Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

[quote name='MaDi']Co się robi w takich przypadkach? Jakie leczenie, oprócz operacji o której wspomniałaś.[/QUOTE]

rozmawiałam tylko chwilę z naszą wetką i ajlii no i troszkę przerywało, wiem że jest własnie nawadniany kroplówkami, i ze dostanie serie antybiotyków, póki nie będzie nadawał się do operacji. chciałabym tam z nim być :( bądź dzielny Kajtunku

Link to comment
Share on other sites

:calus::thumbs::thumbs::bye:witajcie cioteczki , psiaczek cudowny , sliczny , trzymam kciuki mocno za niego , Alicjo jak cudownie ze wzielas maluszka , pieknie opisalas , ach zeby tak ludziska zrozumieli , jaki podly jest swiat ...zeby tak wiekszosc ,,rozmnazaczy ,, puknela sie w glowe .....[COLOR=Purple]Kajtuniu tys juz uratowany prawda cioteczki? [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']rozmawiałam tylko chwilę z naszą wetką i ajlii no i troszkę przerywało, wiem że jest własnie nawadniany kroplówkami, i ze dostanie serie antybiotyków, póki nie będzie nadawał się do operacji. chciałabym tam z nim być :( bądź dzielny Kajtunku[/QUOTE]
Kajtuniu cudowna istotko - jestesmy z toba :thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie. Biedne psisko...co on musiał przejść do tej pory :( Niestety finansowo ani lokalowo nie pomogę. Może później przy ogłoszeniach na coś się przydam. Jak dostanę się do mojego komputera to może jakiś prosty banerek zrobię wieczorem...chyba, że już jest tylko ja nie widzę :???:

Link to comment
Share on other sites

[B]Lidan[/B], dziękuję za przybycie, bannerki jak najbardziej potrzebne, bardzo prosze o ich zrobienie, narazie tylko te zdjecia na 1 i 2 stronie, jutro dorzuce kilka nowszych.
[B]brygida999[/B], Kajtun jest pod opieką naszej wetki, operacja będzie we środę ( staram się wrzucać aktualne info w pierwszy post zawsze ) operacja będzie poważna, trzeba będzie wycinać od środka i z zewnątrz i pozbyc się sporego kawałka skóry. Narazie psinka bierze antybiotyk, i przeciwbolowe leki.

Link to comment
Share on other sites

Już jesteśmy... cały dzień w samochodzie, więc tylko uaktualniam i znikam wynagradzać nieobecność moim kundlom...

Po wizycie u weta...
Kajtun jest ogólnie w złym stanie: liczne pogryzienia stare i zabliźnione, odwodnienie, wychudzenie. Ten guz to tzw. żabka, czyli zatkanie ślinianki. Musiał zostać pogryziony przez innego psa tak niefortunnie.

Narazie miał I zabieg - upuszczenia śliny. Był bardzo cierpliwy... Worek pod gardłem wyraźnie się zmiejszył, przez najbliższe dni powinien mieć mniejsze problemy z jedzeniem. Dostał leki p-ból, kroplówkę (elektrolity) i antybiotyk.
Koszt zabiegu: 30 zł. Ulga psa... bezcenne...

Ze względu na zły stan ogólny, weterynarz przesunęła zabieg na środę - do tego czasu powinien się wzmocnić.
Operacje będzie jednak o wiele bardziej skomplikowana: trzeba mu usunąć "perły" (kryształki ze śliny), wyciąc kawał skóry i zrobić nowe ujście dla ślinianki.
Koszt: 200-250 zł (z rabatem lecznicy).


Dziś przejechaliśmy z Kajtunem 348 km (Warszawa-Zwoleń-lecznica w Warszawie-hotel w Konstanicinie-Warszawa). Po przeliczeniu kosztów paliwa i deklaracji pokrycia połowy tej sumy - zostaje 85 zł do zwrotu.
W środę też muszę jechać: Warszawa-hotelik w Konstanicie-lecznica na Żoliborzu - łącznie kilkadziesiąt km, na które nie mam już funduszy :(

Kajtun po operacji nie będzie nadawał się do hoteliku kojcowego... Jest możliwość umieszczenia go w domowym hoteliku (będzie obecnie jedynym rezydentem) - cena 300 zł/m-c + karma. Tam mógłby cały czas przebywać z człowiekiem i trafić od razu po operacji... ale to Łódź... i znów kwestia transportu...


