Jump to content
Dogomania

I Krajowa Wystawa Psów Rasowych BĘDZIN 30-07-2006


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='Ravk']Można sprawdzić, czy pies został przyjęty na wystawę do Będzina przez "miniwyszukiwarkę" na stronie Oddziału [URL="http://www.zkwp.d6.pl"]http://www.zkwp.d6.pl[/URL][/quote]

Niesamowite po 5 dniach naprawy wreszcie mam net- wchodzę na stronę będzińską sprawdzić niespodzianki, wrzucam nr oddziałowy psa w wyszukiwarkę i jest, to działa :multi: :multi: :multi: (chociaż ja już wiedziałam dzięki Ravk, że jesteśmy).
[COLOR=red]BRAVO! Będzin! Pomysł fantastyczny.[/COLOR] Nic nie wiemy o konkurencji a wiemy, że jesteśmy!:loveu: Międzynarodówki powinny się od Was uczyć- to nie może być Wasza pierwsza wystawa:shake: . Odsprzedajcie patent na światówkę do Poznania!!!:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek']Ja własnie zgłosiłam Blusika

ale tam jest wykaz psów zgłoszonych i w gr I są tylko 4 psy - czy to możliwe ????[/QUOTE]
tak generalnie jest to możliwe, choć mało prawdopodobne :lol:
ale od góry listy jest napisane:
LISTA ZGŁOSZEŃ NIEKOMPLETNYCH!!! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ravk[/B], może Ty możesz mi pomóc: Zgłosiłam Iru do Będzina na bytomskiej wystawie w maju i zapłaciłam w połowie czerwca. Miałam przygotowany dowód wpłaty i kopie metryki do wysłania, ale... wyjechałam na wakacje i nie moge znaleźć dowodu wpłaty:p
Jednak nie ma Iru na liście zgłoszeń niekompletnych - czy możliwe, że nie będę musiała już pokazywać tego dowodu? Zamówiłam kopię w banku, ale nie wiem kiedy dojdzie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo podoba mi sie pomysl w wyszukiwarka na stronie Zwiazku, ale musze przyznac, ze robi sobie zarty chwilami:evil_lol: - raz moj pies byl, potem nie bylo, znajomych psisko tak samo (ale rozumiem, ze to wszystko przez uzupelnienie list);)....coz, troche emocji nam nie zaszkodzi, to pewne, ale juz sie nie moge doczekac kompletnej listy - bardzo ciekawi mnie ile ostatecznie psiakow zglosilo sie do Bedzina:cool3:

Pozdrowienia dla wszystkich i specjalne dla bedzinskiego oddzialu - mam nadzieje, ze wystawa bedzie super :)

Ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisa&fritz']Bardzo podoba mi sie pomysl w wyszukiwarka na stronie Zwiazku, ale musze przyznac, ze robi sobie zarty chwilami:evil_lol: - raz moj pies byl, potem nie bylo, znajomych psisko tak samo (ale rozumiem, ze to wszystko przez uzupelnienie list);)....coz, troche emocji nam nie zaszkodzi, to pewne...
Ania[/QUOTE]
a to ciekawe :) bo wg. mnie Cisa i Fritz raczej po dwa razy się pokazywały ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisa&fritz']bardzo ciekawi mnie ile ostatecznie psiakow zglosilo sie do Bedzina:cool3:
Ania[/QUOTE]
Zgłoszono ponad 1000 psów ale część zapewne odpadnie ze względu na ewidentne braki w zgłoszeniach :mad:
"Lista zgłoszeń niekompletnych" na stronie Oddziału trochę pomogła ale nie do końca...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']to znaczy ze te psy z niekompletnej listy nie beda przyjete ?[/QUOTE]
Liczę na to, że znajdę w Oddziale po weekendzie dokumenty uzupełniające te zgłoszenia, ale generalnie są to zgłoszenia z którymi będziemy mieć problem i my, i potencjalni (niedoszli) wstawcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk']a to ciekawe :) bo wg. mnie Cisa i Fritz raczej po dwa razy się pokazywały ;)[/quote]

he,he taka wersja tez sie faktycznie pojawila:evil_lol:...mam nadzieje, ze to zwielokrotnienie liczby posiadanych przeze mnie psow okaze sie dobra wrozba na wystawe:lol:...jednakze i Cisa i Fritz sa w pojedynczych egzemplarzach (no chyba, ze ja nie wiem czegos o nich:cool3:), zapewniam.

Pozdrowienia,
Ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Wystawa w Będzinie zapowiada się bardzo ciekawie zgłoszonych jest ponad 1000 psów. Ładna krajóweczka, gdzieś na Śląsku :lol:[/quote]

No no faktycznie jak na pierwszą wystawę to zgłoszeń dużo. Może lubimy
jeżdzić w " nieznane " !;) A propos czy ta wystawa będzie w hali czy na wolnym powietrzu ?:eviltong:


:Rose: dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...