Jump to content
Dogomania

KLAN CZARNYCH czyli świat według JAMBI


jambi

Recommended Posts

[quote name='zerduszko']O matulu, aż nie wiem co komentować :)
Ta gwiazda to na pewno nie jest z jakim gryfonikiem czy inszym spokrewniona ;) [URL]http://img690.imageshack.us/img690/2851/dsc8518o.jpg[/URL][/QUOTE]

... ze sznaucerem :mad:

a komentowac możesz po kolei :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']To może zacznę od tej foty? [URL="http://img220.imageshack.us/img220/41/dsc8520j.jpg"]http://img220.imageshack.us/img220/41/dsc8520j.jpg :diabloti:
[/URL][/QUOTE]

kolejność dowolna :diabloti:

noo...

czekam :razz:

Link to comment
Share on other sites

Fajnie się bawiliście :) Sporo psiarni tam się kręciło wokół i ogólnie teren ładny. Ale ja to nie lubię takich miejsc. Dzikus jestem i nie mam przyjemności ze spacerowania jak tłumy wokół, a na Polach to chyba ciężko o kameralne warunki ;) w święta i weekendy zwłaszcza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Fajnie się bawiliście :) Sporo psiarni tam się kręciło wokół i ogólnie teren ładny. Ale ja to nie lubię takich miejsc. Dzikus jestem i nie mam przyjemności ze spacerowania jak tłumy wokół, a na Polach to chyba ciężko o kameralne warunki ;) w święta i weekendy zwłaszcza.[/QUOTE]

wiesz, ja tez wole Pola zdecydowanie bardziej puste ;) a o dziwo bywają :lol: latem niestety jest sporo ludzi - zwłaszcza w niedziele i święta, ale wczesną wiosną, jesienią, zwłaszcza jak słońca nie ma - całe Pola moje :) :) ... no albo innych psiarzy ;) ale "zwykłych" nie uświadczysz wtedy

[quote name='WATACHA']Ja też wolę kameralnie.A w Warszawie ostatnio zrobiła się moda na plażowiczów w parkach.Chyba nad Wisłą już miejsc brak.[/QUOTE]

no w lipcu i sierpniu, to z naszej psiej polany robi sie plaża miejska ... ale da sie przeżyć, zwłaszcza, że upały psom nie służą ;) nad Wisłe wogóle nie chadzam


Dobra [B]zerduszko[/B] - dawaj! wszyscy tu czekają :cool3: .... zresztą jak sie powiedziało "A" trzeba powiedzieć "B"... :evil_lol: a sama chciałaś zacząć od tego właśnie zdjęcia :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No my nad Wisłę też raczej nie chadzamy, bo jest obskurnie.A wspomniałam o plażowiczach w parkach, bo w tamtym roku właśnie na Polach Mokotowskich ukazał mi się widok starszej pary (wśród wielu innych) odzianej tylko i wyłącznie w stroje kąpielowe.Ten widok będzie mnie prześladował przez wiele, wiele lat.

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że ja kiedyś będę w pewnym wieku.Nie pójdę jednak opalać się prawie nago do publicznego parku gdzie chodzą i dorośli i dzieci.To było po prostu niesmaczne.Oni byli na pewno po 70.
Nawet jak masz męża, żonę to jakoś tak nie odczuwasz tych zmian tak drastycznie, bo właściwie oglądacie się codziennie i się przyzwyczajasz.Ja osobiście sama w tym momencie bym się wstydziła rozebrać i przebywać z tą swą nagością wśród ludzi.No niestety figura już nie ta ;).Co innego młody, muskularny mężczyzna, z czekoladową opalenizną ...

Link to comment
Share on other sites

wszystko sie zmienia wraz z wiekiem

kiedys myslalam ze 30letni ludzie to juz starcy, dzis uwazam ze zycie zaczyna sie po 40tce hihihi
pewnie ze juz nie to co kiedys za mlodu ale czemu maja sie ukrywac, czemu nie maja korzystac z zycia oczywiscie w ramach przyzwoitosci bez wyuzdania, toz samo jest z ludzmi niepelnosprawnymi oni tez maja rozne dysformacje i tez nie powinni pokazywac sie??? mysle ze jednak tolerancja tutaj jak najbardziej jest potrzebna a starosc ... piekna nie jest ale w zasadzie kazdego czeka czy to znaczy ze juz nic im nie wolno?

