Jump to content
Dogomania

KIELCE!!! Omal jej nie ukamienowali !!!


Filia

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jestem daleko i moge co najwyzej pomoc finansowo, no i jeszcze wstawic na nk
pamietam w zeszlym roku byla akcja z psami z Kielc, straszne, skora cierpnie
Boze, dlaczego Superman jest tylko komiksem... mialby rece pelne roboty...

a sterylkowa skarpeta? sunia sie kwalifikuje, jest bezdomna!
zapytajcie Soeme (bannerek w moim podpisie laczy z watkiem Akcji Sterylizacji) - trzeba ja zglosic, znalezc weta, ktory sie podejmie i podac cene, dostaniecie refundacje polowy sumy jezeli nie wplacacie do skarbonki, a jezeli wplacacie to chyba cala sume

trzeba jej tez nadac imie, imie jest wazne, mnie sie ona kojarzy z: Buraska,Mamuska, Mamcia, Mama, Bidula, ale moze cos ladniejszego wymyslicie, hmmmm... Stasia? Henia? Wiesia? Zdzisia? Lucynka?

Jezu, czy nie mozna jej przeniesc na razie chocby pod inny plot,zeby nie kolo tych meneli? :drinking:jak najdalej...
bezsilnosc jest najgorsza:stormy-sad:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rano podbiegłam zostawić tym psiakom trochę jedzenia i wody...i niestety sunia dziwnie się zachowywała, bardzo dyszała, ksztusiła się i zauważyłam parę kropli krwi. Z trudem znalazłam kogoś z samochodem. Zawiozłam psiaki do lecznicy, po drodze sunia nam wymiotowała.
Niestety z braku czasu przedstawiłam lekarce problem i musiałam jechać na inną kocią akcję.
Z wetami mam na razie kontakt telefoniczy. Te objawy wskazują na ropomaciczę lub tężyczke.
Sunia ma mieć za chwilę robione USG i morfologię, być może jeszcze dziś trafi na stół.

Nazwałam ją TINA.

Nie wyobrażam sobie, żebym miała ja po operacji lub nawet jeśli jej nie będzie miałam wróciła w to miejsce......

Link to comment
Share on other sites

O 14 będę się kontaktować z wetami.

BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE FINANSOWE DLA TINY I JEJ SYNKA TOMIEGO

[SIZE=4][COLOR=Blue]Marta Michta

BRE BANK 56 1140 2004 0000 3702 4792 8199[/COLOR][/SIZE][COLOR=Blue]
[/COLOR]
[B][SIZE=3][COLOR=#0000ff] z dopiskiem NICK + "darowizna dla TINY I TOMIEGO "[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Na razie mam taki tekst do ogłoszeń:
"Maleńka przestraszona Tinka zaszyła się pod płotem meliny. Niedawno miała szczeniaki, ale pozabierali je jej ludzie, zostawiając jednego synka. Wypatrzyły ją dzieci i dały znać, że pijacy rzucają w nią kamieniami, a ona kuli się, ochraniając maluszka. Sunia jest bardzo przyjazna, waży około 8 kg, jest zabiedzona i osłabiona, ale widać, że lubi ludzi. A maluch rozkochuje w sobie od pierwszego wejrzenia. Sunia została zabrana do lecznicy, kiedy zaczęła się krztusić i kaszleć krwią. Maluch towarzyszy swojej mamie u lekarza. Życzliwi ludzie oferują Tince i jej maluchowi budę, brakuje jednak miejsca, w którym można by ją postawić...
Błagamy o pomoc w znalezieniu domu, bo z każdą chwilą ich szanse na przeżycie wśród pijanych zwyrodnialców są coraz mniejsze..."

Tylko trzeba by jeszcze dodać informację o stanie zdrowia Tiny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...