Jump to content
Dogomania

I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam.
Też będę na wystawie, wstyd by było gdybym nie pojechał za miedzę.
Mam Huskiego i trochę się niepokoje, że będę musiał długo z nim siedzieć i czekać na wejście na ring.
Czy nie można by zrobić żeby najpierw wchodziły te duże psy a potem te dziwne małe? W spodku huskie wchodziły pierwsze, na drugim ringu malamuty a potem inne.
Przecież to nie chodzi o mnie bo mogę czekać i pół dnia ale pies się strasznie męczy.
Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Zwykle na krajowych wystawach jest jakaś konkurencja, w której występują psy zarejestrowane w danym związku. Tak np. było w Ustroniu, gdzie rywalizowały ze sobą same championy z Oddziału Bielskiego.
Czy w Będzinie też będzie coś takiego? - pytam, bo jestem tam zarejestrowana od tego roku...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Alojzyna']Zwykle na krajowych wystawach jest jakaś konkurencja, w której występują psy zarejestrowane w danym związku. Tak np. było w Ustroniu, gdzie rywalizowały ze sobą same championy z Oddziału Bielskiego.
Czy w Będzinie też będzie coś takiego? - pytam, bo jestem tam zarejestrowana od tego roku...:lol:[/quote]
Podobno ma być Best oddziału Bedzin

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Xavier88']Witam.
Też będę na wystawie, wstyd by było gdybym nie pojechał za miedzę.
Mam Huskiego i trochę się niepokoje, że będę musiał długo z nim siedzieć i czekać na wejście na ring.
Czy nie można by zrobić żeby najpierw wchodziły te duże psy a potem te dziwne małe? W spodku huskie wchodziły pierwsze, na drugim ringu malamuty a potem inne.
Przecież to nie chodzi o mnie bo mogę czekać i pół dnia ale pies się strasznie męczy.
Co Wy na to?[/quote]

A co te małe sa gorsze?? Tu jestes w ogromnym błedzie. Husky sa bardziej wytrzymala rasa na rozne warunki atmosferyczne, co innego małe rasy np. mopsy czy shih tzu ktore przy wysokich temperaturach maja trudnosci z oddychaniem.
Po to sa klatki, namioty, parasole, wetylatory zeby zapewnic psu jak najlepsze warunki zeby sie mniej meczyl.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może wie dokładnie jaka przewidziana jest pogoda na niedzielę ?
Oczywiście chodzi o Sląsk - wystawę będzińską :niewiem: Raz media podają
że upał 33 st c, a raz , że gwałtowne burze:stormy-sad:????????



:Rose: dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

przepraszam,ponieważ mam kłopoty z komputerem nie mogę ściągnąć planu ze strony ZK,a do tego nie mogę otworzyc wczesniejszych stron tematu. WRRRRR:mad: czy ktos mógłby mi powiedzieć o której i na którym ringu śa goldeny i labradory? Dziekuje z góry

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...