Jump to content
Dogomania

AniaAniaAnia

Members
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

About AniaAniaAnia

 • Rank
  Member

Converted

 • Biography
  wolontariuszem w Schronisku
 • Location
  Warszawa
 1. nawet moi rodzice mają pustego chipa !!! to jakaś plaga!!!! darmowe chipy, a potem te konowały nie wpisują ich do bazy!!! wściekłość i bezsilność ;(
 2. AniaAniaAnia

  Zgubione-Znalezione warszawski PALUCH

  Dziś tam znowu zadzwonię, czy ją na prawdę zabrali i zachipowali + co się z nią dalej dzieje....
 3. AniaAniaAnia

  Zgubione-Znalezione warszawski PALUCH

  okazało się, że Pan ma podpisaną umowę adopcyjną - tym czasową z SM dla zwierząt - pokazywał wolontariuszom. Dzwoniłam tam i SM twierdzi, że oni takiego psa nie mieli ale muszą sprawdzić - jakaś paranoja ! ale 79 letni właściciel twierdzi, że psa wziął z PAlucha - jeszcze większa paranoja !
 4. AniaAniaAnia

  Zgubione-Znalezione warszawski PALUCH

  niestety nie zachipowaliście jej ;( jak się tylko domyślę jak tu się wrzuca zdjęcia....to dam ;)
 5. AniaAniaAnia

  Zgubione-Znalezione warszawski PALUCH

  przeszukuję całą sieć, bo może ktoś ją szuka....a może ktoś z Palucha powiedziałby skąd ona do nich przyjechała i jak długo była ...na pewno by mi to pomogło ..plisssplisss
 6. AniaAniaAnia

  Zgubione-Znalezione warszawski PALUCH

  Drodzy, wczoraj na drodze do Milanówka środkiem drogi szła sobie sunia Malamut - dobrze, że nie doszło do tragedii!!! Ściągnęłam ją na pobocze - sunia piękna, zadbana,obcięte pazurki, obroża p.pchelna, brak chipa, z dziwną adresatką - jakby schroniskową ;/ SM poradziła mi, żeby sunię tam zostawić na środku ulicy, bo nie jest agresywna i oni nie zareagują ... SM - wersja dla zwierząt w sobotę nie działa - tak mi powiedziała pani z SM. Pojechałam do Schronu w Milanówku, czy im nie zginął...niestety i stety nie, potem rozwaliliśmy dziwną adresatkę i w środku krył się adres 79 LETNIEGO WŁAŚCICIELA- z Podkowy Leśnej, który 2 tygodnie temu wziął ją z PALUCHA. Nie wiem jak to się stało, że tak żywy okaz trafił do Pana, który jest mało-młody.Lepiej, żeby była u kogoś niż w schronie ale pan sobie nie radzi, 3 razy w ciągu 2 tyg już mu zwiała .... Jak będę miała zdjęcia wrzucę.... Pomóżcie, żeby znowu nie trafiła na ulice!!! Może ktoś ją szuka ???
 7. oby Pani wyzdrowiała, bo nawet w najlepszym schronie nie będzie mu tak dobrze, jak z Pańcią w domu !!!! dużo zdrowia dla tej Pani!!!!
 8. @golf - weekend dopiero przed nami ;), niestety nie ten ale kolejny bo w ten A jedzie na maraton rowerowy ;) zatem tylko ja podjadę do Bono na spacerek choć będzie to chwila bo tam jest tyle chętnych do "wyprowadzki" ;)
 9. alice czy jest jakiś numer konta na który można wpłacać na bide ?
 10. o rany z napięciem czytałam cały wątek !!!! ;) mało co się nie poryczałam w pracy !!!! tak się cieszę !!!! Trzymam kciuki za piesucha ! ;)
 11. Dziewczyny dziękuję za info ;) chwilę po tym jak napisałam to info - w Milanówku - gdzie jestem wolontariuszem - skradł moje serce Bono ;) [url]http://milanowek.schronisko.net/adopcja-id-47351.html[/url] a ponieważ mój facet nigdy psa nie miał i nawet troszkę się ich boi ( zaatakował go jakiś duży psiak jak miał ok4/5 lat) - zaczniemy od weekendu z psem w domu, a potem kto wie ;) Btw skradł mi serce jadąc ze mną do "psiego fryzjera", który za darmo strzyże schroniskowe i fundacyjne psy i koty, a nawet oferuje darmowe szkolenia !!![url]http://tnij.org/hmnq[/url] Trzymam kciuki za Lukę!
 12. Wiem, że się wkurzacie takimi sytuacjami ale chyba lepiej, że Pani wyraziła swoją opinię niż dusiła to w sobie i po jakimś miesiącu wybuchła, że jej przecież nie chciała !!! ;) lepiej, żeby "stado" do którego wchodzi psiak było zgodne co do chęci przygarnięcia ;) poza tym Pani wcale nie musiała być "na obcasikach" .... może po prostu nie czuć takiej potrzeby posiadania psiaka jak jej mąż! i tacy ludzie są większym skarbem niż "pseudo" przyjaciele zwierząt, bo od początku wiedzą, że pies/kot nie jest im "potrzebny", a nie po roku/paru latach "pozbywają się" niewinnych stworzeń ;/
 13. AniaAniaAnia

  Malutka , starsza Otka odeszła za TM

  Cześć mała jest śliczna ;) z tymi wielkgaśnymi oczami ( choć raczej trzeba by napisać, tak brzydka, że aż śliczna)Trzymam kciuki za małą !!!! ;) Czy mogę też z małą prywatą ? słyszeliście o schronie w Strzelnie - Klasztornym - jest tam faaaatalnie, więc jeśli możecie to podpiszcie petycję, a może ktoś by tam pojechał, zobaczył ? Ponoć "opiekuje" się tymi psiakami tylko jeden facet, który wszystko ma w du-pie, tzn flaszki w niej nie ma, bo ciągle w ry-ju , a kobieta- wolontariuszka, która zrobiła straszne zdjęcia, została wygoniona ze schronu ;( [url]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5102[/url] [url]http://www.facebook.com/album.php?aid=17454&id=1763442030[/url]
 14. AniaAniaAnia

  Porzucony na wakacje

  ja nie wiem....ja tego nie rozumiem, czy Ci ludzie mogą spokojnie spać ? czy oni nie mają sumienia ? nóż się w kieszeni otwiera !!!!!! może to jest złośliwe ale wierze w to, że karma wraca!
×