Jump to content
Dogomania

Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!


Aimez_moi

Recommended Posts

Podobno na tym FB ktos deklarowal chec zakupu karmy dla Ramzesa,tak mi sie wydaje.Poza tym przypominam uprzejmie,strzelajac sobie w stope jednoczesnie,ze Anita ma w ramach Naszych prywatnych
rozliczen tani boks u mnie.Spytajcie,moze udostepni dla Ramzesa.Koszt tego boksu to 200 zl.mies.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, ja wiem,ze w Polsce jest ciezko wyadptowac psa. Zreszta nigdzie nie jest bardzo latwo.
Mysle jednak, ze przynajmniej w przypadku Ramzesa,nalezy troche zmienic zasady adopcji. Jesli ktos zadeklaruje milosc do zdjecia psa, to niech sie pofatyguje na kilka wizyt. Niech wezmie psa na smycz i na spacer. Nie tylko glaski i smakolyki,ale wspolna zabawa takze. Jesli sie rozmysli to w oczach psa bedzie tylko jeszcze jednym ludziem co przyszedl i poszedl.
A nie jak teraz: byli ludzie, byl dom i nagle won.
Druga sprawa, ze to takie wygodne. Zobaczylam pieska: och jaki piekny, ja go chce!!
Dziewczyny mi go przywioza, ale pies goni kota, maz naburmuszony, zadzwonie, dziewczyny przyjada i zabiora psa, bo mi sie odechcialo.
To jest zwyczajnie nie fair.
Ja adoptowalam psa - zaplacilam 250 dolarow, sama pojechalam po niego, dlugo musialam tlumaczyc dlaczego chce psa, napuszczono na mnie piec szczeniakow i trzy dorosle psy i pewnie pilnie obserwowano moje reakcje i zachowania.
Moja psica jest wielka i nieraz pytaja mnie czy mam pozwolenie na wilka. A ja mam slaba konstrukcje fizyczna, w drodze do parku musze przyspieszac czasami, ale sobie radze.Nie w tym rzecz.
To jest zwykly brak odpowiedzialnosci i przedmiotowe traktowanie zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']SŁUCHAJCIE SKORO TRANSPORT JEST!!!! To ja w poniedziałek z samego rana zadzwonię do ośrodka szkoleniowego,powiem jak sytuacja wygląda i zapytam czy istnieje możliwość zwrotu pieniędzy (to jakby nie patrząc 120 zł).[/QUOTE]

daśka postaraj się to odkręcić ... kurcze ... pieniądze które miały iść na to szkolenie miałyśmy z wpłat na Ramzesa, które zostały /min. na kastrację ../ i z naszych bazarków ... , a teraz nie będzie nas stać na wydatki które już nie mają sensu ...
.. mamy jeszcze 2 psy które nie mają nic ... Viki i Rita ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama210']daśka postaraj się to odkręcić ... kurcze ... pieniądze które miały iść na to szkolenie miałyśmy z wpłat na Ramzesa, które zostały /min. na kastrację ../ i z naszych bazarków ... , a teraz nie będzie nas stać na wydatki które już nie mają sensu ...
[B].. mamy jeszcze 2 psy które nie mają nic ... Viki i Rita ...[/B][/QUOTE]

i suka, która jest do odebrania ze schronu...BO NASZA!
czyli 3 suki...plus charcica..plus MAJKA...plus Ramzes....

na charcice juz wydaliśmy 75 zł na RC i karme suchą...do tego kubrak, który był zamówiony /70zł/ i paliwo /nie bede liczyć na to, ze ktoś mi odda/

Link to comment
Share on other sites

Ja juz dawnoooooooooooo o tym kubraku pisalam,wiecie co,jak bede jechac do pl to zabiore jakies ciuchy na bazrek dla ramzesa i wysle ...........teraz juz mnie nie stac na przesylke stad.............zawsze pare groszy wpadnie...zal mi go potwornie,co musi sie dziac w jego glowie:(

Link to comment
Share on other sites

wstawiam rozliczenie Ramzesa ...

