Jump to content
Dogomania

Brak deklaracji na kwotę 135 złotych!!Czy Inka wróci do schroniska? Błagamy o pomoc!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie. Chciałabym poprosić o kilka informacji. Wszyscy tu staramy sie znależc Ince dom ale przynajmniej ja nie wiem jak eraz wyglada jej sytuacja tzn: na kogo podpisana jest umowa, kto ma prawo sunie w razie znalezienia domku do niego zawieżc. działamy troche po omacku i moze sie okazac ze dom jest ,a hotelik nie wyda jej bo umowe podpisal ktoś, kogo dawno nie ma na wątku. Zwróciła sie do mnie p. Beata Żółkiewska z prosba aby suni nie wydawac do adopcji bez Barika bo psy sa bardzo ze soba zwiazane. W zwiazku z tym Jej wydarzenie zamieniłam na wspólne poszukiwania domu INKI i Barika ale zrozumiałe jest jeszcze cięzej. O ile Inka mogłaby bez problemu sama iść do domku, problem jest z Barikiem, który podobno bez Iki nie bedzie funkcjonował. Wydaje mi sie , że skoro przez tyle lat nie udało sie pomóc Barikowi psychologicznie aby móc go wyadoptować, powinien trafić gdzies , gdzie taką pomoc dostanie bo w tej chwili mamy sytuację ze żadne z nich nie może iść do adopcji a my szukamy im domu. Wychodzi na to ze psy maja zostac na zawsze w hoteliku a nasze dzialania nie maja sensu. Prosze o podanie, kto jest odpowiedzialny(podpisał umowe z hotelikiem) za Inke i za Barika bo inaczej te 3 lata dzialan na rzecz szukania im domu moga okazac sie bezsensowne. Trzeba zaczac robic cos konkretnego. mam kilka rozwiazan ale chcialabym porozumiec sie z osobami decyzyjnymi w kwestii obu piesków. Kolejna rzecz, mam mase informacji o wpłatach na inke z fb. Ludzie chca aby umieszczac na wydarzeniu konkretne rozliczenie czyli kto ile w danym miesiącu. To jeden pies i hotelik, który zawodowo zajmuje sie psami nie powinien miec problemu z upubliczznieniem takich wpłat. Prosze o szybka odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mona132']Witajcie. Chciałabym poprosić o kilka informacji. Wszyscy tu staramy sie znależc Ince dom ale przynajmniej ja nie wiem jak eraz wyglada jej sytuacja tzn: na kogo podpisana jest umowa, kto ma prawo sunie w razie znalezienia domku do niego zawieżc. działamy troche po omacku i moze sie okazac ze dom jest ,a hotelik nie wyda jej bo umowe podpisal ktoś, kogo dawno nie ma na wątku. Zwróciła sie do mnie p. Beata Żółkiewska z prosba aby suni nie wydawac do adopcji bez Barika bo psy sa bardzo ze soba zwiazane. W zwiazku z tym Jej wydarzenie zamieniłam na wspólne poszukiwania domu INKI i Barika ale zrozumiałe jest jeszcze cięzej. O ile Inka mogłaby bez problemu sama iść do domku, problem jest z Barikiem, który podobno bez Iki nie bedzie funkcjonował. Wydaje mi sie , że skoro przez tyle lat nie udało sie pomóc Barikowi psychologicznie aby móc go wyadoptować, powinien trafić gdzies , gdzie taką pomoc dostanie bo w tej chwili mamy sytuację ze żadne z nich nie może iść do adopcji a my szukamy im domu. Wychodzi na to ze psy maja zostac na zawsze w hoteliku a nasze dzialania nie maja sensu. Prosze o podanie, kto jest odpowiedzialny(podpisał umowe z hotelikiem) za Inke i za Barika bo inaczej te 3 lata dzialan na rzecz szukania im domu moga okazac sie bezsensowne. Trzeba zaczac robic cos konkretnego. mam kilka rozwiazan ale chcialabym porozumiec sie z osobami decyzyjnymi w kwestii obu piesków. Kolejna rzecz, mam mase informacji o wpłatach na inke z fb. Ludzie chca aby umieszczac na wydarzeniu konkretne rozliczenie czyli kto ile w danym miesiącu. To jeden pies i hotelik, który zawodowo zajmuje sie psami nie powinien miec problemu z upubliczznieniem takich wpłat. Prosze o szybka odpowiedz[/QUOTE]
Z tego co ja jestem zorientowana, nie ma osoby odpowiedzialnej za Inke, za Barika jest odpowiedzialna Javena, to ona oplaca pobyt w hotelu.
Jesli wplaty z fb wplywaly bezposredni do hoteliku, to raczej nie ma co liczyc na dokladne dane osob wplacajacych, wystarczy spojrzec na watek jak czesto wlascicielka hotelu wchodzi na watek a jesli juz wejdzie to co pisze.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam juz z Javeną, rzeczywiście jest głównym sponsorem Barika ale umowe podpisał ktos inny, kto barika do hoteliku zawiózł. Prawnie jestesmy w czarnej d...... bo zbieramy kasę, szukamy domu a jak przyjdzie co do czego moze sie okazac ze nie mozemy psów wyadoptowac i naprawde wyglada to tak ze sa skazane na hotelik "na zawsze". Z tego powodu ostatnio wogóle nie pisze na wydarzeniu Inki bo moze sie okazac ze nikt mi jej nie wyda jesli znajde jej dom, a nawet jesli to bede winna ze cos stało sie wtedy z barikiem. W ten sposób i prawnie jestesmy udupieni i emocjonalnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mona132']Rozmawialam juz z Javeną, rzeczywiście jest głównym sponsorem Barika ale umowe podpisał ktos inny, kto barika do hoteliku zawiózł. Prawnie jestesmy w czarnej d...... bo zbieramy kasę, szukamy domu a jak przyjdzie co do czego moze sie okazac ze nie mozemy psów wyadoptowac i naprawde wyglada to tak ze sa skazane na hotelik "na zawsze". Z tego powodu ostatnio wogóle nie pisze na wydarzeniu Inki bo moze sie okazac ze nikt mi jej nie wyda jesli znajde jej dom, a nawet jesli to bede winna ze cos stało sie wtedy z barikiem. W ten sposób i prawnie jestesmy udupieni i emocjonalnie.[/QUOTE]
Jak dla mnie to tylko i wylacznie wlascicielka hotelu jest odpowiedzialna za Inke, skoro ja przyjela na gebe, lub na piekne slowa na watku, nie wiedzac nawet od kogo, bo przy jej dowozie do hotelu bylo kilka osob po drodze. Dla mnie ten hotel tez pozostawia wiele do zyczenia i ja osobiscie nigdy nie oddala bym tam zadnego psa, zadnych godziwych warunkow bytowania, w kilku schroniskach jest o wiele lepiej i ludzie bardziej odpowiedzialni i z empatia. Szkoda tylko jak zwykle psow, ktore placa za ludzka nieodpowiedzialnosc.

