Jump to content
Dogomania

Abi ... ma dom !


Estrella

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wybaczcie OT ale mały porzucony szczenior szuka domku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189494-Wyrok-śmierci-odroczony-A-może-szansa-na-dobre-życie-To-zależy-od-nas...?p=15063224#post15063224"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1894...4#post15063224[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Na hotelik rzeczywiście jeszcze sporo brakuje :shake:
Trzeba będzie dopłacić z jednorazowych.. mam nadzieję, że tylko za lipiec :-(

Kasa będzie też z bazarku, mam nadzieję, że coś się jeszcze rozkręci. A po zakończeniu tego bazarku robimy drugi. Mamy już trochę fantów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']Na hotelik rzeczywiście jeszcze sporo brakuje :shake:
Trzeba będzie dopłacić z jednorazowych.. mam nadzieję, że tylko za lipiec :-(

Kasa będzie też z bazarku, mam nadzieję, że coś się jeszcze rozkręci. A po zakończeniu tego bazarku robimy drugi. Mamy już trochę fantów.[/QUOTE]
Sądzę że będzie dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']no i mamy 1 fakturke za hotelik Abiego kwota 199,99 zł. - chyba bledna w opisie , bo za pobyt czasowy Abiego w dn. 10.7 do 10.8 ?

konto moge tu podac czy na PW?[/QUOTE]
Ładna kwota :evil_lol: Myślałam że hotelik u mariamc kosztuje 200 zł ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky764']Ładna kwota :evil_lol: Myślałam że hotelik u mariamc kosztuje 200 zł ;)[/QUOTE]

tez sie zdziwilam lekko;)

chwycilas moj cytat, a ja go usunelam i napisalam nowy post, bo kapnelam sie ze rzeczywiscie opis jest dobry tylko ja czasowo nie wyrabiam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']tez sie zdziwilam lekko;)

chwycilas moj cytat, a ja go usunelam i napisalam nowy post, bo kapnelam sie ze rzeczywiscie opis jest dobry tylko ja czasowo nie wyrabiam:evil_lol:[/QUOTE]
Hihi, to jest do 10 sierpnia czyli jak na razie dobrze stoicie chyba z kasą ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Abi na koncie ma 740zł jednorazowych.
Stałych jest 60zł, więc jeśli na dniach nie uzbieramy więcej - trzeba będzie 140zł dopłacić z jednorazowych.
Nie jest tak źle ;) Ale boję się fakturki za weta.. troszkę :)

beataczl - konto podaj furciaczek na pw. Ale z zapłatą jeszcze się wstrzymajmy, porozsyłam wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']Oj, oj, oj no nie wiem... ale żebyście miały jakieś zajęcie/a może to kara ?:cool1: wysyłam Was na całodobowe hopanie naszego bazarku :evil_lol: Zmiana - co pół godziny.[/QUOTE]
Okej ciotka :D Tylko który bazarek podrzucać ? :oops: I w nocnej warty nie biorę na siebie :cool3: :evil_lol: A będą jakieś fociaki Abiego ? :razz: Bo ja chce pozmieniać na stronie TOZ, bo dobre zdjęcia to podstawa ogłoszenia adopcyjnego :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Żeby było sprawiedliwie to dzielimy na połowę na Nas dwie- jedna będzie hopać a druga nie spać tylko czuwać. I zmiana. :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Ciocia Blacky życzy powodzenia :evil_lol: :multi:
:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Ale jak dla mnie, to te obecne fotki też są bardzo ładne:loveu:
[quote name='Igiełka']Żeby było sprawiedliwie to dzielimy na połowę na Nas dwie- jedna będzie hopać a druga nie spać tylko czuwać. I zmiana. :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No, to Wy tam dogadajcie się jakoś między sobą, a ja pójdę wcześniej spać :diabloti: Do tej pory, to moje hopanie było ostatnie, a Igiełki pierwsze.. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...