Jump to content
Dogomania

Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!


Aimez_moi

Recommended Posts

A ja zaraz z samego rana zawiadomie schronisko w Gdyni,zeby zabierali swojego kaukaza!Mial byc mily,byl przez tydzien ,a teraz sie rzuca na cztery z moich siedmiu psow.
No i jakies tysiac razy przewrocil mojego 5-letniego syna.I gryzie Mu klocki LEGO.Niech Go zabieraja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anita_happy']yumanji po coś tu przylazła !!!!

Zdrapka napisała samą prawde o Tobie!!!!
Ramzes ma trafić ...
",,,,,,,,,,,,,
do twardej, złej baby, która go sprowadzi do parteru gnojka i pokaże mu, gdzie się lokuje w hierarchii. "
cholera ..zaczełam sie bac Ciebie...hahahaahha....
ale jak dajesz rade z Szarik to Ramzesa tez poskromisz!!!!masz juz paralizator!!!czy zakupic na allegro...jak nie na Ramzesa to i tak Ci się przyda...jak R. przyjedzie i nie bedzie chciał wejść do sypialni :)[/QUOTE]
Dawaj paralizator,R jest slodki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']A ja zaraz z samego rana zawiadomie schronisko w Gdyni,zeby zabierali swojego kaukaza!Mial byc mily,byl przez tydzien ,a teraz sie rzuca na cztery z moich siedmiu psow.
No i jakies tysiac razy przewrocil mojego 5-letniego syna.I gryzie Mu klocki LEGO.Niech Go zabieraja.[/QUOTE]

To jak już masz telefon w ręce, dzwoń też do Psiego Anioła żeby mojego zabierali, bo miał być łagodny i tylko trochę lękliwy, a okazał się wredotą z agresją lekową... Nie taka była umowa :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']nie bylo mnie 3 dni i właże i sie gubie...Anita zrob mi streszczenie co??:roll::roll:[/QUOTE]

Księciunio w obstawie 2+1 pojechał sobie zwiedzić południowo-zachodnie rejony Polszy...zajechał stwierdził, ze to nie TO i zażądał powrotu do swojego kojca na wsi mazowieckiej...
Wraca /chyba/ to potwierdzi Aimez....taką wersję korpus dyplomatyczny doniosł mi do południa....szyfrant zmian nie nanosił...wiec jak narazie INFO oficjalne brzmi - Ksieciunio WRACA...wraca do hotelu koło Garwolina - do baby okrutnej i zlej, która straszy Ramzesa słoikami...nie wime o co chodzi...mimo, ze straszy ON chce spróbować - dać czoła wyzwaniu JAKIe niesie ze sobą hotel OSADA...
zdefraudował Ksiaze 200zł - swój zapasowy budzet, dotacje od Funadorki IVV...teraz pozostało mu marne 105 zł i chce chłopak świat zwojowac..z Czym do ludzi...Zeby sie nosić jak Król..trzeba miec bogaty dwór...

reasumują
KSIĄZE SZUKA SWEGO DWORU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']To jak już masz telefon w ręce, dzwoń też do Psiego Anioła żeby mojego zabierali, bo miał być łagodny i tylko trochę lękliwy, a okazał się wredotą z agresją lekową... Nie taka była umowa :p[/QUOTE]

Ty piszesz o psie...a co mam zrobic z moim synem?Byl slodkim blondynkiem,malym anioleczkiem,a teraz nie myje uszu ,nie chce sie uczyc i kocha tylko komputer!Znasz jakis dobry dom dziecka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']To jak już masz telefon w ręce, dzwoń też do Psiego Anioła żeby mojego zabierali, bo miał być łagodny i tylko trochę lękliwy, a okazał się wredotą z agresją lekową... Nie taka była umowa :p[/QUOTE]

to zadzwońcie tez do Pana BOga - skąłdam reklamacje na LOS...
Tekla - małpa jakich mało..a byla taka słodka
Tula - miała nie szczekac i być pieskiem do towarzystwa - a naparza i nie mozna z nia spokojnie wyjsc na dwór bo lata jak meteor i nie reaguje na komendy..a w domu ANIELICA
Latika - jeszcze jej nie odkryłam...mimo, ze gryzła na początku moje suki teraz Anielica - ale czas pokaze - ujawni swe prawdziwe oblicze! jak narazie zajęła mi lepsza połowę wyra!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']Ty piszesz o psie...a co mam zrobic z moim synem?Byl slodkim blondynkiem,malym anioleczkiem,a teraz nie myje uszu ,nie chce sie uczyc i kocha tylko komputer!Znasz jakis dobry dom dziecka?[/QUOTE]

