Jump to content
Dogomania

Brak deklaracji na kwotę 135 złotych!!Czy Inka wróci do schroniska? Błagamy o pomoc!


Recommended Posts

[quote name='hotel_lilki']od trzech lat jest tak płacone i zawsze było od 1do 30 i tak zaczełam wam wystawiać fakturę, a ostatnio kasa wpływa i tak pod koniec miesiaca.[/QUOTE]
i jest ok. potwierdzilam Ci ze fa dotarla a pieniazki zostana przelane, dla nas to obojetne kiedy dostaniemy fa bo i tak zaplacimy koncem m-ca. najwazniejsze ze fa docieraja i niech tak zostanie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='hotel_lilki']od trzech lat jest tak płacone i zawsze było od 1do 30 i tak zaczełam wam wystawiać fakturę, a ostatnio kasa wpływa i tak pod koniec miesiaca.[/QUOTE]

17-ty, 18-ty dzień miesiąca, to znowu nie taki koniec miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

parę dni temu podpowiedziano mi aby połączyć siły z dziewczynami z wątku Barika (przyjaciela Inki) skoro mieszkają razem w jednym kojcu, to może jest szansa na obniżenie kosztów hotelikowania, koniecznie trzeba robić wydarzenia na fb ogłaszać może ich razem.. fundacja jak wiemy płaci za Inke tylko do końca roku , tak zostaliśmy poinformowani , zostały dwa miesiące.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiek.l-g']parę dni temu podpowiedziano mi aby połączyć siły z dziewczynami z wątku Barika (przyjaciela Inki) skoro mieszkają razem w jednym kojcu, to może jest szansa na obniżenie kosztów hotelikowania, koniecznie trzeba robić wydarzenia na fb ogłaszać może ich razem.. fundacja jak wiemy płaci za Inke tylko do końca roku , tak zostaliśmy poinformowani , zostały dwa miesiące.[/QUOTE]
dobry pomysl, bo adopcja Inki to jednak wielkie marzenie.

Link to comment
Share on other sites

swego czasu byłam pewna że to tylko kwestia czasu jak Inka znajdzie dom, ale pomału przestaje w to wierzyc, tdzień temu namawiałam znajomych na wziecie psa po tym jak ich labek odszedł ....pokazaywałm Inke, ogladali wątek i...mysleli, mysleli..w końcu wydumali ze to jest ryzyko brac takiego psa , bo moze byc agresywny...(dzieci nie mają, dom z wielkim ogrodem, na skraju miasta no miejsce marzenie dla Inki) przysiegałam, dawałam słowo ze taka nie jest (chociaz na oczy jej nie widziałam) ...chociaz tyle że w czwartek przywiezli ze schroniska dwa staruszki onka i jamniczke ....a Inusia czeka słodziak kochany.

Link to comment
Share on other sites

ja łaski nie zrobię i porozmawiam z hotelikiem w sprawach finansowych Inki ...ale czy jest Ktoś chętny do zrobienia wydarzenia na fb , do zrobienia bazarku...wpłynęło 10 zł od mdk8- serdecznie dziękuję...kasy nie mamy!! , wpadniemy znowu w zadłużenie ..hmyy ale kto wpadnie Inka? ja? że skarbnik jedyny który został przy Ince z pierwszego skład...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiek.l-g']ja łaski nie zrobię i porozmawiam z hotelikiem w sprawach finansowych Inki ...ale czy jest Ktoś chętny do zrobienia wydarzenia na fb , do zrobienia bazarku...wpłynęło 10 zł od mdk8- serdecznie dziękuję...kasy nie mamy!! , wpadniemy znowu w zadłużenie ..hmyy ale kto wpadnie Inka? ja? że skarbnik jedyny który został przy Ince z pierwszego skład...[/QUOTE]
mozna tez klaniac sie do innych org. zeby choc jeden m-c zaplacila

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiek.l-g']o to super, jeden bazarek mamy zaklepany. dziękuje za podpowiedz, popytam w organizacjach, może się uda coś wyprosić[/QUOTE]
swoja droga Inka jest juz rezydentem w hotelu, siedzi ponad 3 lata, wiec nawet jesli 300 zl. to nie jest duza kwota dla wlascicielki to jednak musi spuscic z ceny, zeby nie zostala calkiem bez oplaty, nawet na karme.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Otrzymałam opłatę za Inkę. Asia bardzo ci dziękuję, że jesteś jeszcze przy Ince...mało kogo interesuje jej los...przykre. Jest moją rezydentką... owszem, ale nie tylko ona tak długo jest u mnie. Ostatnio szczęście uśmiechneło się do trzech moich starych suk...jest może i nadzieja dla Inki. Zaszczepiłam dziś przeciwko wściekliźnie koszt 25 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki'] Ineczka zdrowa, nic się nie dzieje...postaram się wysłać zdjęcia jak kompa naprawią, bo robaczka miałam. Acha...czy doszła faktura?[/QUOTE]

[quote name='hotel_lilki']Mam problem z kompem w domu, a w pracy nie mam czasu na wysyłanie zdjęć. Uzupełnię wieczorkiem...wolny wekend...Pytałam czy doszła do fundacji faktura, bo wysyłałam na inny adres i czy nie zagubiła.[/QUOTE]


wpisy są z sierpnia a fotek jak nie było tak nie ma.

[quote name='hotel_lilki'] Zaszczepiłam dziś przeciwko wściekliźnie koszt 25 zł.[/QUOTE]
poproszę nr .konta zapłacę za szczepienie.

Edited by baster i lusi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']wpisy są z sierpnia a fotek jak nie było tak nie ma.


poproszę nr .konta zapłacę za szczepienie.[/QUOTE]
tez wlasnie malam zwrocic na to uwage, co z tego ze Alicja wznawia ciagle ogloszeniam jak nowych zdjec nie ma wiec i raczej nikt nie zainteresuje sie sunia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...