Jump to content
Dogomania

Czwórka małych budowniczych - wszystkie w swoich domach


Jaaga

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za banerek. Ten banerkowy chłopaczek jest bardzo masywny. Łapki ma dwa razy grubsze od pozostałych. Umaszczenie też inne, wiec może on jest jednak po ochroniarzu? Juz widziałam takiego mieszańca. Rottkowe ciało na jamniczkowatych nogach.

Najmniejsza sunieczka na dodatek ma znaczny tyłozgryz. O nia najbardziej sie boje, bo jak mówi nasza p. doktor, 50% szczeniąt z widoczną wada, ma jeszcze inne niewidoczne. Dobrze byłoby jej jakisz szczególnie troskliwy dom znaleźć.
O maluchy był dzis jeden telefon. Facet chciał szczenię na prezent urodzinowy.
Zuzka2, czy w ogloszeniu maluszków zapisałaś, że zostaną wydane po podpisaniu umowy adopcyjnej przez przyszłego opiekuna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']
Zuzka2, czy w ogloszeniu maluszków zapisałaś, że zostaną wydane po podpisaniu umowy adopcyjnej przez przyszłego opiekuna?[/QUOTE]
Na allegro tak,ale w ofercie to nie-tyle,że w dobre ręce.Ale może faktycznie zacznę wpisywać w anonsach o umowie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Jaaga, a czy to możliwe, zeby ochroniarz w tym maczał palce, biorąc pod uwagę znaczną różnicę w gabartach?:razz:[/QUOTE]

Może jakoś maczał, ale nie palce :evil_lol:. Tylko ten jeden jest tak masywny. Pies, o którym wczesniej wspominałam tez był mieszańcem rotka z jamnikiem. Pokracznym, ale jakos funkcjonującym. Może tu geny tak sie dobrały, że wypośrodkowały sie rozmiary? Nie wiem, tak sobie gdybam. Pozostałe psiaczki na pewno nie są jego potomstwem.

Rudzia-Bianca, ta jedna musi zostać Stellą :eviltong:, bo ona już nawet na to reaguje. Nie wytlumaczę Minii, że nie moze jej tak wołać, bo jest bazarek, bez przerwy słyszę "stellowanie". Minia pieknie nimi sie opiekuje. Nosi im jedzienie, karmi z ręki, przynosi wodę, zabawia. Małe ją tak polubiły, ze jak między nie wchodzi, to wszystkie się na nią ładują. Bardzo się cieszę z tej pomocy, szczególnie dziś, po trudnym dniu operacji Kali, o czym pisałam na jej wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Może jakoś maczał, ale nie palce :evil_lol:. Tylko ten jeden jest tak masywny. Pies, o którym wczesniej wspominałam tez był mieszańcem rotka z jamnikiem. Pokracznym, ale jakos funkcjonującym. Może tu geny tak sie dobrały, że wypośrodkowały sie rozmiary? Nie wiem, tak sobie gdybam. Pozostałe psiaczki na pewno nie są jego potomstwem.

Rudzia-Bianca, ta jedna musi zostać Stellą :eviltong:, bo ona już nawet na to reaguje. Nie wytlumaczę Minii, że nie moze jej tak wołać, bo jest bazarek, bez przerwy słyszę "stellowanie". Minia pieknie nimi sie opiekuje. Nosi im jedzienie, karmi z ręki, przynosi wodę, zabawia. Małe ją tak polubiły, ze jak między nie wchodzi, to wszystkie się na nią ładują. Bardzo się cieszę z tej pomocy, szczególnie dziś, po trudnym dniu operacji Kali, o czym pisałam na jej wątku.[/QUOTE]


Ok Jaaga , tylko napisz mi która to sunia na bazarku :) dzięki

Link to comment
Share on other sites

Bardzo pilnie potrzebne sa ogłoszenia dla bąbelków! Czy ktoś może zrobić?
Nie mam jednej zainteresowanej nimi osoby, a pomocy potrzebuje ich mama, połamany piesek zabrany do schronu, szkielet z lasu. Potrzebne sa domki dla maluchów, żeby móc pomóc tamtym. Niestety na to na razie brak miejsca.

Link to comment
Share on other sites

melduję się i ja!

śliczne maleństwa, rozejdą się jak ciepłe bułeczki, byle do jak najlepszych domków :)))
no i mają przefajuśną opiekunkę! Jaaga, ile lat ma córcia? (zastanawiam się, kiedy moja mogłaby pomagać przy zwierzach i wtedy łatwiej by było męża o dt cisnąć ;))

przepraszam za offa, ale na wątku małopolskim pojawiły się kolejne szczeniory i to w liczbie 10 :(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/188675-Znalezione-szczeniaki-Krak%C3%B3w-okolice[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']Jaaga tak jak pisałam wcześniej zrobię maluchom ogłoszenia jeszcze dziś.
Póki co tworzę jakiś ogólny zarys tekstu ze zdjęciami[/QUOTE] Zaproscie na watek Karolciasz28, to jest zuch dziewczyna, ktora robi mieleckim psiakom mase ogloszen. Teraz ma wakacje, moze znajdzie czas na pomoc kieleckim bidom.

Link to comment
Share on other sites

Jaaga coś takiego póki co stworzyłam..powiedz czy wszystko się zgadza..wtedy podsyłam Elizie i ona rusza z allegro a ja z całą resztą ogłoszeń :)

[url]http://www.swistak.pl/a9968890,Czworka-malych-slicznych-5-tyg-szczeniat-.html[/url]

imiona są w ogłoszeniu takie jak na bazarku zostały nadane...tylko jeden chłopak został bezimienny na chwilę obecną

Link to comment
Share on other sites

wszystkie maluchy mają nadane już imiona :multi:

największy piesek [B]Pablo Honey[/B][INDENT][IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_1789.jpg[/IMG][/INDENT]drugi chłopak [B]Pedro Angel [/B]

[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_1825.jpg[/IMG]

wieksza suczka [B]Stella
[/B]
[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_1829.jpg[/IMG]

najmniejsza dziewczynka [B]Aza
[/B]

[IMG]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/psy/IMG_1850.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ewelinko, super tekst i zdjecia zrobione. Oby ogloszenia pomogły. Dzięki wszystkim za obecność i zainteresowanie. Nie mam dziś nawet kiedy tu zagladać, bo próbujemy z Erka zorganizować pomoc dla małego psiaczka po wypadku, który wyladował w Dyminach. Jest miejsce na jego umieszczenie, jest transport, ale brakuje kogos na miejscu, żeby go zabrac ze schronu i zawieźć do weta. Nie wiem, czy uda się to wszystko na jutro zrobić.
Gdyby dało sie zlapać mamę maluszków, to tez mogłaby jutro przyjechać, ale kto pomógłby w jej złapaniu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...