Link to comment
Share on other sites

Wyjaśniam sytuację...umowę adopcyjną podpisze ja jako hotelik...rozmawiałam z Moniką i wszystko sobie wyjaśniłyśmy...wpłaty wpływają do mnie na psiaki rozliczę na koniec miesiąca...jeśli uważacie że Barikowi potrzeba behawiorysty to nie mam nic przeciwko temu, nie jestem fachowcem w tej dziedzinie zrobiłam to co mogłam dla Barika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Jak dla mnie to tylko i wylacznie wlascicielka hotelu jest odpowiedzialna za Inke, skoro ja przyjela na gebe, lub na piekne slowa na watku, nie wiedzac nawet od kogo, bo przy jej dowozie do hotelu bylo kilka osob po drodze. Dla mnie ten hotel tez pozostawia wiele do zyczenia i ja osobiscie nigdy nie oddala bym tam zadnego psa, zadnych godziwych warunkow bytowania, w kilku schroniskach jest o wiele lepiej i ludzie bardziej odpowiedzialni i z empatia. Szkoda tylko jak zwykle psow, ktore placa za ludzka nieodpowiedzialnosc.[/QUOTE]
Zapraszam na wizyte, a potem pisanie bzdur...nie zycze sobie takich opinii.
Co ja ci zrobiłam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Zapraszam na wizyte, a potem pisanie bzdur[/QUOTE]
Pisalam juz kilka razy mnie wystarcza zdjecia, a czy zapomnialas juz co pisalas do mnie na PW o Ince, w jaki sposob do Ciebie dotarla, ze nie masz na niz zadnej umowy, wiec o jakie bzdury chodzi? Ile zdjec porobilas przez ten czas jak Inka jest u Ciebie, ile ray pisalas cos o tych psach, nawet pisanie w kolko jednego i tego samego wiadomo ze sie psami interesujesz a watek bedzie zyl, niestey tak nie jest i nigdy nie bylo. Trzeba bylo Cie zmuszac do zrobienia zdjec Ince i cokolwiek napisac, a to mowi samo za siebie.

