Jump to content
Dogomania

Mordowanie zwierzat w majestacie prawa - czy to mozliwe?


chwiladlapupila

Recommended Posts

[quote name='kahoona']Już wiem co dalej. Wczoraj wieczorem walcząc z ciemnotą Magda Kochan na szybko zwołała posiedzenie podkomisji i jeszcze raz przyjęto projekt. Udało jej się również zwołać [B]na dziś na godz. 18.00 kolejne posiedzenie połączonych komisji. [/B]Znów robimy podejście do drugiego czytania. Tym radem źli ludzie nie dadzą rady, mam nadzieję. Trzymajcie mocno kciuki. Determinacja naszych posłów jest przeogromna. Nasza również.

TRZYMAJCIE KCIUKI! DZISIEJSZY DZIEŃ JEST DECYDUJĄCY![/QUOTE]

[COLOR=blue][B][SIZE=4]ZMIANA!!! ZMIANA!!! ZMIANA!!![/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=4]

[SIZE=3][COLOR=blue]Posiedzenie trzech połączonych komisji przełożone na jutro (czwartek, 28 lipca) na godzinę 15.00.[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [SIZE=4]
[SIZE=2]
Jeszcze nie wiemy, czy będzie transmisja. Jeżeli tak, to na pewno nie omieszkamy powiadomić.[/SIZE][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dosia.wil'][COLOR=blue][B][SIZE=4]ZMIANA!!! ZMIANA!!! ZMIANA!!![/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=4]

[SIZE=3][COLOR=blue]Posiedzenie trzech połączonych komisji przełożone na jutro (czwartek, 28 lipca) na godzinę 15.00.[/COLOR][/SIZE][/SIZE] [SIZE=4]
[SIZE=2]
Jeszcze nie wiemy, czy będzie transmisja. Jeżeli tak, to na pewno nie omieszkamy powiadomić.[/SIZE][/SIZE][/B][/QUOTE]

Jutro ??!! no to chyba jajo zniose czekajac ,bede bala sie tu zagladnac ,TRZYMAM MOCNO KCIUKI !
" [B]Pozytywne myślenie drogą do sukcesu"[/B]

Link to comment
Share on other sites

Posiedzenie połączonych trzech komisji:
czwartek 28 lipca godz. 15.00, sala kolumnowa Sejmu / bud. C
Porządek obrad: rozpatrzenie sprawozdania podkomisji nadzwyczajnej o poselskim projekcie ustawy o zmianie ustawy o ochronie zwierząt oraz ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (druk nr 4257) - sprawozdawca podkomisji poseł Magdalena Kochan.

Tym razem transmisji internetowej nie będzie.
Może bez kamery posłowie zachowywać się będą mniej teatralnie, a bardziej racjonalnie.
Co daj Boże, amen.

[FONT=Calibri]


[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Posiedzenie trzech połączonych komisji odbędzie się jednak w piątek po głosowaniach. Termin wybrano celowo, aby nie było ograniczeń czasowych i licząc, że część oszołomów pojedzie do domu. W PO pełna mobilizacja i determinacja. Dzięki szumowi jakie robią organizacje, wpisom w internecie, poruszeniu mediów SLD się przestraszyło.
Jeśli nie, to marsz psów na Warszawę! Radosnym posłom z PiS podrzucać do ich biur poselskich po kilkanaście piesków dziennie i pilnować co z nimi zrobią. Mają pieniążki na prowadzenie biur z naszych podatków niech przeznaczą je na zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

Ostatecznie posiedzenie połączonych komisji jutro o godz. 15.00 w Sali Kolumnowej. Jeśli nie zdążymy - kontynuacja w piątek po głosowaniach. Wprowadzenie do trzeciego czytania - następne posiedzenie 18-19.08. Ciągle mamy szansę.

I za diabła nie wiem kto to jest TW. O kogo pytacie, bo nie potrafię odpowiedzieć na zadane pytanie.

Edit: Już wiem kto to. Oczywiście go nie było. Tadek nie przybywa nigdzie, za to zawsze wypina pierś po ordery. Standard. Za chwilę się dowiemy, że napisał projekt. W sądach też wygrywał, będąc obecnym jedynie duchem - Krzyczki.

Link to comment
Share on other sites

Nie chciałbym, bym mógł powiedzieć "a nie mówiłem, że tak będzie". Powody ku temu są dwa. Pierwszy - dobrze życzę kudłatym, drugi - nie cierpię tego kabareciarza co te słowa wyśpiewuje.
A tak na serio ? - ciąć po oczach wszystkie wyborcze propozycje, od prawa do lewa ! . W nowym rozdaniu sejmu, patrząc na skład nowego sejmu nie doznamy zaspokojenia sprawiedliwości - to pewne !
Ja głosując na listy do sejmu i senatu zrobię tak : [B]wezmę gruby czarny mazak skreślę wszystkie kratki przy nazwiskach kreską pionową i ....... dopiszę : BUNT ZWIERZYNY DOMOWEJ !!!![/B] [B]....... I TAK NA KAŻDEJ KARCIE DO GŁOSOWANIA !
[/B]Mój głos i tak się nie liczy w takiej (polsko-polskiej) ordynacji wybiórczej, więc niech będzie nieważny. Przynajmniej będzie wiadomo dlaczego.

