Jump to content
Dogomania

Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda


Basia1968

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Sorki za spam ale to bardzo pilne:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193643-Malutki-kojec-do-jedzenia-chleb-z-wod%C4%85-mamy-2-tygodnie.-POM%C3%93%C5%BB[/url]!
Zapraszam wszystkich sytuacja bardzo nie ciekawa :(


Allegro postaram się wystawić jeszcze dziś.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Próbówki musza byc oryginalne,wiec jak bedzie decyzja to wezme od weta i przesle do Murki.Jak beda wyniki/nie wiem,trzeba sie tez zastanowic czy bierzemy autoszczepionke której koszt jest dodatkowo 180zł czy same wyniki./Wet.rzeszowski jak bedzie taka potrzeba zrobi operacje...poczaje koszty/moze sie uda za narkoze tylko,ale On i tak stosuje ta najdrozsza/A....ja zapisałam firme wg brzmienia.Poprawna nazwa IDEXX

Link to comment
Share on other sites

My w razie co możemy dowieźć Margo do Rzeszowa, to taka sama droga jak do Lublina.
Nie wiem czy damy radę pobrać sami próbkę (czy zrobimy do dobrze), najlepiej by było podjechać do Rzeszowa z tym. Wtedy byłaby pewność, że wszystko jest ok. A jak jest szansa na uniknięcie operacji to myślę, że warto.
Może przy okazji wyjazdu do Stalowej Woli, zawsze to mniejsze koszty przejazdu.

Link to comment
Share on other sites

Murka,wysłałam dzis po 9 rano priorytetem w kopercie ta próbke.Napisz jak dojdzie...Przypominam :ranka nie moze byc sucha,jesli by trzeba było troche ją kaleczyc to sterylnym nożem/narzędziem/Nie dotykac wacika na którym ma być wymaz .Próbówka zapieczętowana oryginalnie/zdrapac papier dookoła,lub odkleic i wyciągnac korek.Tam jest instrukcja obrazowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Dzięki halciu, jak próbki dotrą to dam znać.
Widzę, że allegro cegiełkowe ruszyło z kopyta :multi:[/QUOTE]


Dokładnie :multi:
Wystawiłam 30 cegiełek z czego pierwszą kupiłam sama z innego konta żeby zachęcić innych :evil_lol:
Bardzo się cieszę, w razie potrzeby później można je wznowić.

[SIZE=1]A tak w ramach innego tematu to jest u mnie w piwnicy wasza klatka. Taka prostokątna nie składana. Jak by Mariusz wybierał się do Mielca po jakiegoś psiaka czy przejeżdżał niedaleko to niech wpadnie :)
[B]Mój numer w razie czego: 722-196-142[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Prosze o link do nowej aukcji, bo sie chetni dopominaja. Wczoraj wyslalam maila i poszly wszystkie aukcje.
[QUOTE]witam,
dostałam e-mail od Panstwa z aukcją cegiełek na allegro dla Margo na leczenie.
zawsze staram sie pomóc i tak chciałam tym razem ALE SKOŃCZYŁY SIĘ CEGIEŁKI !
proszę wystawić kolejne, na pewno pomogę i rozpowszechnię wśród znajomych.
prosze wyslać do mnie link z kolejną aukcją cegiełek ! ! !

pozdrawiam
kasia (woj. lubuskie) [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...