[SIZE=5][B]Listopad - [/B][/SIZE][B] okres 05.11 – 25.11 – Ramzes u yumanji przebywał do 25.11. [/B]
[B]opłata za hotel za ten okres 260 zł + nasza karma Hills I/D[/B]
[B]260 zł – 45 zł nadwyżki za październik /z 31.10/ - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187757-RAMZES-z-Szyd%C5%82owca-szczupak-z-dworca-PKS-JEDZIE-DO-DOMU%21%21nad-morze%21?p=15649146&viewfull=1#post15649146"]http://www.dogomania.pl/threads/187757-RAMZES-z-Szyd%C5%82owca-szczupak-z-dworca-PKS-JEDZIE-DO-DOMU!!nad-morze!?p=15649146&viewfull=1#post15649146[/URL][/B]
[SIZE=4][B]do zapłaty 215 zł [/B][/SIZE]

[B]wpłaty na hotel i dodatkowe wydatki dla Ramzesa:[/B]

28.10 - AresekSE – 40 zł
3.11 – Betson – 100 zł
4.11 – paulinken – 10 zł
10.11 – KropeczkaJ – 100 zł
12.11 – Zofija – 10 zł
….......- 45 zł – deklaracja anita_happy i jej mamy –[U] osobiście rozlicza z yumanji [/U]
15.11. - kama210 – 15 zł
20.11 – Aimez_moi – 20 zł

Suma: [B]340 zł /295 zł [/B] +[B] 45 zł[/B] anita rozlicza osoboście z yumanji/


hotelik za ten okres opłacony w II ratach :
I. 150 zł wpłacone 15.11
II. 65 zł /110 zł reszty - 45 zł nadwyżka z poprzedniego miesiąca/
[B]z wpłat dla Ramzesa w Listopadzie zostało:[/B] [B]125 zł [/B]
od tej kwoty odliczyłam 60 zł za zaległą opłatę z 3 zastrzyki Catosalu po 20 zł – 60 zł

[U][B]czyli na dzień 4.12. 2010 r. zostało 65 zł[/B][/U]


[B]wydatki dodatkowe w listopadzie :[/B]

[B]KARMA - [/B][B]03.11[/B] - kolejny worek karmy - 210 zł - [U][B]zapłacony[/B][/U]z pieniędzy z bazarku Aimez - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/1877...1#post15666950[/URL]
[B]inne wydatki:[/B]
[B]24.11[/B] – badania krwi Ramzesa – 100 zł – [U][B]opłacone[/B][/U] – 40 zł od Lu_Gosiak + 60 zł z bazarku Aimez
- zaległa opłata za Catosal – 3 zastrzyki po 20 zł – [B]60 zł [/B]- [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187757-RAMZES-z-Szyd%C5%82owca-szczupak-z-dworca-PKS-JEDZIE-DO-DOMU%21%21nad-morze%21?p=15657216&viewfull=1#post15657216"]http://www.dogomania.pl/threads/187757-RAMZES-z-Szyd%C5%82owca-szczupak-z-dworca-PKS-JEDZIE-DO-DOMU!!nad-morze!?p=15657216&viewfull=1#post15657216[/URL] - [U][B]opłacone[/B][/U] z wpłat na Ramzesa w listopadzie

[U][B]czyli na dzień 4.12. 2010 r. z wpłat bieżących na koncie Ramzesa zostało 65 zł

[/B][/U] [B].....................................
[/B]
[B]rozliczenie transportu Ramzesa do Redy – 26.11 :[/B]


wpłaty na transport:
- 15.11 – tula – 20 zł
- 15.11 – AgnieszkaS – 50 zł /ones38/
…[B]............ 70 zł [/B]


pozostałe wpłaty :
Joanna J-50zł
Michał K-25zł
Magda G-50zł
Grzegorz K-10zl
Dominika J-50zł
Joanna j-100zł
Wanda L-386zł
….......... [B]671zł[/B]


[B]wydane: 25.11 – 300 zł – Elmira – transport łączony Ramzesa i Tuli ...[/B]


[B]>>>> z wpłat na transport Ramzesa pozostało : 441 zł[/B]




