Jump to content
Dogomania

I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super,że jest katalog.
Mam tylko pytanie - czy NIKT w będzińskim oddziale nie wie,jak sędziuje sie cocker spaniele angielskie???
Od kiedy umaszczenie czekoladowe podpalane i sobolowe jest zaliczane do "kolorowych" ???
Czekolada podpalana i sobolowe to "pozostałe kolory" !

Mało tego - są zgłoszone dwie suki sobolowe w klasie otwartej - tyle,że jedna w "kolorowych" ,a druga w "pozostałych kolorach"..o co tu chodzi????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Super,że jest katalog.
Mam tylko pytanie - czy NIKT w będzińskim oddziale nie wie,jak sędziuje sie cocker spaniele angielskie???
Od kiedy umaszczenie czekoladowe podpalane i sobolowe jest zaliczane do "kolorowych" ???
Czekolada podpalana i sobolowe to "pozostałe kolory" !

Mało tego - są zgłoszone dwie suki sobolowe w klasie otwartej - tyle,że jedna w "kolorowych" ,a druga w "pozostałych kolorach"..o co tu chodzi????[/QUOTE]
No cóż, nie każdy jest "cockermaniakiem", a mylić się jest rzeczą ludzką.
Zgłoszenia były przyjmowane tak długo, że nie mogły "obejść" wszystkich fachowców - niemniej dołożyliśmy wszelkich starań, żeby uniknąc błedów.
Gdyby wystawcy wiedzieli po co wpisuje się umaszczenie w zgłoszeniach pewnie nie byłoby takich pomyłek - wystarczyło wpisac "pozostałe kolory" bo przeciez po to jest ta rubryka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk']No cóż, nie każdy jest "cockermaniakiem", a mylić się jest rzeczą ludzką.
Zgłoszenia były przyjmowane tak długo, że nie mogły "obejść" wszystkich fachowców - niemniej dołożyliśmy wszelkich starań, żeby uniknąc błedów.
Gdyby wystawcy wiedzieli po co wpisuje się umaszczenie w zgłoszeniach pewnie nie byłoby takich pomyłek - wystarczyło wpisac "pozostałe kolory" bo przeciez po to jest ta rubryka.[/quote]
W zgłoszeniach wpisuje się umaszczenie takie,jak jest w rodowodzie.
Jest przecież chyba w oddziale sekcja gr VIII - szef takiej sekcji powinien mieć pojęcie o takich rzeczach,jak podział kolorystyczny cockerów...przecież to nie jest nieznana rasa...

A teraz mamy totalny paradoks - dwie jednakowo umaszczone suki będą sędziowane jakby należały do innej grupy umaszczenia....:shake:

Cóż - pozostaje mi się cieszyć,że mój pies przypadkowo znalazł się we właściwej grupie kolorystycznej....:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk']jak już napisałem - mylić się jest rzeczą ludzką...
... ale świadomie tkwić w błędzie jest głupotą ;)

Dziękuję [B]cockermance[/B] za korektę.:thumbs:[/quote]
Oj..nie ma za co....:oops:
Jestem pod wielkim wrażeniem szybkości działania :loveu: :Cool!: :cool2:
chyba w przyszłym roku przyjadę z większa ekipą ;) :painting:

Link to comment
Share on other sites

A collie jest aż 10, co na krajowych tak często się nie zdarza:razz:. Ładnie się Będzin pokazał, że tyle piesków zostało zgłoszonych:cool3:.

A wie ktoś może, gdzie (na czym) będą oceniane amstaffy?

[quote name='Noelani']Zaglebiu :mad:[/QUOTE]

Ale jakby nie było, to jest jednak woj. Śląskie:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Ja też przłączam się do wyrazów podziwu i uznania dla oddziału Będzińskiego za sprawną organizację mam nadzieję że wystawa będzie również super.

Dla wszytskich zainteresowanych - wystawa jest w samym centrum Będzina - na wprost zamku będzińskiego - lepiej zabezpieczyć sie przed słońcem bo cienia tam za wiele nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...