Link to comment
Share on other sites

Każdy ma inny obraz przyzwoitości.Ja osobiście uważam, że wszystko jest dla ludzi i do pewnych rzeczy są przeznaczone pewne miejsca.Na plaży, na basenie owszem i wiem że mogę się tam tego spodziewać i to mi nie przeszkadza.Ale w parku właściwie w centrum miasta, gdzie człowiek idzie na spacer, dla mnie jest nieprzyzwoite.Ale to tylko moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać :)

Link to comment
Share on other sites

wlasnie za okanmi , na podjezdzie mam podchody seksualne!!!!
Niko dobiera sie do Dony , znaczy chwile spokoju sa za mna hihihi

ja nie mysle ze dziwna jestes hihihi wszystko sie zmienia i takt tez juz nie ten sam co kiedys,poczucie wlasnej wartosci tez juz inne oj wsio jest nowe inne

Link to comment
Share on other sites

Wiecie jak tak czytam to ja się bardzo ciesze jak widze takie słowa:

[QUOTE]dzis uwazam ze zycie zaczyna sie po 40tce hihihi[/QUOTE]
u jambi pojawiło się chyba, ze po 30 ;)

Ja sobie nie wyobrażam, zero zabawy w przyszłości. Bo co? 30/40 lat to co? starość i do grobu? Nie. Życie dalej trwa moze nie ma codziennie szaleńczych imprez ale mimo wszystko żyje się dalej, żyje się dobrze i ogólnie jakoś mnie tak uszczęśliwiłaś, ze mi słów brak :lol:

A co do starszych osób opalających się. Skoro wolno 20 latce czy latkowi to dlaczego oni nie mogą? Okay moze figura już nie ta... ale nalezy zauważyc jakie te osoby mają dystans do siebie, ze potrafią się rozebrać publicznie. Moja ś.p babcia kochana nawet na plazy w spodenkach i podkoszulku;)

Moze widok roznegliżowanego 70 letniego ciała nie nalezy do przyjemnych ale ale... żyjmy i dajmy żyć innym. Tak się gada o Mocherowych babciach co w kościołach całe dnie- źle.. a jak się znajdzie wyluzowana Babcia... tez źle :)

jak już zostało powiedziane... odwróćmy wzrok ityle;)

Teklo Donie cieczka się zbliża?

Link to comment
Share on other sites

Jak patrzę ze swojej perspektywy, to nie chciałabym musieć tego oglądać, ale jakbym miała 70 lat i narobiłabym sie całe zycie, a tu jakaś gówniara by mi morały prawiła, jak ja wyglądam :diabloti: ho, zdenerwowałabym się ;) Człowiek to nie ciało, niestety u nas w kraju to jak się ma już dzieci/wnuki/brodawki/krzywe nogi, to nie wypada, bo... i zakuj się człowieku w kajdany i czekaj na śmierć ;) A zresztą jak patrzę na te nastolatki/dzieci w rozmiarze XXL - ładniej to wcale nie wyglada :shake:

Link to comment
Share on other sites

a ja uważam że każdy ma prawo do opalania , niezależnie od wieku - każdy z nas kiedyś będzie stary i daj nam Boże żebyśmy byli jak najstarsi i jak najdłużej mieli siłę do opalania. Ja chciałabym kiedyś będąc babcią opalac sie , uprawiac sex , chodzic za reke po parku. Mam nadzieje ze starczy mi czasu, sily i męża na to.
Nie rozumiem dlaczego w Polsce starsi ludzie spychani są na boczne tory , w pewnym wieku z życia trzeba czerpac garściami a nie zastanawiac się czy innym się to podoba czy nie :)
A ludzkie ciało jest zawsze piękne , niezależnie od wieku. Ja nie mam żadnego obrzydzenia ani problemów z tym, mogę się nawet do golasa rozebrac i jak ktoś jest czysty i zadbany to niech chodzi jak chce:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...