Jump to content
Dogomania

Potrącona malutka suczka Pain , tydzień czekała na pomoc ! Ma dom


_bubu_

Recommended Posts

Przelew już poszedł. Normalnie nie ma dnia żebym nie molestowała TZta o nią. Ale szanse są niewielkie :( Dziś znów zobaczę małą, bo jadę jeszcze na ostatni zastrzyk z moją kotą. Mam nadzieję, że trafi do najlepszego domu pod słońcem, bo zasługuje na to !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hallo obserwatorze, spójrz jaka ona jest piękna i jak bardzo potrzebuje miłości której nigdy nie doznała. Jestem pewna że wynagrodzi Ci to podwójnie. Psy które w życiu wiele przeszły potrafią się odwdzięczyć! Nie to co nasze pupilki rozpieszczone od maleńkości które nie wiedzą jak dobrze mają!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alexandra29']Hallo obserwatorze, spójrz jaka ona jest piękna i jak bardzo potrzebuje miłości której nigdy nie doznała. Jestem pewna że wynagrodzi Ci to podwójnie. Psy które w życiu wiele przeszły potrafią się odwdzięczyć! Nie to co nasze pupilki rozpieszczone od maleńkości które nie wiedzą jak dobrze mają!!![/QUOTE]
Potwierdzam na przykładzie mojej Zuzi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Potwierdzam na przykładzie mojej Zuzi ;)[/QUOTE]

Ja tez potwierdzam na swoim przykładzie. Miałam nie jedną przybłędę i wiem jakie są psy po przejsciach:-) Także następny psiak jaki zawita w moim domku to na pewno będzie to piesek ze schroniska- pewnie z Dogomani

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...