Jump to content
Dogomania

Pabianice - amstaf z odciętą łapą - po wypadku - MA DOM!


modliszka84

Recommended Posts

[quote name='furciaczek']Jakie beda koszty transportu tak mniej wiecej?[/QUOTE]

[quote name='piechcia15']nie znam się na kosztach ale Pabianice -Szczecinek to ok 390km w jedną stronę:( średnio chyba ok 50gr/km wychodzi niee??[/QUOTE]

filip, który nam często wozi psy za 350km bierze 200zł.
trasa poznań-pabianice-szczecinek-poznań (bo filip jest z poznania) to prawie 800km... [B]bardzo potrzebujemy pomocy w kwestii transportu![/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]musimy uzbierać. pies już od 2 tygodni strasznie musi cierpieć,[/B] boję sie pomyśleć ile bólu znosi z uśmiechem na pysku. u mariamc miesiąc to 200zł a warunki i opieka świetne! do tego opieka weterynaryjna-weterynarz na miejscu codziennie.
jest jeszcze taka opcja, by przewieźć psa do śremu-do zaprzyjaźnionej lecznicy, w której by się odbyła operacja (koszt to ok.300zł + 20zł za każdą dobę pobytu). ze śremu ania z poznania mogłaby zawieźć psa do szczecinka. trasa pabianice-śrem to ok.200km w jedna stronę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Agus slac na to konto od Czekoladki?
Dzisiaj przeleje 250zl, jak dojdzie mi przelew z wyspy to postaram sie drugie tyle dorzucic jakos poniedzialek/worek ( powinno zostac mi po wydatkach na Ccty).[/QUOTE]
furciaczku! kochana jesteś. dzięki serdeczne!!!!! tak, konto to samo.

Link to comment
Share on other sites

Ania przed chwilą chyba nieświadomie nazwała do Łapkiem i chyba to będzie najodpowiedniejsze imię dla niego:)

myślę że to niezła cena skoro bierze mniej niż 50gr/km

czyli jakąś opcję bierzemy? Pabianice-Poznań?tam operacja i Ania go zawozi dalej?czy Pabianice-Szczecinek i tam wszystko dalej?

może to głupie pytanie, ale rezerwować go?głupie bo chyba nikt nie weźmie nagle takiego psa:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']Ago czyli ty przejmujesz dowództwo nad kasą Leosia czy jak on się tam zwie:)?[/QUOTE]tak

[quote name='furciaczek']Adam z Lodzi liczy sobie 40-42 zł za 100 km...szukac nr tel??[/QUOTE]tak!!!

[quote name='piechcia15']Ania przed chwilą chyba nieświadomie nazwała do Łapkiem i chyba to będzie najodpowiedniejsze imię dla niego:)

tmyślę że o niezła cena skoro bierze mniej niż 50gr/km

czyli jakąś opcję bierzemy? Pabianice-Poznań?tam operacja i Ania go zawozi dalej?czy Pabianice-Szczecinek i tam wszystko dalej?

może to głupie pytanie, ale rezerwować go?głupie bo chyba nikt nie weźmie nagle takiego psa:([/QUOTE]tak od dziś nasze psisko nazywa się ŁAPEK;) wiem ze w szczecinku i tak by tak na niego mówili:evil_lol:
rezerwuj go jesli możesz.mam nadzieję, że nie zrobia problemu z wydaniem psa.
zaraz sobie poobliczam wszystko ale chyba w tej sytuacji pomyslimy o transporcie prosto do szczecinka.

Link to comment
Share on other sites

jeśli myślisz o weekendzie to tylko sobota od 9-16:( niestety w niedzielę schron jest zamknięty:( chyba minęły już 2 tygodnie od przyjęcia i nie powinno byc problemu z wydaniem psa, ale niestety dojdzie jeszcze 50 lub 60zł za adopcję,bo skończyło się już bezpłatne wydawanie psów nawet na DT:( chyba że bardzo bardzo ubłagam. Zapytam jutro, jak nie zapomnę to zadzwonię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']jeśli myślisz o weekendzie to tylko sobota od 9-16:( niestety w niedzielę schron jest zamknięty:( chyba minęły już 2 tygodnie od przyjęcia i nie powinno byc problemu z wydaniem psa, ale niestety dojdzie jeszcze 50 lub 60zł za adopcję,bo skończyło się już bezpłatne wydawanie psów nawet na DT:( chyba że bardzo bardzo ubłagam. Zapytam jutro, jak nie zapomnę to zadzwonię.[/QUOTE]
nie zartuj! myślisz, że będą żądać pieniędzy za wydanie psa w takim stanie?????:crazyeye::crazyeye::crazyeye: to skandal normalnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']nie wiem, schron ostatnio ciężko przędnie a my często zabierałyśmy psy nie płacąc za nie i kiedyś juz powiedzieli że koniec z tym, dlatego tak napisałam, a czy dla tego przypadku zrobią wyjątek, zobaczymy[/QUOTE]
jesli moge cie prosić o "załatwienie" tego z kierownictwem to bardzo proszę :)
jesli się nie uda, to trudno. uważam jednak, że to by było oburzające, gdyby żądali opłaty za psa w takim stanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...