Jump to content
Dogomania

Brak deklaracji na kwotę 135 złotych!!Czy Inka wróci do schroniska? Błagamy o pomoc!


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeżeli chcecie ja mogę nadal prowadzic ksiegowośc, i oczywiście postaram sie być częściej...a może tak sie umówmy ze podam komus mój nr telefonu, i wystarczy zwykły sygnał i postaram sie szybko wejsc zrobic przelew, potwierdzic wpłate cokolwiek, ...poprostu nie mam teraz czasu na godzinowe siedzenie na necie jak kiedyś, ale nie znaczy to że Inki juz nie kocham.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='lula2010']jakos czesto ,gesto ostatnio spotykamy sie na rozniastych watkach :lol: (o ile oczywiscie nie jestem na tzw "dyzurze "u ktoregos z wnukow ):diabloti:[/QUOTE]

Chyba Zocha czaruje ;) coś ostatnio grzeczna jest (pomijajac darcie ryjka)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

dostałam tylko maila od asieg, bardzo prosze o kontakt kogoś od Barika. Na Inkę mamy deklaracje stałą 300 zł , juz poszło w tym miesiacu, a ze była nadpłata to jest juz sporo na plusie. Lilka zrób prosze zestawienie ile kasy jest na koncie Inki. Na wydarzeniu Inki, teraz Inki I barika na Fb, ludzie nie rozumieja zasad dogomanii i o wiele łatwiej pozyskuje sie sponsorów jesli moga wpłacać bezpośrednio na konto hoteliku czyli miejsca gdzie fizycznie przebywa pies. Ta forma bedzie jednak wymagała od Lilki co miesięcznego spisu ile sie zebrało.Na chwile obecną mamy 2 sponsorki stałe : Tamarę 135zł i Katarzynę 300 zł, inne osoby powpłacały drobniejsze sumy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

pomału wracam na dogo, wybaczcie ale nie było spowodowane to moim lenistwem czy niechceniem bycia, po prostu życie. rozliczenie zrobię tak jak obiecałam i wyślę na hotelik, będzie na pewno około 100 zł. Od nowa poszukam chętnych na opłacanie hoteliku...Ineczko a co u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...