Jump to content
Dogomania

Czwórka małych budowniczych - wszystkie w swoich domach


Jaaga

Recommended Posts

Kobieta nawet nie poczekała na moją odpowiedź.

Mam już w domu Azę. To malutki, słodki mix sznaucerka. Pokazuje brzuszek do łaskotek, liże po twarzy, ale jest spłoszona i jak się boi, to zwija sie w kłębek, kiwa główka i wpatruje się ulegle, boi się pisków, krzyków. Chyba jej metoda wychowawczą było bicie. Gryźć nie gryzie. Jesli malawaszka wstawi tu jej fotki, to zobaczycie agresora w pozycji obronnej. Jedynym miejsce, gdzie mogłam ja dac jest dziecięcy pokój. na widok Kali w łóżku wskoczyła również, wiec teraz zajmuja jedno łózko obie.

Oczywiście kobieta przysłała syna. przyjechał z kolegami, a sunieczkę trzymali zamknieta w bagazniku. Moja mama nie wytrzymała i rozdarła się na niego, on na nią. Kazała mu sie, gówniarzowi zamknąć. Postraszył, że przyjedzie z mamą.
Małą po adopcji mieli za 2 dni zaszczepić. Do dziś tego nie zrobili. Dałam na początek od siebie Royal Canin, przywieźli ją z garstką Chappi dla dorosłych psów.
Ludzie na oko majetni, mili, 10-latka tuląca szczeniaczka, taka wydawało sie, normalna rodzina, a tu taka sytuacja. Już nie wiem, komu psy wydawać. Najlepiej byłoby wszystkie maluchy usypiac.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mała jest przekochana. Wczoraj wieczorem z łóżka zeszła tylko na jedzenie, szybkie siusiu i kupkę. Oczywiście pół metra od łóżka, żeby nie zaryzykowac, że ono ucieknie. Jak dziewczynki poszły spać, to zaczęły się przytulanki i całusy.

Tak się zastanawiam, jakim cudem ta mała jest w takim stanie, bez krzywicy nawet, skoro od malenkości je Chappi dla dorosłych psów? Jak zobaczyłam opakowanie to zamarłam ze zgrozy. Bo nawet byczastej Soni nie trzymałabym na tej karmie, a co dopiero takiej kruszynki. Pogwałciłam zasadę stopniowego mieszania karm i władowałam jej Startera z Royala.
Może Oskara przerzucić na Chappi i stanie się tak błyszczący i okragły :diabloti:?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...