Po tych wytryskach czarno-czerwono-zielonej głupoty nawet komentować się nie chce tego ....... ban długi jak banan wisi w powietrzu. I takie 'gwiazdy' jak marszałek Strózik i ..... kandydatka celebrytka Kalata, i ...... kandydat na posła 'Gest już zapomniany' z siedzibą w Niemczech, psy leczący, będą nam świat i ..... Bolandę do bólu ..... budować. To ja dziękuję tym państwu czarno-czerwono-zielonym, innym także i jadę do ...... na wycieczkę czyścić ...... j_elita.
Co poza tym ? Gram swoje cztery bez atu.

Link to comment
Share on other sites

Moze tak z innej beczki moze da sie nasladowac?
Poniewaz rozpoczely sie wakacje letnie ustalono w Niemczech w NRW ,a wlasciwie zaostrzono kary za wyrzucenie psow ,kotow ,innych zwierzat
tzn.
kare pieniezna do 50 000 euro.

Za przestepstwa na zwierzetach kare do 50 000 dodatkowo sprawe w sadzie z kara wiezienia.

Haslo wakacji brzmi:
" Wez mojego psa ,ja wezme Twojego "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Moze tak z innej beczki moze da sie nasladowac?
Poniewaz rozpoczely sie wakacje letnie ustalono w Niemczech w NRW ,a wlasciwie zaostrzono kary za wyrzucenie psow ,kotow ,innych zwierzat
tzn.
kare pieniezna do 50 000 euro.

Za przestepstwa na zwierzetach kare do 50 000 dodatkowo sprawe w sadzie z kara wiezienia.

Haslo wakacji brzmi:
" Wez mojego psa ,ja wezme Twojego "[/QUOTE]
Tak, bardzo fajna akcja. Tylko Cie zasmucę, takie przepisy w Polsce nie przejdą, a nasze społeczeństwo jest w 95 % niedojrzałe do takiego hasła. I to jest ten ból ŻYCIA W BOLANDZIE !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Ostatecznie posiedzenie połączonych komisji jutro o godz. 15.00 w Sali Kolumnowej. Jeśli nie zdążymy - kontynuacja w piątek po głosowaniach. Wprowadzenie do trzeciego czytania - następne posiedzenie 18-19.08. Ciągle mamy szansę.

I za diabła nie wiem kto to jest TW. O kogo pytacie, bo nie potrafię odpowiedzieć na zadane pytanie.

Edit: Już wiem kto to. Oczywiście go nie było. Tadek nie przybywa nigdzie, za to zawsze wypina pierś po ordery. Standard. Za chwilę się dowiemy, że napisał projekt. W sądach też wygrywał, będąc obecnym jedynie duchem - Krzyczki.[/QUOTE]
No i tu jest odpowiedź na pytanie w jakim celu TW publikuje swoje oceny i domniemane interpretacje przepisów bez przepisów (przywołania na co się aktualnie był powołał). Ale to drobiazg naprzeciw wagi spraw. Dzięki za info.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]"Zanim jeszcze debata nad sprawozdaniem podkomisji zaczęła się na dobre, a posłowie mieli okazję zapoznać się z ostatecznie wypracowaną wersją projektu, głos zabrał poseł [URL="http://sejm.gov.pl/poslowie/posel6/386.htm"][COLOR=#4444ff]Robert Telus[/COLOR][/URL] (PiS) i zgłosił wniosek formalny o odrzucenie sprawozdania w całości!"[/QUOTE]

Mozna przeslac "mile" komentarze !

[URL]http://www.facebook.com/pages/Robert-Telus/185496854843588[/URL]

i na kogo nie glosowac

[URL]http://www.facebook.com/pages/Poslowie-przeciwko-zwierzetom-na-nich-nie-bede-glosowac/191666994226175?sk=wall[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Tak, bardzo fajna akcja. Tylko Cie zasmucę, takie przepisy w Polsce nie przejdą, a nasze społeczeństwo jest w 95 % niedojrzałe do takiego hasła. I to jest ten ból ŻYCIA W BOLANDZIE ![/QUOTE]

[quote name='Pies Wolny']No i tu jest odpowiedź na pytanie w jakim celu TW publikuje swoje oceny i domniemane interpretacje przepisów bez przepisów (przywołania na co się aktualnie był powołał). Ale to drobiazg naprzeciw wagi spraw. Dzięki za info.[/QUOTE]
To nie jakieś anonimowe 95% społeczeństwa jest niedojrzałe do czegoś tam. To my jesteśmy do kitu, nie kto inny tylko my, a może zwłaszcza my. [B]Z analiz pana T.W. korzysta wiele osób, m.in. ta pani,[/B] i cokolwiek by o nich nie powiedzieć, lepszych nie ma!

Pamiętasz to pismo zamieszczone kilka stron wstecz?

