Jump to content
Dogomania

Brak deklaracji na kwotę 135 złotych!!Czy Inka wróci do schroniska? Błagamy o pomoc!


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

agaga21 bardzo dziekuje za wklejenie zdjęc, ja tego na dogo nie umiem. W przeciwienstwie do wiekszości z Was jestem tylko na fb , a tu zagladałam ostatnio juz tylko na ten watek i sami wiecie że rzadko. Na wydarzeniu piesków codziennie będa wiadomosci i zdjęcia, jesli moge prosic osoby, ktore potrafia przeklejac tu zdjecia i kopiowac opisy będe bardzo wdzięczna, jesli nie to sama bede wam kopiowac opisy niestey juz bez fotografii. najnowsze wiesci z hoteliku: oba pieski super czuja sie w ogrodzie, barik podlał juz wszystkie krzaczki i nie ukrywa sie tylko kładzie centralnie zeby kontrolowac sytuację. W domu nadal czuje sie dziwnie ale nie ma juz problemu z inna powierzchnia i coraz smielej rozkłada sie na dywanie lub legowisku, juz nie próbuje sie chowac. Bardzo szybko zaakceptowal obrózke i smycz, uwielbia smaczki i ładnie pracuje. okazało sie ze lubi byc traktowany indywidualnie i kiedy idzie na łake bez Inki, głównie skupia sie na torebce ze smaczkami ;) Barik ma prawdopodobnie bardzo duzy lub całkowityubytek słuchu (to naprawde ciezko wykryc zwłaszcza u starego psa) i byc moze dlatego az tak przywiazał sie do Inki bo była jego przewodnikiem. Teraz , kiedy psiaki lekcje maja oddzielnie (widza sie ale z odleglosci) barik musi patrzec na człowieka i nie moze juz unikac kontaktu zeby wiedziec co sie wokół niego dzieje. okazało sie ze jest bardzo mądrym psem i lubi sie uczyc. Widac ze jest z siebie dumny kiedy 'zarabia" smaczki za kazdy kontakt z człowiekiem. Było wygodnie korzystac z tego co inka organizuje a teraz musi sam nawiązywac kontakt zeby wiedziec co sie dzieje i miec wpływ na to co i jak długo chce robic. Mozemy byc dumni :) Inka oczywiscie urodzona ksiezniczka; kanapa, czysciutka i wymusza pieszczoty na kazdym kroku. tez wydaje sie byc szczesliwa jako "jedynaczka" lubi byc najwazniejsza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Cieszę się, że psiakom dobrze...tylko mi smutno:placz:przywiązałam się do nich przez te 3 latka. Wiem, że ta rozłąka to dla ich dobra...dziękuję wszystkim za współpracę i polecam się na przyszłość:lol:[/QUOTE]

A ja Tobie za mądra miłośc, wiem, że Ci smutno :( ale zrobiłas dla nich cos cudownego, dałas odejśc kiedy to było potrzebne zeby Barik otworzył sie w koncu na świat. Pieski sa w dobrych rekach, a Barik jest prymusem w "szkole" socjalizacji. dzięki Lilko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Po rozliczeniu kasy Inka miała nadpłacone więc prześlę na hotelik... 260zł zostało na czerwiec i 70zł z maja.[/QUOTE]
za Twoja wspaniala postawe, majac na uwadze dobro psow, rozstanie sie z nimi po trzech latach, mozesz liczyc w trudnych sytuacjach na pomoc naszej Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[B]mona132

Bardzo prosze o potwierdzenie wpłaty [/B][B]na konto VIVY [/B][B] > 140 zł deklaracji z wątku Barika

[/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189860-Barikowi-brakuj-95-z%C5%82-deklaracji-by-m%C3%B3g%C5%82-nadal-pozosta%C4%87-w-hoteliku!-Prosi-o-pomoc!?p=22256838#post22256838[/url]

[B]oraz 72 zł bazarkowe.

[/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252974-zako%C5%84czony-OG%C5%81OSZENIOWY-Do-20-05-2014-godz-22-00/page8[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Osttani wpis jest z maja odnośnie INKI: Ineczka trafiła pod opiekę finansową SOS Bullterier - ogromnie dziękujemy  w związku z czym koszt hoteliku z zamieszkaniem w domu i osobistym Behawiorystą  wynosi teraz 450 zł. 

A o Bariku wczoraj:

Zastanawiacie sie co u Bariczka? Nie spoczywa na laurach, pracuje kazdego dnia, zwłaszcza nad przymusem, który jak się okazuje nie zawsze jest przykry i może oznaczać prYjemność głaskania albo dobrefo smaczka. Gdyby ktos zechcial Barikowi poswiecac czas, stosowac sie do zaleceń Pawła, który sie nim zajmuje, z powodzeniem mógłby iść do adopcji.

 

 

Podaje link Wydarzenia https://www.facebook.com/zlotypies#!/events/332744130199038/?fref=ts

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...