak będzie wiadomo co to świnstwo jest na Kajtunowej szyi...[/QUOTE]


a ja ponaprawiam jutro..po dzisiaj dogomania nie chce mi ładnie działać jak na złosc :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']a ja ponaprawiam jutro..po dzisiaj dogomania nie chce mi ładnie działać jak na złosc :angryy:[/QUOTE]

Ajlii - fakt - "pieski ten świat".....:-(

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/189563-Cudowna-suka-w-typie-DON-i-8-szczeni%C4%85t-na-polu-pod-Warszaw%C4%85-pomocy!-DT-DS-cokolwiek?p=15067270#post15067270[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']Ajlii z Jubu własnie odjechali....
tesknie psiaku i zycze Cie szczescia, juz ttlko szczescia.
Nadal nie mamy allegro i ogłoszen na portalach tego typu.

KTO MOZE JE ZROBIC?
potrzebujemy stałych deklaracji chocby po 5 zł ![/QUOTE]

Mogę zrobić allegro i gratkę, ale potrzebowalabym tekst. Mnie już brakuje koncepcji, co nasjwyżej starcza jej na boksery :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...