[quote name='Odi']Informowałam już o tym, iż na początku 2011 r. wysłałam pocztą elektroniczną do Ministra Sprawiedliwości oraz Prokuratora Generalnego pisma w sprawie łamania praw zwierząt przez włodarzy gmin.

Z Prokuratury Generalnej otrzymałam takie pismo:

[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/190d9dae643e234e9219a93cce5de5f4,20,19,0.jpg[/IMG]

Przed wysłaniem powyższego pisma [B]kontaktowałam się z T. Wypychem pytając, czy mogę podać przykłady łamania praw zwierząt ze strony internetowej BOZ[/B] Argos.
Zgodę taką uzyskałam.
[/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Pomyśl jakiej jakości było wystąpienie tej pani, zapewne uważającej się za gwiazdę frontu walki o zwierzaki, skoro GP musiał wezwać do jego uzupełnienia, bo [B]z treści w żaden sposób nie dało się ustalić o co jej chodzi! Pismo nie zawierało nawet wskazania intencji ani oczekiwań autora. Było pismem nienazwanym ni to skarga, ni to wniosek, ni to bóg wie co. [/B]
I ta pani uznała, że jest się czym pochwalić publicznie!

Przyznam, że w życiu czegoś podobnego nie widziałam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syllepsis']To nie jakieś anonimowe 95% społeczeństwa jest niedojrzałe do czegoś tam. To my jesteśmy do kitu, nie kto inny tylko my, a może zwłaszcza my. [B]Z analiz pana T.W. korzysta wiele osób, m.in. ta pani,[/B] i cokolwiek by o nich nie powiedzieć, lepszych nie ma!
Pamiętasz to pismo zamieszczone kilka stron wstecz?
Pomyśl jakiej jakości było wystąpienie tej pani, zapewne uważającej się za gwiazdę frontu walki o zwierzaki, skoro GP musiał wezwać do jego uzupełnienia, bo [B]z treści w żaden sposób nie dało się ustalić o co jej chodzi! Pismo nie zawierało nawet wskazania intencji ani oczekiwań autora. Było pismem nienazwanym ni to skarga, ni to wniosek, ni to bóg wie co. [/B]
I ta pani uznała, że jest się czym pochwalić publicznie!
Przyznam, że w życiu czegoś podobnego nie widziałam![/QUOTE]
Jak widać bardzo mało widziałaś w życiu i to Twój ból. Małość to Twój problem i drugie imię. Skoro myślenie samodzielne jest Ci obce to podpisuj się np. '[B]T[/B]e[B]w[/B]ka co publikuje PW'.
'Lepszość' TW oceniasz na podstawie wymądrzania się po niewczasie, pisania na Berdyczów czy bezpodstawnego ferowania ocen i interpretacji. Wiedza zupełnie nie idzie w parze z mądrością, to tak samo jak u Ciebie. Oceniając dotychczasową skuteczność Twojego Mentora po umorzeniach wszystkich spraw, które podnosił mam także na oku m.in. pismo, które oceniasz (widziałaś to pismo ?) - na tyle na ile jesteś zdolna, a na ile ? .... na tyle samo, na ile twojemu Mentorowi na zwierzętach zależy. Jego rajcuje wyłącznie własne ego i zadawniona chęć zemsty na urzędniczym systemie - taka nieszkodliwa fobia ze starych czasów. Najlepiej, niczym nie ryzykując, oceniać wszystkich post factum i bezpodstawnie się wymądrzać z pozycji ...... na którą Ty Go wpychasz (z Jego oczywistą szkodą). No tak, ale za to na swoją Czarna Listę też nie trafi :evil_lol:

Wybacz, że się do Ciebie odezwałem, Ciebie tu nie ma - tylko regulaminowe wyjątki Dogomanii pozwalają Ci żyć.

PS. Jeśli jesteś do ....... kitu to przyznaj się do tego w swoim imieniu i za siebie, i przed swoim lustrem. Żałosna głupawka ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syllepsis']To nie jakieś anonimowe 95% społeczeństwa jest niedojrzałe do czegoś tam. To my jesteśmy do kitu, nie kto inny tylko my, a może zwłaszcza my. [B]Z analiz pana T.W. korzysta wiele osób, m.in. ta pani,[/B] i cokolwiek by o nich nie powiedzieć, lepszych nie ma!

Pamiętasz to pismo zamieszczone kilka stron wstecz?


Pomyśl jakiej jakości było wystąpienie tej pani, zapewne uważającej się za gwiazdę frontu walki o zwierzaki, skoro GP musiał wezwać do jego uzupełnienia, bo [B]z treści w żaden sposób nie dało się ustalić o co jej chodzi! Pismo nie zawierało nawet wskazania intencji ani oczekiwań autora. Było pismem nienazwanym ni to skarga, ni to wniosek, ni to bóg wie co. [/B]
I ta pani uznała, że jest się czym pochwalić publicznie!

Przyznam, że w życiu czegoś podobnego nie widziałam![/QUOTE]
Juz i ja odpisalam Ci na Twoje PW w ktorym krytykowalas Odi, ze latwo krytykowac, trudniej cos zrobic, jestes typowym tego przykladem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...