Jump to content
Dogomania

Abi ... ma dom !


Estrella

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja już myślałam, że Atomowka da nam tu też swój numer :diabloti:

A widzisz, smsy nocą to bardzo dobry pomysł, bo ja i tak nie mogę spać, tylko słucham radia - przez całą noc wł. :evil_lol:
Tej nocy ledwo się powstrzymałam od wysłania smsa do Beatki, ale pomyślałam, że jeszcze ją obudzę.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jasne, jeżeli potrzebny Wam będzie to mogę podać. Oooo a nawet lepiej, w związku, że nie będzie mnie od 30 lipca do 8 sierpnia i nie będę miala pewnie dostępu do netu to będziecie mi wysyłały info o Abim, gdyby się coś zmieniało. Estrella kwestia konta na bazarek wyjaśniona? Mój numer 791 566 678

Link to comment
Share on other sites

Już jestem, zaraz zapiszę sobie numer :multi:
Oczywiście, będziemy pisać co u Abiego, nawet jak nic nie będzie, to napiszę :loveu:
Z kontem już OK, beataczl pozbiera wpłaty. Ty będziesz mogła zająć się następnym :evil_lol: Mamy już fanty, bazarek będzie.. nie wiem jeszcze.. pewnie kilka dni po zakończeniu obecnego bazarku. :)

Jej.. 10dni bez Atomowki :shake: Igiełko masz jakiś pomysł ? :razz: Niech zgadnę.. myślisz o bazarku ? :diabloti:

[B]edit[/B]
ale palnęłam.. przecież napisałaś o bazarku :shake: To zaraz wyznaczymy jej godziny hopania!

Link to comment
Share on other sites

a tak i zalotki ;) także pieniądze będą (tylko oczywiste że nie wiem ile) po 14 sierpnia. myślę że w poniedziałek 16 odwiedzę dogo ale wcześniej postaram się dam znać smskiem ile udało się uzbierać. wtedy pomyślimy ( w zależności od sumy) dla kogo i po ile przeznaczymy. Abiś oczywiście jest w pierwszej kolejności :)

Link to comment
Share on other sites

tak to się zgadza - chłopak bogaty będzie. tylko będę jeszcze mieć Stefcia na uwadze jeśli do tej pory nic sie nie wyjaśni z nim. no i w ogóle zobaczymy co będzie najbardziej pilne. no i oby goście hojni byli ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...