Link to comment
Share on other sites

Lilu, pozwolę sobie skopiowac fotki z fb-wie,że nie umiesz tu wstawiać-a wbrew pozorom hotel_lilki na fb dośc często wstawia zdjęcia swoich podopiecznych

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/988860_780644555281807_8101097747602285293_n.jpg[/IMG]


[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/10003922_780644821948447_7812964789387626654_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

buszująca w zbożu ;)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10268588_780645098615086_3178673461618953159_n.jpg[/IMG]

Piękny pycholek :loveu:

[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/v/t1.0-9/10169213_780645261948403_3723684674696511782_n.jpg?oh=b7440e2a66156e5a57edea77fd395b6f&oe=53C233D7[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']do mnie też wpływają
23.01.2014 -3 zł-Filip
28.01.2014 -50 zł-Michalina
05.02.2014-100 zł-Tamara
06.02.2014 -100zł -Dominika
Proszę wpłacajcie wszystko do Asi, a potem całość do mnie bo ja się pogubię.
Wychodzi na to że luty jest zapłacony i na marzec część.[/QUOTE]
10.02. 5zł-Ewelina Gawlik
10.02. 5,73zł-Patrycja Nojszewska
10.02. 40,79zł-MwBM Nichczynska
03.03. 200zł- Dariusz Bena
03.03. 50zł-Ewelina Pyrek
05.03. 25zł-Dorota Loos
05.03. 13zł-Eulalia Kostelik
06.03. 300zł-Katarzyna Sudbury
06.03. 15zł-Małgosia Maliszewska
07.03. 100zł-Tamara Nowak
07.03. 5zł-Emilia Kosteli
10.03. 1,50zł-Filip Ciszewski
11.03. 15zł-Aleksandra Konkol
11.03. 10zł-ewelina Osiecka
11.03. 2,50zł-Maj Małgorzata
11.03. 10zł-Malwina Bałucka
11.03. 5zł-Zasudzka Aneta
13.03. 25zł-Iwona Łaszczyk
13.03. 2,50zł-Błaszczyk Katarzyna
15.03. 25zł-Kraska Zofia
17.03. 1zł-Filip Ciszewski
18.03. 2zł Sebastian Warmu
24.03. 1zł-Filip Ciszewski
01.04. 300zł-Katarzyna Sudbury
07.04. 2,50zł-Błaszczyk Katarzyna
22.04. 10zł-Krystyna Pisarska
22.04. 1zł-Filip Ciszewski
mam nadzieję, że nikogo nie pominełam
30.04.-300zł Katarzyna Sdbury
13.05.-1zł -Filip
05.05- 2,50zł- K.Błaszczyk

Edited by hotel_lilki
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozmawiałam długo z Lilka, wcześniej z Juveną i Asiek. Uwazam, ze skoro barik przez tak długi czas sie nie oswoił wystarczajaco aby iść samodzielnie do adopcji lub byc rozdzielonym z Inka i ona mogła byc adoptowana bez niego to znaczy ze nie mial wystarczajacej opieki behawioralnej. Wiemy wszysccy jak trudno znalezc dom samej ince, która jest milym psiakiem ale znalezienie domu dla niej i wycofanego barika to juz cud nad cudami. Nie chcialabym Ince zabierac szans na dom poniewaz barik moze wtedy umrzec z tesknoty bo jest tak mocno z nia zwiazany i chcialabym pomóc barikowi. Poprosiłam o pomoc w tej konkretnej spr znajomego behawioryste, który specjalizuje sie w psach bullowatych i bardzo wycofanych i z radościa przyjałby psy do siebie. Zamieszkałyby w domu z ludzmi, były codziennie socjalizowane a barik miałby ten komfort ze mialby u boku inke i byłoby mu łatwiej oswoic sie z nowym kejscem. Dla ineczki to tez byloby super doswiadczenie bo nigdy nie mieszkała w domu i miałaby okazje nauczyc sie wszystkiego co powinien umiec psiak majacy isc do adopcji do mieszkania np. Paweł Łuniewski poza pasja behawioralna ma jeszcze drugą: fotografie i robi swoim podopiecznym cudowne foty, które bardzo ułatwiaja wyadoptowanie ich. Psy będa uspolecznione i bedzie łatwiej znalezc domek razem czy oddzielnie bo sami przyznacie ze inaczej brzmi: dwa super fajne ,proludzkie psiaki szukaja domku niż jeden przyjacielski a drug wycofany. podaje link gdzie paweł zamieszcza foty swoich psiaków:[url]https://www.facebook.com/bully.eye[/url] , dajcie prosze znac co sadzicie?