Niestety, to wszystko to dopiero początek... Kajtun ma szansę na ratunek - ale jeszcze nie wygrał losu na loterii...
Miał farta - bo spotkał Alice, bo zauważyła go, zechciała szukać mu pomocy...
Miał farta, bo mój mąż lubi jeździć z psami i zobowiązał się go podwieźć gdzie trzeba...
Miał farta, bo nasza weterynarz daje duuuże rabaty na bezdomniaki...
Miał farta, bo Malibo odstąpiła swoje miejsce w hoteliku i jeszcze sfinasowała mu miesiac ŻYCIA!
Miał farta, bo na zawołanie znalazł się hotelik z opieką pooperacyjną...
Ma farta, bo ma cioteczki na dogomani które nie dadzą mu zginąć... proszę pomóżcie mu pomóc - bez pomocy finasowej nie damy rady go uratować...
W jego sytuacji domek stały wydaje się może odległym marzeniem... ale ten pies ma prostu farta... więc może............ ;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Alice. Przeczytałam całość - miał psiak rzeczywiście farta, albo wiedział komu wpaść pod rower ;). Stałej deklaracji już chyba nie dam rady, ale jednorazowo coś prześlę. Trzymam kciuki oby zdarzył sie cud - może ktoś się zakocha, może jakiś domowy tymczas - on tak chce mieć swojego dużego.

Link to comment
Share on other sites

Mogą być takie?

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-jedzie-na-operacj%C4%99-brak-funduszy-na-wszystko%21-co-b%C4%99dzie-dalej-%21-pomocy%21"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7021/kajtun1ban.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-jedzie-na-operacj%C4%99-brak-funduszy-na-wszystko%21-co-b%C4%99dzie-dalej-%21-pomocy%21"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2489/kajtun3bana.gif[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189215-Kajtun-jedzie-na-operacj%C4%99-brak-funduszy-na-wszystko%21-co-b%C4%99dzie-dalej-%21-pomocy%21"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2703/kajtunekban.jpg[/IMG][/URL]

Jeśli jest tu ktoś kto potrafi zrobić lepsze to proszę się nie krepować ;-)

Link to comment
Share on other sites

[B]Lidan[/B] piekne bannerki, dziękujemy :))))
[B]Marudzia666[/B] ja Cie skojarzyłam ze szczurowych bazarków i troszke sie krępowałam zeby pisac po takim czasie, ale dla psiaka? dla psiaka wszystko idzie w bok, liczy sie ratunek. OGROMNE DZIĘKI!
[B]Lolalola[/B] :) :multi:
dzięki takim opiekunkom rano łatwiej się wstaje z łożka i zaczyna dzien z usmiechem i z odrobiną wiary...

bardzo dziękujemy i szukamy dalej, sponsorów, darczynców, stronki na allegro...no i ds! przede wszystkim, to najtrudniejsze to osiągnięcia, narazie załatwiłam ogłoszenia i reklamę w Szczecinie, psiak przeciez moze szukac swojego czlowieka i na innych portalach lokalnych, jesli masz chwilę, to proszę i Ty wrzuc na swoj portal krtoka reklamę Kajtuna z moim numerem kontaktowym
kom: 509 752 629
gg: 6256221
mail: [email][email protected][/email]

Kajtun nasz kochany farciarzu widzisz? widzisz jak wszyscy Cię kochają? Pewnie merdałbyś calym sobą z radości przy tylu ciotkach;)

[B]Cajus JB[/B] witamy :) wszystko się liczy, dzięki!

i jeszcze coś, czy ktoś mógłby mi powiedziec jak podlinkować podpis? tak jak ma to Cajus JB w podpisie zrobione?:oops:

a ten tekst ajlii swietny, nadaje sie idealnie na allegro prawda?

[CENTER]"Niestety, to wszystko to dopiero początek... Kajtun ma szansę na ratunek - ale jeszcze nie wygrał losu na loterii...
Miał farta - bo spotkał Alice, bo zauważyła go, zechciała szukać mu pomocy...
Miał farta, bo mój mąż lubi jeździć z psami i zobowiązał się go podwieźć gdzie trzeba...
Miał farta, bo nasza weterynarz daje duuuże rabaty na bezdomniaki...
Miał farta, bo Malibo odstąpiła swoje miejsce w hoteliku i jeszcze sfinasowała mu miesiac ŻYCIA!
Miał farta, bo na zawołanie znalazł się hotelik z opieką pooperacyjną...
Ma farta, bo ma cioteczki na dogomani które nie dadzą mu zginąć... proszę pomóżcie mu pomóc - bez pomocy finasowej nie damy rady go uratować..."[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...