Jump to content
Dogomania

Brak deklaracji na kwotę 135 złotych!!Czy Inka wróci do schroniska? Błagamy o pomoc!


Recommended Posts

[quote name='Aneta220978']Monika co możemy zrobić przecież tak dalej być nie może...To jest znęcanie się nad zwierzętami, maltretowanie ich . To nie schronisko tylko mordownia jakaś!!!!!!!!!![/QUOTE]
Koniecznie !!!!!!!!!!!!!nie mozna tego tak zostawic !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aneta220978']Monika co możemy zrobić przecież tak dalej być nie może...To jest znęcanie się nad zwierzętami, maltretowanie ich . To nie schronisko tylko mordownia jakaś!!!!!!!!!![/QUOTE]

To co my możemy zrobić to zabrać kolejne psy ratując im życie:-( kilku się może uda...
Mam nadzieję, że znajdzie się wystarczająco dużo dowodów aby tą kreaturę skazać!!!!
[B]Zabierzcie sunię, ona tyle już przeszła...[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jak to przeczytałam to ciarki mnie przeszły czym te psiaki sobie zausłuzyły na taki los... Trzeba działać, zima za pasem większa połowa tych psów pozdycha z głodu!!!!!!!! Z odniesionych ran!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mówimy tutaj wręcz o łamaniu prawa .... Boże widzisz a nie grzmisz!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mona132']Nie chce zapeszyc ale mialam pierwszy tel w sprawie adopcji stałej. Pani wydawała sie ok, ma sobie wszystko ułozyc zeby przyjechac tu ...uwaga....az z okolic Przemysla.
Zobaczymy , ostatnio sie znów ruszyło i zaczeły sie tel. w sprawie kilku psów co do których straciłam juz nadzieje. Gdyby sie udało wyłabym ze szczescia bo zima w tym m-cu to jak rosyjska ruletka, a wiadomo Sunia zero futra i osłabiona. Bardzo schudła , z tego co wiem teraz psy jedza 3 razy w tyg. i to tez róznie. Wiele sie pozagryzało bo taki głód i znów włascicelka nabrała nowych wiec wieksza konkurencja przy jedzeniu i tylko silniejsze wejda do budy... dramat[/QUOTE]

[I] ([FONT=Century Gothic]nazwa schroniska usunięta na prośbę dla dobra sprawy)
[/FONT][/I]
to nie jest mordownia,tylko panuje totalny chaos i bieda,brak adopcji lub ich odmowa przez właścicielkę(wszyscy znajomi królika wiedzą o kogo chodzi).były ponoć przeprowadzane masowe sterylki ale to było jakiś czas temu.a zwierząt to jest tam cała masaaa....
odnośnie uspiania ślepych miotów,to słusznie robią(moze się to komuś nie spodobać,ale tak robi większość schronisk).

to lepsze niż cały parwo-pokój szczeniąt :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']po tym poście strzelę z 99% pewnością-to schronisko to Korabiewice?
to nie jest mordownia,tylko panuje totalny chaos i bieda,brak adopcji lub ich odmowa przez właścicielkę(wszyscy znajomi królika wiedzą o kogo chodzi).były ponoć przeprowadzane masowe sterylki ale to było jakiś czas temu.a zwierząt to jest tam cała masaaa....
odnośnie uspiania ślepych miotów,to słusznie robią(moze się to komuś nie spodobać,ale tak robi większość schronisk).

to lepsze niż cały parwo-pokój szczeniąt :([/QUOTE]

No Ty chyba zartujesz bieda? to z biedy ta porypana baba kupuje sobie kangura,a psy nie maja co jesc? Niech ja szlak trafi głupie babsko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']No Ty chyba zartujesz bieda? to z biedy ta porypana baba kupuje sobie kangura,a psy nie maja co jesc? Niech ja szlak trafi głupie babsko[/QUOTE]

umiesz czytać ze zrozumieniem?
bieda było określeniem do sytuacji bytowej psów a nie prywatnej właścicielki schroniska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kobix']umiesz czytać ze zrozumieniem?
bieda było określeniem do sytuacji bytowej psów a nie prywatnej właścicielki schroniska[/QUOTE]

Istnieją ludzie co od ust sobie odejmą zeby psom dać, Matko Jedyna co to za człowiek jest..Moim zdaniem dla właścicielki tylko i wyłącznie kasa sie liczy i tyle....Traktuje psy przedmiotowo a dla mnie jest to nie do przyjęcia... Do końca zycia nie zapomnę oczu tej suni, zamiast życia jedyne co otrzymała to śmierc i do tego jeszcze śmierć w męczarniach:-( A zaznaczam to nie jest sporadyczny przypadek:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...