o którym Mówisz....moge DAC DT za karme

ok. DEAL
ja biore SYNA - z kieszonkowym...TY RAMZESA w zamian BEZ DEKLARACJI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']Księciunio w obstawie 2+1 pojechał sobie zwiedzić południowo-zachodnie rejony Polszy...zajechał stwierdził, ze to nie TO i zażądał powrotu do swojego kojca na wsi mazowieckiej...
Wraca /chyba/ to potwierdzi Aimez....taką wersję korpus dyplomatyczny doniosł mi do południa....szyfrant zmian nie nanosił...wiec jak narazie INFO oficjalne brzmi - Ksieciunio WRACA...wraca do hotelu koło Garwolina - do baby okrutnej i zlej, która straszy Ramzesa słoikami...
O czym ,Ty ,do cholery,piszesz?jakimi sloikami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']trzeba ta bestie szybko zabierac bo wszystkich pozagryza:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
jak sie ma 2 letnie dziecko i nie ma sie zielonego pojecia o psim behavior to nie bierze sie psa z ulicy.[/QUOTE]
Oooo...slonce wstalo nad Canada...

Link to comment
Share on other sites

O dzieciach nic nie powiem, za smarkata jestem na takie tematy :p Ale mogę pożyczyć mojego kundla do postraszenia, on dzieci lubi, oj lubi... Jeść.

A co do tych pieniędzy wydanych na transport - nie ma tego złego, skoro zarobił Orlen... Mają świetną kawę, należy im się ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']no sama kiedys mowias, ze na znaku Osada pod spodem napiszesz mały słoik 13...duzy 20 ???[/QUOTE]

A tak,zapomnialam z tego wszystkiego.Ale z Ramzesa to sie duzo nie utoczy.Ale dajmy spokoj,bo to nie tamat do zartow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']O dzieciach nic nie powiem, za smarkata jestem na takie tematy :p Ale mogę pożyczyć mojego kundla do postraszenia, on dzieci lubi, oj lubi... Jeść.

A co do tych pieniędzy wydanych na transport - nie ma tego złego, skoro zarobił Orlen... Mają świetną kawę, należy im się ;)[/QUOTE]
A moze nazwijmy go Lampo i niech wraca koleja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']A OK...to nie biore....sama kubków nie myje..mam problem zeby gary ze zmywarki wyjac i nowe wrzucic..

ok..nie biore...MECZ SIE SAMA :P[/QUOTE]
Zapomnialam,ze On jest uszkodzony trochi.Bartek Go kasnal w noge ,bo sie bili z Joachimem i wrzeszczeli i pies musial opanowac sytuacje.

Link to comment
Share on other sites

koosiek JAK bedziesz w Orlenie!!!!bo tez jeździsz po Pl....wejdź na kawe...jak wypijesz ZABIERZ ZE SOBĄ KUBEK!!!jak pojedziesz do Osady - bedziesz miala swój kubek na kawe!!!!!

ja mam juz ze trzy...ale mimo, ze jednorazowe juz zarosły mi mchem;/ musze sobie kupic kawe..po drodze na Garwolin nie ma Orlenu, ale jest McDonlad....

WITAMYYYY Canade...w naszym gronie NOCNYCH Marków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']co Ty 16:30 dopiero
a wy jeszcze nie spicie ? ale ksieciu kurna imie nadalam HE'HE'HE[/QUOTE]
Pomieszalo Ci sie w glowie.Jest 00.30.ogarnij sie ,kobieto.Co Ty myslisz ,ze jak jestem ze wsi,to mi mozna ciemnote wcisnac?przecie widze,zejest ciemno za oknem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']A moze nazwijmy go Lampo i niech wraca koleja?[/QUOTE]

Już jeden Lampo z Szydłowca jest, pierwszy zabrany przez wspaniałą M. Stary, brzydki, chory, bez zębów i sierści, który do końca życia będzie wegetował w Azylu... Nie takiej przyszłości chcemy dla Ramzesa, nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Już jeden Lampo z Szydłowca jest, pierwszy zabrany przez wspaniałą M. Stary, brzydki, chory, bez zębów i sierści, który do końca życia będzie wegetował w Azylu... Nie takiej przyszłości chcemy dla Ramzesa, nie?[/QUOTE]
Nie ,nie chcemy .Niech bedzie Pusio.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']ooooo NIE..mamy juz jednego LAMPO i gnije w Azylu....pies z kulawą nogą o niego nie pyta BO JEST brzydki....koosiek - podeślij linka.moze samarytanka yumanji sie zakocha w Lamuszonie ....yumanji ZAKOCHAJ SIE!!!!!!!!!!!plizzzzzzzzzzzzzzz[/QUOTE]
Nie zakocham sie ,bo ja kocham pieknego weta R!na wieki!

Link to comment
Share on other sites

oto LAMUSZON

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/173727-Zabrany-z-ulicy-wychudzony-staruszek-bez-zAE-bA-w-z-chorobAE-skA-ry-pilne-DT[/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/302/3d7a20e2bffbacf7.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/302/b46bd657f5331cb7.jpg[/IMG][/URL]
napewno R by go polubił....coś ich łaczy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...