Jump to content
Dogomania

♥♥♥Lachs za TM - moje szczęście, mój chorutki staruszek:*; moi tymczasowicze


Dobermania

Recommended Posts

Aaa, z molosów:)?

Boże, ale jak ja usłyszałam, że po drugiej transfuzji organizm odrzuca, to zbladłam:(
Ja nie wiem, jak ja te pieniądze zdobędę... Już wystawiam kaktusy, na razie mam 10 zł, a jeszcze za wizyty i leki trzeba będzie płacić:( Na szczęście wet. powiedział, że Lachsa to nie boli (krwotoki wewnętrzne).

Dzisiaj rano podłoga wyglądała jak miejsce jatki, wszędzie krwawe smarki i krople krwi, jak Lachs mnie lizał w nocy, to tez mnie wyświnił, jak się obudziłam i spojrzałam w lustro, to myślałam, że to ja z nosa krwawię (we wrześniu miałam operację przegrody nosowej - cholera, gdybym wiedziała, to bym nie robiła, bo to prywatnie, tylko zostawiła pieniądze na jego przetaczanie:-() :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobermania']Aaa, z molosów:)?

Boże, ale jak ja usłyszałam, że po drugiej transfuzji organizm odrzuca, to zbladłam:(
Ja nie wiem, jak ja te pieniądze zdobędę... Już wystawiam kaktusy, na razie mam 10 zł, a jeszcze za wizyty i leki trzeba będzie płacić:( Na szczęście wet. powiedział, że Lachsa to nie boli (krwotoki wewnętrzne).

Dzisiaj rano podłoga wyglądała jak miejsce jatki, wszędzie krwawe smarki i krople krwi, jak Lachs mnie lizał w nocy, to tez mnie wyświnił, jak się obudziłam i spojrzałam w lustro, to myślałam, że to ja z nosa krwawię (we wrześniu miałam operację przegrody nosowej - cholera, gdybym wiedziała, to bym nie robiła, bo to prywatnie, tylko zostawiła pieniądze na jego przetaczanie:-() :-([/quote]

Trzymaj się:glaszcze:
Będzie wszystko dobrze (trzeba w to wierzyć)

Link to comment
Share on other sites

[quote=Dobermania;]Dziękuję...
Czy transfuzję wykonuje się przy jakimś znieczuleniu? Żeby pies się nie ruszał?[/quote]

Tego nie wiem, ale wydaje mi się raczej że nie. Ale załóż może wątek na weterynarii, tam powinni odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania i wątpliwości ;)

Link to comment
Share on other sites

Furciaczku, mam w podpisie, kaktusy-cegiełki.
Vectro, nie wiemy, bedzie diagnozować w grudniu pani "krwiolog" psi. Nieszczelność naczyń krwionośnych i małopłytkowość - tak wynika wstępnie z analizy morf.:-( :-( :-( :-( :placz: :placz: :placz: :placz: !!! Jak ja się boję o niego!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Napisz mi prosze numer konta,na pw.Postaram sie jutro cos przelac - moze nie bedzie tego zbyt duzo ,bo mam teraz swiatowke,ale mysle ,ze jak kazdy da troszke to pomozemy wspolnie Twojemu piesiowi :loveu:[/quote]
Ojejciu, dziękuję w imieniu mojego krwawnika! :mdleje: :mdleje: :mdleje:
Nawet 5 zł to dużo, ja już wyprzedaję moje kaktusowe maleństwa i wszystkie figurki, bo nie chcę rodziców obciążać:(
Jeszcze raz bardzo dziękuję. Będę wklejać faktury za wizyty i transfuzje.

Link to comment
Share on other sites

Przestan z fakturami tylko daj numer konta.Mowie ,ze moze nie bedzie duzo,ale cos na pewno przeleje.Zawsze grosz do grosza ;)
Moje psy mialy wrzesien taki pechowy i wiem co znaczy juz nie miec kasy na weta.Tylko u mnie chorowaly wszystkie jeden po dugim ;)
Mam nadzieje ,ze pomoge i nie dziekuj ,bo nie ma za co.To nie dla Ciebie tylko dla psa - jego zdrowie bedzie podziekowaniem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bo grup jest... pięćdziesiąt, poza tym nikt nie specjalizuje się w ustalaniu grup i nie robi się takich badań, trzeba by w ludzkim lab., ale tam z kolei się nie znają na psich:(
I po pierwszym przetaczaniu zaczyna się odrzucanie:(
:placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

No, ja też, ale wet. powiedział, że to po prostu się nie opłaca i nawet nie ma gdzie tego badania wykonać. I że byłoby koszmarnie drogie. I chyba specjalistów może nie być.
Bo raz - zbadanie krwi mojego, dwa - pierwszej porcji do transf., trzy i dalej - każdej kolejnej. a po całej Wawie weta speca od grup krwi szukać też za darmo się nie da:(
I co ja mam robić???
Czy za porcję krwi się płaci tak jak za leki? Ktoś się orientuje? Za litr czy jak?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...