[B]... Ramzes ma chwilowe zabezpieczenie, ale sumując koszty hotelowania i koszty specjalistycznej karmy ... to nie jest wesoła sytuacja ...[/B]
przez cztery miesiące hotelowania 80 % kosztów pokrywaliśmy z naszych bazarków .... - rozliczenia na 1 stronie ...



prosimy o wsparcie dla Ramzesa ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']Podobno na tym FB ktos deklarowal chec zakupu karmy dla Ramzesa,tak mi sie wydaje.Poza tym przypominam uprzejmie,strzelajac sobie w stope jednoczesnie,ze Anita ma w ramach Naszych prywatnych
rozliczen tani boks u mnie.Spytajcie,moze udostepni dla Ramzesa.Koszt tego boksu to 200 zl.mies.[/QUOTE]

był...ale sytuacja sie zmieniła...jak będzie miał fundusze wolne - kupi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama210']yumanji - przelewam Ci 80 zł ...
60 zł za zaległe 3 zastrzyki Catosalu +20 zł wyrównanie do hoteliku Listopad / 65 zł - 45 zł anity/

.. jak coś się nie zgadza to proszę o uwagi ...[/QUOTE]

Mam nadzieje,ze sie zgadza ,bo nie chce mi sie liczyc.
Jedna tylko uwaga.Badanie w kier niewydolnosci trzustki za ktore placila Lu Gosiak chyba mialo kosztowac 80 zl,ale laboratorium ostatecznie podalo kwote 95 zl.Przesla mi rachunek,to wysle Tobie.
Poza tym odrobacze Ramzesa,bo ma jeden parametr poza norma i swiadczacy wlasnie o obecnosci pasozytow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Kochane...... Ramzes wraca w srode.......bedzie go wiozl Ajlii z watku transportowego......
co napisac? Boziu..... pies nie ma karmy, nie ma budy, nie ma pieniedzy.......
Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ze ma wyjatkowego pecha.......[/QUOTE]
Ajili -swietna ciotka,super babka,to Ona zrobila te sliczne kartki na bazarek szydlowiakow,Anita kupila jak pamietam;)
ale Ramziooooooo:(to dramat:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']Ajili -swietna ciotka,super babka,to Ona zrobila te sliczne kartki na bazarek szydlowiakow,Anita kupila jak pamietam;)
ale Ramziooooooo:(to dramat:([/QUOTE]

Spokojnie,chlopak sie jeszcze wyadoptuje..a dramat...mam u siebie ON-ka z nowotworem kosci,amputacja nie wchodzi w gre..umilamy mu zycie i obserwujemy,czy nie zaczyna go bolec...

Link to comment
Share on other sites

Witam
Z tej strony Łukasz Rangotis, przepraszam was wszystkich ale ogarnijcie sie troche, dzwoniac do was po raz pierwszy z zapytaniem o ramzesa pierwsza kwestia jaka poruszylem byla sprawa KOTA, na moje pierwsze pytanie Pani odpowiedziała mi ze [COLOR=Red][U]RAMZES NIE REAGUJE NA KOTY CO BYLO PO PROSTU KLAMSTWEM[/U][/COLOR]. Chcieliscie sie go po prostu pozbyc i tyle, wiec ubarwiliscie psa jak mogliscie, a np. ja do dzisiaj nie dostalem zadnych wynikow badan Ramzesa, nikt nie raczyl nawet wyslac mi ich mailem.
Po drugie w dzien adopcji ktos podobno mial z nami zostac caly dzien zeby pomogac nam z oswajaniem psa z kotem i co,
[COLOR=Red][U]PRZYSZLY DWIE PANIE POWIEDZIALY ZE BEDZIE DOBRZE I SOBIE POSZLY.
[/U][COLOR=Black]Czemu nikt nie powiedzial mi na poczatku ze ten pies nie nadaje sie do zycia z kotem w mieszkaniu i nie zaproponowal mi innego psa.
Najlepiej zwalic to teraz na kaprysnych Panstwo ktorym znudzil sie pies co jest totalna bzdura, bo jak wyobrazacie sobie ze kobieta ktora wazy 50 kg ma utrzymac Ramzesa ktory rzuca sie na kazdego psa jaki przechodzi!!!
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...