Link to comment
Share on other sites

Inka i Barik 450 zł (druga czesc sponsorowana przez fundacje) Tak jak widzicie w rozliczeniu podanym przez Lilkę mam obecnie 2 osoby z fb , które wpacaja co miesiac: Tamara 100zł i Kasia S. 300zł i dalej drobniejsze kwoty ale spokojnie wychodzi nawet ponad tę należność. Umówiłam sie ze będe zbiórki robiła na fb na wydarzeniu piesków , a jesli bedzie jakis wybitnie "suchy" miesiac będe angazowała fundacje Viva. wazne żeby w końcu zrobić cos naprawde konkretnego w kierunku wyadoptowania psów, a to bedzie mozliwe tylko jesli Barik dostanie potężna dawkę pracy behawioralnej. Cieszę się , że popieracie pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mona132']Inka i Barik 450 zł (druga czesc sponsorowana przez fundacje) Tak jak widzicie w rozliczeniu podanym przez Lilkę mam obecnie 2 osoby z fb , które wpacaja co miesiac: Tamara 100zł i Kasia S. 300zł i dalej drobniejsze kwoty ale spokojnie wychodzi nawet ponad tę należność. Umówiłam sie ze będe zbiórki robiła na fb na wydarzeniu piesków , a jesli bedzie jakis wybitnie "suchy" miesiac będe angazowała fundacje Viva. wazne żeby w końcu zrobić cos naprawde konkretnego w kierunku wyadoptowania psów, a to bedzie mozliwe tylko jesli Barik dostanie potężna dawkę pracy behawioralnej. Cieszę się , że popieracie pomysł :)[/QUOTE]
popieramy obiema recami, w koncu po trzech latach psiaki dostana szanse na adopcje.

Link to comment
Share on other sites

Kochaniu, skoro popieracie wszystko obgadane z Lilką i z nowym hotelikiem. I w takim razie nie ma co czekac trzeba działac zeby nasza parka na jesieni grzała juz tyłeczki w ciepłym domu :). dziekuje Lilce, która podeszła do sprawy ze zrozumieniem i kierowała sie przede wszystkim dobrem psiaków :) A teraz uwaga! jutro jade do Lilki z Pawłem-nowym hotelikiem i zabieramy pieski do niego. Zaczyna sie absolutnie nowy etap w ich zyciu. Będzie relacja ale wszystkich, którzy maja fb chciałbym serdecznie zaprosic na wydarzenie psiaków własnie tam. Na stronie nowego choteliku bedziecie mogli śledzic losy psiaków i cieszyc oczy fotami, na wydarzeniu bedziemy informowac na jakim etapie mozliwosci adopcyjnej jest Barik. Podaje link do wydarzenia, hotelik macie wyzej :[url]https://www.facebook.com/events/332744130199038/[/url] serdecznie pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=740467186017245&set=gm.398042377002546&type=1&theater[/url]

mdk8 - mam nadzieję, że zmienisz zdanie bo naprawde nikt nie chciał narażac psów na niepotrzebny stres tylko dać im szanse na znalezienie domu w którym będa, a właściwie Barik, bedzie mógł byc szczęsliwy bo przy obecnym wycofaniu nie nadawał sie do adopcji. Powyzej link do zdjecia i opisu z fb. zapraszam raz jeszcze do sledzenia wątku i kibicowania psiakom na ich nowej drodze ku adopcji :) Wszystko przebiegło bardzo sprawnie chociaz oczywiście bardzo wzruszajaco bo pożegnania sa zawsze przykre, a widac było że i własciciele hoteliku i psiaki bardzo się do siebie przywiązali. W hoteliku pieski dostały wszystko co było im bardzo potrzebne: miłość, poczucie bezpieczeństwa i opiekę. Naprawdę jestem zadowolona z tego co zasałam i z tego jak zachowywały sie psy bo to najlepiej świadczyło ze było im tam dobrze. Jednak nie wszystkim psiakom to wystarcza jesli maja iść do adopcji, a Barik mimo ze cudowny i jeszcze piekniejszy nic na zdjęciach naprawde potrzebuje pracy zeby mógł odnalezc sie w innym miejscu. Bardzo goraco dziekuję WSZYSTKIM z tego wąrku za wiele pracy i wsparcie Inki. Wszyscy działali z myśla o Jej dobru i wszyscy odpowiadaja za to że dzis zastałam u Lilki super otwartego, radosnego i okraglutkiego psiaka. Psiaki będa mieszkały teraz w domu z ogrodem ale w środku i o ile Inka wtargnęła na salony jak do siebie, Barik wogóle nie rozumie po co taka wielka buda i szuka mniejszej bo dom wydaje sie byc kosmosem. Licze na to , że tak jak wiekszosc psiaków, króre nigdy wczesniej nie mieszkaly w domu, odkryje pewnego dnia uroki spania na kanapie i bedziemy cieszyc sie tym widokiem :) A teraz dobranoc i jeszcze raz DZIEKUJE.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/v/t1.0-9/10301051_633509090065680_4139998251572799605_n.jpg?oh=d6571f49394bb635785fb9a09981a5a2&oe=53F4A18B[/IMG]

[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10403288_633509606732295_4052866180309032189_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10348228_633508750065714_2491480400249034131_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10383579_633508306732425_3955846058370254424_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/p526x296/10372557_633508053399117_8264776442476452799_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...