Jump to content
Dogomania

chocolatelady

Members
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by chocolatelady

 1. Sun, to ja czekam na zdjęcia ;D Dawno Cię na forum nie było ;p
 2. Generalnie to wszystkie zdjęcia mi się podobają!:loveu: But... Renifer i pies latający rządzi! :evil_lol: I te z podskokiem do śnieżki :loveu: A jak tam właściwe z treningiem z dwoma psiurami.? ;>
 3. No nareszcie ruszyłaś tyłek i dodałaś zdjęcia :evil_lol: Zdjęcia z 372 i 373 strony – bezcenne. :loveu:
 4. Zdjęcia nr 4. na pierwszej str. 'co mi zrobicie jak mnie złapiecie?' Psiaki napalone na Shirekse.;p Ale na tym 4 zdj. na drugiej.?! co jej się stało.? Świetnie! :)
 5. No i jest Shirex:loveu: I szeleczki też.:D Widzisz... jak chcesz to potrafisz, mimo zepsutego ekraniku zrobić zdjęcia :evil_lol: Wszystko boskie!
 6. [quote name='Daga & Maks']:) szczęściara :D to witamy i dziękujemy :) masz gdzieś galerię? :razz: [/QUOTE] Nieee . Galerii nie mam ;D Sto lat Maksiu :evil_lol: :loveu:
 7. śliiiiczna jest. Chyba masz źle zalinkowany baner, albo u mnie coś nie tak jest ;)
 8. [quote name='Ewcia38']Ale fajne fotki..już niedługo pewnie będa się w śniegu tak bawiły. Zapowiadaja wszędzie zimę stulecia:shake:aż się sama boje. Pozdrówka wieczorne:loveu:[/QUOTE] Jaką zimę.? Jakiego stulecia.?! Pisz mi tu szybko:evil_lol:
 9. Ja chce Shiiiiirekse jesienną :eviltong: A i jest [SIZE=6]400[/SIZE] stronka :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
 10. Jaaaaa teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeż! Zanidbujesz nas. :P
 11. [quote name='Daga & Maks']jutro wolne od szkoły i przepadną 2 lekcje polskiego :multi: mam nadzieję że będzie jutro fajna pogoda, bo chcę się wybrać z Maksem na spacer po polach :D [/QUOTE] A ja mam łącznie 5 dni wolnegoo :evil_lol: A tak wogóle to Maks jest przeuroczy :loveu: ~Ja tu pierwszy raz :roll:
 12. Ale przystojniaczek :loveu: I chce więcej zdjęć.! :evil_lol:
 13. I jak.? Zjazd już miałaś.? :evil_lol:
 14. [quote name='przeszlus']a u nas za 9 dni ma być śnieg :o[/QUOTE] Co ty pierdzielisz :lol: Ja też chce!
 15. Jaka koość.;D Świetny baner.:)
 16. [quote name='sunshine']Jest i własnie się tworzy filmik przeplatany zdjęciami:D no i kilka zdjęć dodam;) [/QUOTE] A więc czeeeekam .;D
 17. O dałaś już.;D Moja naj to jest trzecie.;D I coś treningowego by się przydało, bo jeszcze w takiej wersji Shiry nie widziałam - zdjęcia panny oglądam regularnie wstecz :D
 18. No nie ma co ! Musisz dać szybciutko zdjęcia. :D I gartuluję . Masz być z czego dumna.;p. A jaki dziś dzień jest.? I jaką kulę smakule . haha Kircze, a ja Daisy nic nie kupiłam. ;/ xd
 19. A dlaczego 'cztery łapy chodzą Ci po głowie' .? :evil_lol:
 20. A ja tam na mecze nie chodzę.; ) I co ze zdjęciami.?:mad:
 21. Widzę te zdjęcia drugi raz... ale znów mi się mordka cieszy :grin:
 22. A ja obejrzałam zdjęcia już wcześniej :eviltong: Aleee nie coś mi net szwankował wiec obyło się bez komenatrzy. Przy tych zdjęciach kwiczałam ze śmiechu :diabloti: Wszystkie booskie.:loveu:
 23. [quote name='CarolineS']Przyłączam się do apelu [/QUOTE] I ja też!:evil_lol:
×
×
 • Create New...