Jump to content
Dogomania

Czwórka małych budowniczych - wszystkie w swoich domach


Jaaga

Recommended Posts

Myslę, że to bardzo dobry pomysł. Ludzie głównie szukaja psa o określonych cechach, a tak maja takie do wyboru i nie musza wykonywać 30 telefonów, zeby przepytać ogłoszeniodawców.
Zuzka, jeszcze podeślę Ci Lulki watek. Ona najbardziej dzieciolubna.

Do wyłącznie starszych osób nadaje się Teri, która jest u mojej mamy.

Jesli sa jakieś inne szczeniaki, to proszę na PW nr tel i krótki opis, zebym wiedziała, co mówic. Nie dam rady szukac tu wszystkich małych i kontaktu na nie. Poszłam spac koło pólnocy, od 3.30 przygotowywałam psa na wystawę, a teraz czekam na czas podawania antybiotyku. Potem wstana dzieci i bedzie jazda do wieczora :roll:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teri to już dawno sobie zakodowałam,że na pewno ją wrzucę w kat.dla osób starszych.Na razie pracuję nad tymi dzieciolubnymi.A tak przypuszczalnie Jaaga,to ile Pako będzie dochodził do siebie,tzn.kiedy będzie mógł iść do adopcji?

Link to comment
Share on other sites

Dzis pojechały kolejne 2 maluchy. Pojutrze Andrzej zawozi do nowego domu ostatniego. Wszystkie trafiły na troskliwe i opiekuńcze rodziny.
Ancyk, w związku z tym, że nowe domy same zaszczepią sobie maluchy, to pozostały Twoje pieniądze. Czy mam je odesłac, czy mogę przeznaczyc na inne kieleckie tymczasy u mnie?
Z pieniędzy jkp mam wolne maluchowe 100 zł. Przeznaczę je po połowie na jedzenie dla kociej rodzinki i na koszty paliwa dla Kali. Z Kalą od operacji trzeba co dzień jeździć do Chorzowa, a nie chcę obciążać kosztami mojego TZ-a, bo i tak poświeca dużo czasu na jeżdżenie z tymi wszystkimi biedami.

Link to comment
Share on other sites

Tamten też trafi do fajnego domku. Już wczesniej pisałam, ze czeka na niego koleżanka spanielka. Co prawda, gdyby wiedział, że czeka go w przyszłości kastracja, to chyba nie cieszyłby sie tak, jak ja.
Nawet nie spodziewałam się takiego odzewu w okresie wakacji. W sumie chyba były tylko 4 nieciekawe telefony.

Proszę o tel.kontaktowy i krótki opis na PW szczeniąt, które ew. moge reklamować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']
Ancyk, w związku z tym, że nowe domy same zaszczepią sobie maluchy, to pozostały Twoje pieniądze. Czy mam je odesłac, czy mogę przeznaczyc na inne kieleckie tymczasy u mnie?
Z pieniędzy jkp mam wolne maluchowe 100 zł. Przeznaczę je po połowie na jedzenie dla kociej rodzinki i na koszty paliwa dla Kali. Z Kalą od operacji trzeba co dzień jeździć do Chorzowa, a nie chcę obciążać kosztami mojego TZ-a, bo i tak poświeca dużo czasu na jeżdżenie z tymi wszystkimi biedami.[/QUOTE]

Bardzo się ciesze, że maluchy mają domki.. oczywiście pieniążki są na kieleckie psiaki. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']Jaaga a czy kocięta mają jakieś ogłoszenia? :razz:[/QUOTE]

Mają tylko Allegro. Prosiłam o pomoc ogłoszeniową na ogólnym. Ewelinko, dałabyś radę? Wstawiłam fotki i tekst.

Ancyk, dziękuję. Te 100 zł przeznaczam w takim razie na opłacenie operacji Pako, bo jutro trzeba uregulować dług.

Małgosiu, przesyłaj. Moze akurat ktos fajny odezwie się.

Link to comment
Share on other sites

Amber mam na allegro,kocięta Jaagi na allegro i na szerloku od wczoraj wszystko.
Ale mam ruch na allegro-modyfikuję codziennie po kilka oŋłoszeń,bo się zwierzaki szybko rozchodzą.Busko Zdrój od początku czerwca ok.20psiaków odesłał do domku:-)Ale to cieszy,zwłaszcza kiedy dom znajduje psiak długo czekający na dom:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Mają tylko Allegro. Prosiłam o pomoc ogłoszeniową na ogólnym. Ewelinko, dałabyś radę? Wstawiłam fotki i tekst.
[/QUOTE]
Miałam ogłaszać Pakusia, ale w związku z zaistniałą sytuacją wszyscy wiemy, że niestety musimy jeszcze się wstrzymać..dlatego tez mam nadzieję, ze jutro znajdę chwilę i zrobię pakiet kociakom.

Link to comment
Share on other sites

Całkiem wyleciało mi imie z głowy. Dzis dalam już dwa telefony go Gosi, z tym, że jedna Pani szuka pieska na towarzysza dla swojego, więc ona chyba nie bardzo sie nadaje. jednak pomyslałam, że jej rodzeństwo może tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Całkiem wyleciało mi imie z głowy. Dzis dalam już dwa telefony go Gosi, z tym, że jedna Pani szuka pieska na towarzysza dla swojego, więc ona chyba nie bardzo sie nadaje. jednak pomyslałam, że jej rodzeństwo może tak.[/QUOTE]


To dzwoniła ta druga pani :) bez towarzystwa i jeśli nic się nie zmieni w środę przed pracą zawiozę Amber do domku do Katowic . Druga pani jeszcze nie dzwoniła, jak zadzwoni to zostały jeszcze 3 sunieczki z 5 śmietniskowych maluchów .

Jaaga bardzo Ci dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Moje maluchy już wszystkie w nowych domach, zmieniam tytuł.
Gosiu, podawałam jeszcze telefon do Slaya, o co prosiła mnie Erka, bo ma jedna kielecką sunię. Tamta Pani powiedziała, że dopiero jak bedzie później w domu, to zadzwoni, bo chciała zobaczyc zdjęcia maluchów, a była na zakupach i nie miała dostępu do internetu.
Oczywiscie bedę dalej podawać do Ciebie telefon, bo szkoda stracić fajne domy, a duzo sympatycznych ludzi dzwoni.

Link to comment
Share on other sites

Świetnie, że towarzystwo tak szybko znalazło domki. Szkoda, że mamuśka nie pozwala sobie pomóc.


Wkleję wątek Juny, która jest u Slaya. Gdyby znalazł się dla niej domek, mamusia Miki przyjechałaby do Kielc. Pani która wyraziła wolę zaadoptowania Miki, dziś potwierdziła, że na nią czeka
[url]http://www.dogomania.pl/threads/185518-Jamnisiowata-suka-i-jej-szczeniorka-potrzebuj%C4%85-DS-i-finans%C3%B3w[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Najmniejsza, najdelikatniejsza Aza ma zostać oddana. Podobno z powodu agresji, boja sie jej wszyscy w domu, atakuje i gryzie obce dzieci na spacerze.
Chcą ją przywieźć już dziś. Nie mam co z nią zrobić. Jedyne co mam, to kojec. Aza wyladowałaby z kanapy prostu do budy na ten deszcz i błoto. Ze względów zdrowotnych nie mogę wziąć szczeniaka do domu. Z tym, że w kojcu też pewnie się rozchoruje.
Co robić? Krótki tymczas jest bardzo pilnie potrzebny. To śliczny szczeniaczek, więc dom szybko się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...