Jump to content
Dogomania

Abi ... ma dom !


Estrella

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Estrella']Ale Abi od 10.07 jest w hotelu.. A przecież miesiąc kosztuje 200zł :( Ja nikogo o nic nie oskarżam, ale nie rozumiem tego.. :([/QUOTE]

Abi jest od 10.7 zgadza sie, i w opisie jest : -za okres hotelowania psa od 10.7 do 10. 8 czyli 1 pelny m-c za kwote 199,99 zl .( nasze 200 zł;))
Fakturka jest wystawiona 13.07 z term. platnosci 14 dni czyli do 27.7 . Jak zaplacimy ta kwote to Abi ma zapewniony hotel do 10.8.:smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']ja jestem w trakcie wysyłania pw, może ktoś jeszcze zadeklaruje jakąś stałą wpłatę, wtedy mniej dopłacimy z jednorazowych, które też są potrzebne. Zaczekajmy do jutra, jeśli nikt się nie zgłosi - zrób przelew 199.99 zł :)[/QUOTE]

Ok:)
Czy byl juz jakis odzew z ogloszen?

Link to comment
Share on other sites

jak pierwszy raz byłam w schronie to widziałam Abiego na kwarantannie i wydaje mi się że był sam. potem za drugim razem nie mogłam go znaleźć po całym schronisku - a panie nie wiedziały o którego psa mi chodzi i nie potrafiły wskazać boksu. także niestety nie wiem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky764']jestem za ;) proszę już od kilku dni, ale nic...[/QUOTE]

Musicie się uzbroić w cierpliwość. Mariamc ma "na głowie" całe schronisko, nie siedzi w pokoju na krzesełku i pije herbatkę ;) Ona fizycznie opiekuje się tymi psami. Foty robi, jak znajdzie kilka minut wolnego między godziną 4 rano, o której przychodzi do pracy, a 20, o której wychodzi ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...